در حمله انتحاری به اتوبوس پاسداران؛
شهادت چهار پاسدار از آران و بیدگل و کاشان در حادثه تروریستی خاش
چهار پاسدار از شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در بین شهدای حادثه تروریستی حمله به اتوبوس کارکنان سپاه پاسداران از نیروهای لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان حضور داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از آران و بیدگل، چهار پاسدار از شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در بین شهدای حادثه تروریستی حمله به اتوبوس کارکنان سپاه پاسداران از نیروهای لشکر ۱۴ امام حسین (ع) اصفهان حضور داشتند.

 

بنابراین گزارش، سرگرد پاسدار «میثم عبدالله‌زاده»  از گردان ۱۱۷ امام حسین آران و بیدگل و « ابوالفضل موسوی»  از روستای کاغذی از جمله شهدای این حادثه تروریستی از شهرستان دارالشهدای آران و بیدگل هستند.

 

شهید میثم عبدالله زاده

 

همچنین شهید «ابراهیم صیادی» از روستای نشلج و  بسیجی شهید «سید ثارالله موسوی» از  روستای حسنارود شهرستان کاشان در بین شهدای این حادثه تروریستی هستند.

 

طبق اطلاعیه سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان مراسم شب وداع با این شهدا در شهر اصفهان، جمعه بعد از نماز مغرب و عشا در حسینیه شهدای بسیج ناحیه امام صادق (ع) و  تشییع پیکر‌های مطهر این شهیدان روز شنبه ۲۷ بهمن در شهر اصفهان برگزار می‌شود.

شهید ابوالفضل موسوی

 

پس از تشییع در اصفهان، پیکر شهدای شهرستان های استان اصفهان برای تدفین به زادگاه هایشان منتقل می‌شود که جزئیات مراسم تشییع و تدفین این شهدا در کاشان و آران و بیدگل متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

شب گذشته، یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور لشکر ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند، در جاده خاش- زاهدان توسط خودروی انتحاری تروریست‌های تکفیری هدف حمله  قرار گرفت که در جریان این جنایت تروریستی تاکنون ۲۷ تن از رزمندگان غیور اسلام شهید و ۱۳ نفر مجروح شدند./

چاپ خبر