تجلیل از خبرنگار خبرگزاری شبستان در اختتامیه همایش جشن بعثت انقلاب
تجلیل از محمد عبیدی خبرنگار خبرگزاری شبستان در اختتامیه همایش جشن بعثت انقلاب به عنوان خبرنگار فعال در چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بوشهر، همایش  اختتامیه جشن بعثت انقلاب به منظور تجلیل از خبرنگاران و عکاسان رسانه های برتر و فعال ویژه انعکاس 4 دهه خدمات نظام که از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و با حضور آیت الله صفایی بوشهری، نماینده رهبر معظم انقلاب در استان و امام جمعه بوشهر و جمعی از مسئولان استانی در محل سالن کنفراس صدا و سیمای مرکز بوشهر برگزار شد.

 

 

 

در این همایش از محمد عبیدی خبرنگار خبرگزاری شبستان در بوشهر به عنوان خبرنگار فعال در چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی تجلیل شد.

 

در متن این تقدیرنامه که به امضاء سید حسین ناظر مدیرکل صدا وسیما و رئیس کارگروه رسانه و فضای مجازی ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان بوشهر و نصرالله شفیعی رئیس ستاد اجرایی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان آراسته و زینت بخش شده، آمده است:

 

بسمه تعالی

 

بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگ زرینی است، در پرونده افتخارآمیز ملتی که اراده کرده آزاد و مستقل زندگی کند. بدون تردید اصحاب رسانه در خلق این حماسه بزرگ، خصوصاً راهپیمایی ۲۲ بهمن که حیرت جهانیان را به همراه داشت نقشی بس تاثیر گذار و به یاد ماندنی دارند.

 

بدین وسیله به پاس تلاش ها و مجاهدت های شما در انعکاس این حماسه بزرگ و تاریخی که بر گرفته از ایمان والایی و روحیه انقلابی شماست این لوح سپاس تقدیم می گردد. موفقیت شما را در انجام وظیفه خطیر رسانه ای در جهت تحقق اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی در پرتو هدایت های خردمندانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای از خداوند خواهانیم.

 

 

 

 

 

 

چاپ خبر