محمد عباسی به شبستان خبرداد:
۱۱ هزار متر مربع فضای برگزاری نماز در قالب ۳۷۵ نمازخانه فرودگاهی بهسازی شده است
خبرگزاری شبستان: مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت: ۱۱ هزار متر مربع فضای برگزاری نماز در قالب ۳۷۵ نمازخانه در فرودگاه های کشور ویژه مسافرین پروازی و کارکنان ادارای آماده بهره برداری شده است.

محمد عباسی، مشاور مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در بوشهر، با اشاره به اینکه پدران و مادران نقش اساسی در تربیت فرزندان خودشان دارند، عنوان کرد: باید تشویق های ترغیب آمیز جایگزین بینش های ناصحیح در خانواده ها گردد.

 

بهسازی 11 هزار متر مربع فضای برگزاری نماز در قالب 375 نمازخانه

رئیس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با اعلام اینکه فضای موجود نمازخانه های فرودگاه ها بهسازی شده و یا در حال بهسازی است، اظهار کرد: 11 هزار متر مربع فضای برگزاری نماز در قالب 375 نمازخانه در فرودگاه های کشور ویژه مسافرین پروازی و کارکنان ادارای آماده بهره برداری شده است.

 

 

وی با اشاره به اینکه طرح جامع بهسازی فضای نماز در 54 فرودگاه وابسته به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حال اجرا است، گفت: 52 نفر امام جماعت در فضای نماز و انجام برنامه های فرهنگی و بیان احکام و مسائل عقیدتی با ستاد اقامه نماز فرودگاه ها در استان ها ارتباط مستمر دارند و در این فرودگاه ها مستقر هستند و دوره های آموزشی را ویژه خانواده و فرزندان کارکنان برگزار می کنند.

 

فضاسازی ترمینال فرودگاه ها ویژه اقامه نماز اهل سنت

عباسی در پایان به تشریح دستاوردهای خدمات راهبردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در این چهار دهه انقلاب پرداخت و اشاره کرد: وضوخانه‌ها نیز در ترمینال فرودگاه‌های شهرهای بوشهر، زاهدان، عسلویه، سنندج و گرگان ویژه مسافران نمازگزار اهل سنت تکمیل و تجهیز شده‌اند.

 

گفتگو از: حامد فکوری

 

چاپ خبر