رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه:
مسابقات بین المللی قرآن کریم به المپیاد قرآن کریم تبدیل شده است
مسابقات قرآنی بزرگترین رویداد و المپیاد قرآنی است که هر سال در تعابیر مقام معظم رهبری تجلی پیدا کرده امسال نیز از آن به رویداد مطبوع و شیرین تعبیر کردند.
به گزارش خبرنگار قران و معارف خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام «سید مصطفی حسینی»  امروز در مراسم تجلیل و تقدیر از سازمان ها و نهادهای مشارکت کننده در برگزاری سی و ششمین دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم
گفت: مسابقات قرانی سالهاست که صرفا مسابقات قران اوقاف یا حفظ و قرائت نیست، بلکه در رشته های دیگر هم مسابقات برگزار می شود.
 
رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه افزود: مسابقات قرآنی بزرگترین رویداد و المپیاد قرآنی است که هر سال در تعابیر مقام معظم رهبری تجلی پیدا کرده امسال نیز از آن به رویداد مطبوع و شیرین تعبیر کردند.
 
رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه با تاکید بر اینکه این المپیاد قرانی عظیم در چند رشته برگزار می شود، اظهار کرد: در انعکاس و غنای این‌ رویداد باید تلاش بیشتری داشته باشیم. اگر همکاری سازمانها‌و‌نهادها نباشد این اتفاق محبوس می شود، رشد هر ساله مسابقات مرهون زحمات شما است.
 
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با تشکر از  وزارت امور خارجه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، آموزش و پرورش، سازمان بهزیستی، جهاد دانشگاهی، و برخی سازمانها و‌نهادهای دیگر ابراز کرد: ۳۲۹ مهمان خارجی با حضور هزاران مخاطب در کمال امنیت و ارامش مدیون اقدامات و‌زحمات دستگاه های امنیتی و نظامی است.
 
وی با تشکر ویژه از رسانه های فعال در انعکاس خبرهای مسابقات قرآنی گفت:   امید که با همکاری همه دستگاه ها امسال مسابقات قدری زودتر آغاز شود.
 
رئیس مرکز قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان تاکید کرد: همه این مساله را به خاطر داشته باشیم که مسابقات قران صرفا به سازمان اوقاف و امور خیریه مربوط نیست بلکه مسابقات جمهوری اسلامی ایران است که برای برگزاری ان زحمت می کشند.
چاپ خبر