مدیرکل امور بانوان استانداری تهران:
«مشکلات مالی» مانع اعزام ورزشکاران به مسابقات خارجی/ استاندار با وزیر مکاتبه می کند
شارقی گفت:ما در وزارت ورزش و جوانان، ردیف بوجه خاصی برای اردوهای ورزشی داخلی و خارجی ورزشکاران به ویژه زنان نداریم.

«ثریا شارقی»در گفتگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان  گفت: ما در وزارت ورزش و جوانان، ردیف بوجه خاصی برای اردوهای ورزشی داخلی و خارجی ورزشکاران به ویژه زنان نداریم.

 

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران اظهار کرد: کشورما قابلیت قهرمان پروری زیادی در رشته های مختلف ورزشی دارد ولی یکی از مشکلاتی که همیشه گریبانگیر ورزشکاران  بوده این است که برای رفتن به اردوهای خارجی (برای مسابقات جهانی)، همیشه با مشکلات مالی روبرو هستند که در این میان ورزشکاران متوسل به خیریه ها و اسپانسر ها می شوند که این امر باعث زیر سوال رفتن شان و جایگاه ورزشکاران می شود که اصلا وجهه خوبی برای جامعه و مسولان ندارد.لذا نیاز است، وزرات ورزش و جوانان، ردیف اعتبار خاصی برای  حل این مشکل اختصاص دهد.

 

وی تصریح کرد: جوانان ورزشکار زیادی داریم که چندین سال برای حضور در میادین ورزشی بین المللی تلاش و تمرین کردند ولی در هنگام اعزام به دلیل مشکلات مالی از مسابقات باز می مانند که قطعا این مساله موجب سرخوردگی شده و به دنبال آن مشکلات روحی و روانی زیادی متوجه آنها می شود، بنابراین لازم است ،مسئولان اقدامات و تصمیمات اساسی برای حل این مساله اتخاذ کنند.

 

شارقی گفت: برهمین اساس مقررشد، استاندار تهران مکاتبه ای با وزیر وزیر ورزش و جوانان جهت تخصیص اعتبار خاصی به ویژه برای ورزش زنان و دختران  داشته باشد.

 

مدیرکل امور بانوان استانداری تهران خاطر نشان کرد: برخی بانوان کارمند حتی از سه ساعت زمان ورزش نیز در ادارات استفاده نمی‌کنند. علت استفاده نکردن از ساعت ورزش بانوان کمبود سالن است.

چاپ خبر