حمله انتحاری به اتوبوس سپاه نشان دهنده حقارت تروریست ها در برابر اقتدار ایران است
سرپرست فرمانداری زاهدان گفت: حمله انتحاری به اتوبوس حامل پرسنل سپاه نشان دهنده حقارت تروریست ها در برابر چهل سال اقتدار ایران است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، ابوذر مهدی نخعی سرپرست فرمانداری شهرستان زاهدان در پی شهادت جمعی از مدافعان امنیت و پاسداران انقلاب اسلامی در محور خاش زاهدان در جمع خبرنگاران بیان داشت: حادثه  تلخ و ناگوار محور خاش- زاهدان که منجر به شهادت و زخمی شدن تعدادی از فرزندان پاک میهن اسلامی مان گردید، نشان دهنده حقارت تروریست‌های بزدل و اربابانشان در برابر ۴۰ سال اقتدار و بالندگی جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی افزود: حال که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی پس از حضور حماسی و پرشور مردم ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در روز 22 بهمن ماه سر خورده و مایوس گردیده اند، دست به چنین اقدامات جنایتکارانه ای می زند.

 

 سرپرست فرمانداری زاهدان گفت: این اقدام وحشیانه و حادثه ناگوار را محکوم می کنم و  آسمانی شدن تعدادی از مدافعان وطن و امنیت را به محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ملت شریف ایران اسلامی و خانواده های این عزیزان تسلیت عرض می نمایم و برای همه مجروحین این حادثه جانسوز شفای عاجل آرزومندم.

چاپ خبر