نماینده ولی فقیه و امام جمعه اصفهان
نیروهای مسلح فعالیت جناحی نداشته باشند
آیت الله طباطبایی نژاد گفت: نیروهای مسلح به دلیل اینکه تحت نظر فرماندهی کل نظام و ولایت فقیه قرار دارند نباید فعالیت جناحی و سیاسی و پیرو گروه خاصی باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، آیت الله سید «یوسف طباطبایی نژاد» روز پنجشنبه در مراسم رژه روز ارتش اصفهان با اشاره به استقلال نیروهای مسلح ایران اظهارداشت: نیروهای مسلح ایران استقلال خود را در برابر دشمنان و جناح های سیاسی حفظ کرده اند.

 

امام جمعه اصفهان افزود: نیروهای مسلح به دلیل اینکه تحت نظر فرماندهی کل نظام و ولایت فقیه قرار دارند نباید فعالیت جناحی و سیاسی و پیرو گروه خاصی باشند که ارتش این روحیه را حفظ کرده و همواره منافع ملی و ارزش های اسلامی را مورد توجه قرار داده است.

 

وی با بیان اینکه رعایت سلسه مراتب در نیروهای مسلح از اهمیت خاصی برخوردار است، خاطرنشان کرد: ارتش با وجود رعایت سلسله مراتب اما تعامل و همکاری با مردم و سایر دستگاه های دولتی برای کمک به اعتلای کشور و رفع چالش ها وجود دارد.

 

آیت الله طباطبایی نژاد ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره از ارزش های اسلامی و انقلابی دفاع کرده و با وجود دشمنی های زیاد علیه این نهاد اما آن ها مسیر فعالیت خود را طی کرده اند ولی دشمنان قدرت دیدن توان دفاعی آن ها و سایر نیروهای مسلح را ندارند.

 

وی با بیان اینکه دشمنی در مقعطی از زمان دنبال انحلال ارتش و یا جلوگیری از تجهیز نظامی آن ها بوده است، اذعان داشت: با تلاش و هم فکری ها امکانات مورد نیاز نظامی کشور توسط نیروهای مسلح و نهاد های فعال در این حوزه تامین و به خودکفایی در بخشی از حوزه ها رسیده ایم.

 

امام جمعه اصفهان ارتقای تجهیزات و کیفیت بخشی به فعالیت ها را مهم اعلام کرد و گفت: برای مقابله با دشمن نیازمند ارتقای تجهیزات نظامی و دانش در این حوزه هستیم و همیشه هم باید به این موضوع فکر و دقت کنیم.

چاپ خبر