بدرقه باشکوه تا بهشت؛
مدافعان وطن در آغوش وطن/ تشییع پیکر شهدای عملیات تروریستی زاهدان در آران و بیدگل
پیکر شهدای عملیات تروریستی زاهدان با حضور پرشور مردم دارالشهدای شهرستان آران و بیدگل تشییع و خاکسپاری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از آران و بیدگل، پیکر پاسدار مدافع حریم امنیت وطن شهید «میثم عبدالله زاده»، با حضور پرشور مردم دارالشهدای آران و بیدگل از مصلای نماز جمعه تا گلزار شهدای حرم حضرت محمدهلال بن علی(ع) بدرقه شد.

 

در این آیین، آیت الله «سید محمد موسوی» امام جمعه آران و بیدگل بر پیکر شهید عبدالله زاده نماز خواند و سپس پیکر شهید پس از طواف در جوار ضریح مطهر حضرت محمدهلال(ع) در گلزار شهدای آستان مقدس خاکسپاری شد.

 

همچنین پیکر مطهر شهید والامقام «ابوالفضل موسوی» از پایگاه شهید مصطفی خمینی(ره) روستای کاغذی از توابع شهرستان آران و بیدگل به طرف آستان مقدس امامزاده سلطان صالح این روستا تشییع و خاکسپاری شد.

 

هفته گذشته، یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور لشکر ۱۴ امام حسین(ع) اصفهان که پس از اتمام ماموریت مرزبانی از منطقه عازم موطن خود بودند، در جاده خاش- زاهدان توسط خودروی انتحاری تروریست‌های تکفیری هدف حمله  قرار گرفت که در جریان این جنایت تروریستی۲۷ تن از رزمندگان غیور اسلام از جمله شهید میثم عبدالله زاده و ابوالفضل موسوی از شهرستان آران و بیدگل به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

 

شهرستان آران و بیدگل در شمالی ترین نقطه استان اصفهان با تقدیم ۸۴۰ شهید در دوران انقلاب و دفاع مقدس عنوان نخست ایثارگری کشور را به نسبت جمعیت از آن خود کرده و به عنوان دارالشهدای ایران اسلامی لقب گرفته است./

چاپ خبر