آیت الله نوری همدانی:
عربستان با پول می‌خواهد در منطقه نفوذ کند/ نیروهای مسلح باید به پیشرفته‌ترین تسلیحات دفاعی مجهز باشند
آیت الله نوری همدانی با اشاره به نیروهای عربستان سعودی گفت: تنها شاخصه قدرت آنها پول است و عربستان با پول به دنبال اعتبار و نفوذ و ایجاد فشار به ایران و کشورهای منطقه است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، «آیت الله حسین نوری همدانی» امروز (دوشنبه 29 بهمن) در دیدار با رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اعتقادات راسخ مردم گفت: آن چیزی که موجب تمایز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی با سایر نیروهای نظامی می شود، اعتقاد و باورهای دینی است که بسیار ارزشمند است.

 

مرجع تقلید جهان تشیع گفت: قدرت هایی در دنیا وجود دارند اما آنها از امتیاز بزرگ ایمان همراه با بصیرت بی بهره هستند و اینکه جمهوری اسلامی توانسته قدرت و برتری داشته باشد، به دلیل همین امتیاز است.

 

وی با اشاره به شاخصه های مردم ایران گفت: ملت بزرگ ایران بسیار قوی هستند و حتی از صدر اسلام نیز قوی تر بوده و تسلیم دشمنان نمی شوند.

 

آیت الله نوری همدانی با تاکید بر موضوع امنیت گفت: امنیت دارای برکات بسیاری است و به لطف خداوند و توانایی نیروهای مسلح، امروزه جمهوری اسلامی از این موضوع امنیت برخوردار است.

 

این مرجع تقلید با تاکید بر کادرسازی و تربیت نیروها گفت: اسلام به این امر تاکید دارد و تربیت نیروهایی بی نظیر از نظر اخلاقی و معنوی باید مورد تاکید باشد و مولفه های تربیت نیروی انسانی اسلامی مورد تاکید قرار گیرد.

 

وی تاکید کرد: نیروهای مسلح با ایمان و بصیرت و شجاعت رفتار کرده و با توکل به خداوند و توجه به شاخص های لازم، موجب رعب و وحشت دشمنان اسلام شده است.

 

آیت الله نوری همدانی گفت: باید شاخص های قدرت در کشور ارتقا یابد تا دشمن جرات و توان فشار به ایران را نداشته باشد و نیروهای مسلح ما همواره بر این امر تاکید دارند.

 

وی با اشاره به نیروهای عربستان سعودی گفت: تنها شاخصه قدرت آنها پول است و عربستان با پول به دنبال اعتبار و نفوذ و ایجاد فشار به ایران و کشورهای منطقه است.

 

این مرجع تقلید عنوان داشت: عربستان باید بداند که پول عامل پیروزی نیست، بلکه چیزی که در میدان های سخت پیروزی را رقم می زند، تنها ایمان و شجاعت و استقامت است.

 

آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی باید به پیشرفته ترین تسلیحات دفاعی مجهز باشند و با این تجهیزات در دل دشمنان اسلام و خدا ایجاد رعب کنند.

چاپ خبر