شغل خانوادگی ترامپ و ماجرای زمین گلف اسکاتلند
هنوز هم مشاجرات ترامپ برای ساخت دیوار ادامه دارد ولی سابقه اش نشان می دهد این کشمش ها بعد از این ادامه خواهد داشت چون ترامپ عاشق دیوارسازی است.

به گزارش خبرگزاری شبستان ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا چند ماه گذشته را صرف چانه زنی با دموکرات های مجلس سنای آمریکا برای ساخت دیوار مرزی بین آمریکا و  مکزیک کرده است و هنوز هم درگیری اش با سناتورها تمام نشده است.

 

ترامپ به خاطر اختلافش با سناتورهای دموکرات بر سر بودجه ساخت دیوار دولت آمریکا را به طور کامل تعطیل کرد. هنوز هم مشاجرات ترامپ برای ساخت دیوار ادامه دارد ولی سابقه اش نشان می دهد این کشمش ها بعد از این ادامه خواهد داشت چون ترامپ عاشق دیوارسازی است.

 

وی دو سال قبل در دهکده‌ای در اسکاتلند (که باشگاه گلف دارد) نیز دیواری ساخت و فاکتور آن را برای ساکنین برای پرداخت ارسال کرد. روزنامه نیویورک تایمز در مقاله ای کنایه آمیز نوشت: دیوارسازی ظاهرا شغل حرفه‌ای ترامپ است.

 

روزنامه آمریکایی در این مقاله به روحیه عجیب و غریب ترامپ اشاره می کند که برای ساخت این دیوار خودش 125 میلیون دلار خرج کرد که حالا البته 150 نفر در آن کار می کنند.

 

الکس سالموند وزیر سابق اسکاتلند می گوید وقتی ترامپ به اینجا آمد همه پروژه های ساخت زمین های گلف تعطیل بودند ولی او اصرار داشت پروژه خودش را با احداث دیواری از دیگران جدا کند. وی گفت: سرمایه گذاری ترامپ در اسکاتلند تاثیر منفی در منطقه داشت.

 

منبع: نیویورک تایمز

 

 

چاپ خبر