امام جمعه سنندج:
حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان نشان‌از شکست دشمنان در برابر ملت ایران است
ماموستا خدایی، حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان را نشان‌ازضعف وشکست دشمنان در برابر ملت ایران ذکر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج،ماموستا عبدالرحمان خدایی امروز (26بهمن ) در خطبه‌های نماز جمعه که در مسجد جامع سنندج برگزار شد ،گفت: حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان و شهید شدن جمعی از جوانان ایرانی نشان‌دهنده ضعف و شکست دشمنان در برابر ملت مسلمان ایران و جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی افزود: دشمنان  نمی تواند اقتدار و سربلندی ملت ایران را ببیند، با انجام فعالیت‌های تروریستی سعی بر جبران شکست‌های خود دارند.

 

این مقام مسئول اظهارداشت: استکبار جهانی که با توطئه های  وترفندهای خود نتوانست در مقابل جمهوری اسلامی ایران به نتیجه برسد بنابراین با استفاده از روش های غیر انسانی و ضد بشری تروریستی به دنبال ایجاد ناامنی در ایران است.

وی افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون دشمنان نظام از توطئه ها و دسیسه های مختلفی در راستای مقابله با جمهوری اسلامی ایران بکار برده اند اما هربار با شکست مواجهه شده اند.

 

ماموستا خدایی اذعان کرد:  هم اکنون استکبار جهانی در تلاش هستند که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ضربه وارد کنند.

 

وی در ادامه  ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی دشمن به ویژه حمله اخیر به اتوبوس نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این گونه اقدامات سبب می‌شود تا ملت غیور ایران با جدیت و بیشتری در مقابل توطئه‌های دشمنان نظام ایستادگی زیادی از خود نشان دهند.

 

امام جمعه سنندج تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران مقتدر‌تر و محکم‌تر از گذشته در برابر دشمنان  ایستاده و به‌زودی انتقام خون این شهیدان عزیز را از جنایتکاران و گرگ‌های خونخوار می گیرد.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: تلاش برای ترویج آموزه های قرآن کریم  در سطح جامعه یکی از نیازهای لازم و ضروری است و همه اقشار  مختلف جامعه باید به آن توجه ویژه داشته باشند

چاپ خبر