سردار معصوم بیگی:
نیروهای مسلح برای دفاع از امنیت فداکاری می کنند
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: نیروهای مسلح برای دفاع از امنیت کشور با تمام توان خود فداکاری می کنند و تهدید و ترور افراد مانع از کار آن ها نمی شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، سردار سرتیپ «مهدی معصوم بیگی» در مراسم تشیع پیکر شهدای حادثه زاهدان با اشاره به فرهنگ ایثار و شهادت در بین ملت ایران اظهارداشت: ملت ایران سال ها است که در این مسیر بوده و بنیان گذار انقلاب اسلامی این شهادت طلبی را مانع از اسارت دانسته و مردم هم به این موضوع متقد و در تلاش هستند.

 

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: نیروهای مسلح برای دفاع از امنیت کشور با تمام توان خود فداکاری می کنند و تهدید و ترور افراد مانع از کار آن ها نمی شود و هزاران کیلومتر از محل سکونت خود را طی و به مناطق مرزی می روند و از مرزها کشور دفاع می کنند.

 

وی حادثه زاهدان را عملیات ناجوانمردانه تروریستی اعلام کرد و گفت: پاسخ این رفتار ضد انسانی را نیروهای مسلح به عاملان این حادثه خواهند داد و این چنین رفتاری سبب قطع امید مردم از نظان نخواهد بود.

 

سردار معصوم بیگی با بیان اینکه الگوی ملت ایران واقعه کربلا و جانفشانی های امام حسین(ع) و یارانش است، تصریح کرد: ملت ایران زیر بار ذلت نمی رود و استقلال و آزادی کشور را حفظ می کنند.

 

وی به حماسه مردم در تشیع پیکر شهدا اشاره کرد و گفت: ملت ایران همواره در صحنه خواهند بود و با حضورشان حماسه ای برای حمایت از نظام و امیدواری دوستداران کشور و ناامیدی دشمنان می شود.

چاپ خبر