بیانیه ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد در پی شهادت جمعی از پرسنل قرارگاه قدس
ستاد کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان سیستان و بلوچستان در پی شهادت جمعی از پرسنل قرارگاه قدس بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان طی بیانیه ای حمله انتحاری به اتوبوس پاسداران قرارگاه قدس را محکوم کرد.

 

در این بیانیه آمده است: مردم ولایتمدار و بصیر سیستان و بلوچستان در یوم الله 22 بهمن همپای هموطنانمان در اقصی نقاط کشور حضور چشمگیر در راهپیمایی داشتند و دشمنان این حضور با شکوه را  برنمی تابیدند.

 

دشمنان انقلاب اسلامی از مانور سیاسی و اعتقادی مردم سیستان و بلوچستان در راهپیمایی 22 بهمن عصبانی شده ، و به همین دلیل با اجیر کردن تعدادی از افراد خود فروخته در یک حرکت کور و منفعلانه جمعی از حافظان مرزهای ایران اسلامی را به شهادت رساندند، و این واقعه ی تأسف بار کام مردم غیور استان سیستان و بلوچستان را که خود را مدیون زحمات و فداکاری این عزیزان می داند تلخ کرد.

 

از طرف دیگر همزمانی این حرکت تروریستی با نشست ضد ایرانی در ورشوی لهستان نشان از آن دارد که اربابان نظام سرمایه داری قصد دارند خفت و خاری در این نشست کمرنگ کنند.

 

 دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری سیستان و بلوچستان و این مصیبت اندوهبار را به مقام معظم رهبری، خانواده های داغدار این شهدا و ملت شهید پرور ایران تبریک و تسلیت گفته و برای بازماندگان صبر و اجر را از ذات ایزد منان خواهان است.

چاپ خبر