فرمانده نیروی انتظامی:
امروز قدرت نیروهای مسلح عامل بازدارنده در مقابل دشمنان است
فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه امروز قدرت نیروهای مسلح کشور یک عامل بازدارنده در مقابل دشمنان است، گفت: تجهیزات و روحیه مقاومت در نیروهای مسلح باعث شده دشمنان هرگز جرات تجاوز به مرزهای کشور را نداشته باشند.

«حسین اشتری» امروز(جمعه 24 اسفند) خدمت به مردم را بزرگترین تودهنی به دشمنان خواند و به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: مسئولان باید همواره در خدمتگزاری به این مردم آماده باشند و خدماتی در شأن آن ها ارائه کنند.

 

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به پیشرفت های چشم گیر انقلاب اسلامی در چهل ساله گذشته، افزود: دشمنان در این سال ها با انواع توطئه ها به دنبال انحراف در انقلاب بودند که هرگز به اهداف پلید خود نرسیدند.

 

وی با بیان اینکه رزمندگان دفاع مقدس با بهره گیری از روحیه جهادی و انقلابی خود پیروز میدان شدند، اظهار کرد: اگر این روحیه انقلابی گری در میان مسئولین و مردم باشد قطعاً شاهد موفقیت ها و خدمات و پیشرفت های جدیدی خواهیم بود.

 

اشتری پیشرفت در عرصه های علمی، نوآوری و تکنولوژی را نیازمند روحیه جهادی دانست و تصریح کرد: همین روحیه جهادی باعث پیشرفت های کشور در چهل سال گذشته انقلاب اسلامی شده است.

 

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به برقراری امنیت توسط نیروی انتظامی در شهرها، روستاها و مرزهای کشور، خاطرنشان کرد: در همین راستا شاهد مبارزات مستمر این نیروها با اشرار، قاچاقچیان و گروه های تروریستی و تکفیری هستیم که شهدای بسیاری نیز تقدیم انقلاب شده است.

 

اشتری با تاکید بر اینکه امروز قدرت نیروهای مسلح کشور یک عامل بازدارنده در مقابل دشمنان است، ادامه داد: تجهیزات و روحیه مقاومت در نیروهای مسلح باعث شده دشمنان هرگز جرات تجاوز به مرزهای کشور را نداشته باشند.

 

وی به بیانیه مهم رهبر انقلاب در آستانه پنجمین دهه انقلاب اشاره و اضافه کرد: ایشان با اشرافیت کامل بر تمام مسائل نقشه راه انقلاب در چهل سال آینده را به درستی ترسیم کردند که همه موظف به پیگیری آن هستند.

 

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه مردم علی رغم همه مشکلات اقتصادی پای آرمان های انقلاب ایستاده اند، تصریح کرد: وفاداری مردم به انقلاب طی چهل سال گذشته انقلاب به اثبات رسیده است.

 

چاپ خبر