اسامی مدیران کاروان‌های حج تمتع ۹۸ اعلام می‌شود
اداره کارگزاران سازمان حج و زیارت تا پایان هفته اسامی مدیران کاروان‌های حج تمتع را به مدیران حج و زیارت در استان‌های سراسر کشور اعلام می‌کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، «حمیدرضا محمدی»، از اعلام اسامی مدیران کاروان‌های حج تمتع ۱۳۹۸ در روزهای آینده خبر داد و گفت: تا پایان هفته فهرست اولیه مدیران کاروان‌های حج تمتع به مدیریت‌های استانی حج و زیارت اعلام می شود.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هنوز فهرست کامل و تعداد کاروان‌های حج تمتع مشخص نیست، افزود: به‌زودی اسامی حدود ۷۰۰ مدیر کاروان حج تمتع به مدیریت‌های استانی اعلام می‌شود که پس از نهایی شدن کاروان‌ها، افراد برای کاروان‌ها انتخاب می شود.

مدیرکل امور کارگزاران سازمان حج و زیارت تصریح کرد: آمار اعلامی بیش از ظرفیت است که منتظر نهایی شدن نام‌نویسی زائران جهت اعزام به حج تمتع هستیم که با توجه به ظرفیت مشخص‌شده، اسامی مدیران نیز نهایی می شود.

وی یادآور شد: از زمانی که فراخوان اولیه مدیران کاروان‌ها اعلام می‌شود، مدیران باید جهت تکمیل مراحل اعزام و کارهای اداری از طریق مدیریت‌های استانی جهت اعزام به حج تمتع ۱۳۹۸ اقدامات لازم را انجام دهند.

بنابراین گزارش، در آبان ماه امسال در اطلاعیه ای از سوی اداره‌کل فنی و امور کارگزاران سازمان حج و زیارت، شرایط جذب مدیران کاروان حج تمتع ۱۳۹۸ اعلام شد و  سازمان حج و زیارت به منظور تامین کسری مدیر کاروان حج تمتع، از طریق فراخوان، متقاضیان واجد شرایط را شناسایی کرد.

حداقل سن ۳۰ و حداکثر ۵۰ سال، داشتن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس، حداقل سه سفر سابقه اجرایی حج تمتع، حداقل یک سفر مدیریت یا معاونت مجموعه حج تمتع، داشتن حداقل یک سفر سابقه مدیریت کاروان عمره یا عتبات، داشتن حداقل یک سفر سابقه اجرایی حج تمتع ، داشتن نمره ارزشیابی ۹۰ و بالاتر در آخرین سفر معاون کاروان حج تمتع،  بومی بودن در استان و شهر مربوطه (سکونت دائم در شهر محل کاروان حج تمتع) و قبولی در آزمون جذب منابع انسانی حوزه کارگزاری حج و زیارت و طی موفقیت آمیز مراحل آن از شرایط اختصاصی جهت جذب مدیران کاروان‌های حج تمتع بود.

چاپ خبر