مریم مجتهد زاده
«رویش های انقلاب» معجزه انقلاب اسلامی هستند
رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان گفت:بعد از ۴۰ سال وقتی صحبت از رویش انقلاب می کنیم از معجزه انقلاب اسلامی سخن می گوییم که بخش قابل توجهی از این معجزه‌ به حضور دختران جوانی برمی‌گردد که جنگ تحمیلی و مبارزات انقلاب اسلامی را درک نکردند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، همایش« فصل رویش»  با مشارکت سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان و سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران پیش از ظهر امروز  ۲۸ بهمن در فرهنگسرای اندیشه برگزار شد.

 

 

بنابراین گزارش «مریم مجتهد زاده» در سخنانی در این همایش گفت: بعد از ۴۰ سال وقتی صحبت از رویش انقلاب می کنیم از معجزه انقلاب اسلامی سخن می گوییم که  بخش قابل توجهی از  این معجزه‌ به حضور دختران جوانی برمی‌گردد که جنگ تحمیلی و مبارزات انقلاب اسلامی را درک نکردند. این رویش‌ها نشان از پویایی انقلاب اسلامی است.

 

 

 رییس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان افزود: تجلیل از ۴۰ زن الگو و موفق از برکات انقلاب اسلامی است. همسر شهید بلباسی، شهید مدافع حرم با حضور فعالی که در عرصه اجتماعی و فرهنگی  دارد از الگوهایی  است که نمی‌توان از کنارش به سادگی گذشت.

 

 

وی تاکید کرد:مادران شهدای مسیحی هم در حفظ انقلاب اسلامی نقش اساسی داشتند، فرزندان این مادران داوطلبانه به جبهه ها رفتند.

 

مجتهد زاده بیان کرد: حضرت زینب (س) صاحب بصیرتی است که این بصیرت در دختران ایثارگران دیده می‌شود.  تلاش کردیم در این همایش قدردان گوشه‌ای از زحمات زنانی باشیم که در مسیر انقلاب حرکت و خدمت می‌کنند. بدانید که امید رهبری به شماست و تلاش کنید زمینه ساز قیام امام زمان (عج) باشید.

چاپ خبر