عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:
دشمنان نظام و مردم ایران بدانند که اشتباه بزرگی را مرتکب شده اند
جمالی با اشاره به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان گفت: دشمنان نظام و مردم ایران بدانند که اشتباه بزرگی را مرتکب شده اند.

«محمد جواد جمالی» در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان ضمن محکوم‌ کردن حادثه تروریستی زاهدان گفت: این عملیات یک عملیات کور ،وحشیانه و بدون ارزش عملیاتی بود.


این عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ایران  علی رغم همه فشارها و مشکلات اقتصادی و اجتماعی که داشتند در برف، سرما و بوران در ۲۲به صحنه آمدند و همین مسئله ترامپ و نتانیاهو را عصبانی کرد و خواستند که انتقامی از ملت بگیرند.


وی بیان کرد: اجلاس ورشو با سیاسی کاری آمریکا و پشتیبانی رژیم صهیونیستی و‌پول سعودی  ها برگزار شد ،می خواستند آنجا به دنیا بفهمانند که فشارها همچنان بر جمهوری اسلامی ادامه دارد و بخصوص بن سلمان که در مسئله جمال خاشقچی یک عملیات وحشیانه قرون وسطایی را انجام داد می خواست با این کار محبوبیتی نزد آمریکایی و اسرائیلی ها کسب کند.


جمالی تصریح کرد: همزمان منافقین و سلطنت طلب ها و بخصوص منافقین که پرونده ۱۷هزار ترور را در پرونده شان دارند بر این موضوع و جنایت رقصیدند و شادمانی کردند و هم پیمانی شان را اعلام کردند.


وی گفت: بن سلمان از ابتدای حاکمیت اش قول داده بود که عملیات نظامی را به داخل مرزهای جمهوری اسلامی ایران بکشاند و با این عملیات خواست به هم پیمانانش بفهماند که در این مسیر گام برداشته است.


جمالی ادامه داد: همه این افراد و گروهها باید بدانند که مجددا اشتباه بزرگی را مرتکب شده اند.


این عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: حداقل سه نفر از این شهدا فرزند شهید بودند و این نشان می دهد که کشور و ملت ما در جهتی قدم برمی دارد که برای دین ،انقلاب و کشورش از هر گونه تلاشی فروگذار نخواهد بود.


وی اظهار داشت: البته این اقدام تروریستی همزمان با سرمایه گذاری جمهوری اسلامی ایران در چابهار و سیستان و بلوچستان انجام شده است که کشورهای منطقه با این قضیه موافق نیستند و می خواهند رعب و وحشتی در دل سرمایه گذاران خارجی بیندازند.


وی اضافه کرد: باید به کشورهای که مدام می گویند چرا این منطقه مورد توجه قرار نگرفته است گفت شما امروز برای مرزبانانی که از حیثیت ،ناموس و خاک ایران دفاع می کنند حادثه تروریستی ایجاد می کنید و برای فقیر نگه داشتن آنها و عدم سرمایه گذاری خارجی تلاش می کنید.


جمالی تصریح کرد: ملت ایران چه شیعه و چه سنی این جنایت را محکوم‌کردند،دشمنان مردم ایران بدانند که این گونه اقدامات نتیجه معکوس خواهد داشت و باعث ایجاد انسجام ملی در داخل ایران می شود.


وی خاطر نشان کرد: ما منتظر اقدام مجامع  دروغین بین المللی در جهت مبارزه با تروریسم و محکوم کردن این اقدام هستیم که ببینیم اگر این اقدام در خیابان های بروکسل ،رم و مادرید اتفاق افتاده بود آنها چه واکنشی داشتند، ملت ما منتظر اقدام به موقع آنها هستند./

چاپ خبر