معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س)
برای مقابله با تلاش دشمنان دین، باید دل ها را به ائمه متصل کنیم
حجت الاسلام احمدی گفت:در فضایی که دشمن تلاش می کندخط شیطان را ترویج دهدو در برابر دین و معنویت قرار گرفته است اگر بتوانید دلهایی را به ائمه متصل کنید در ثواب این اتصال شریک خواهید بود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، حجت الاسلام «مهدی احمدی» در نشست دبیران اجرایی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور و مدیران ستادهای استانی  جشنواره مردمی کرامت که امروز (سه شنبه 4 تیرماه) در سالن امام خامنه ای حرم مطهر حضرت معصومه (س) برگزار شد ضمن خیر مقدم به حاضرین گفت: خدمت به بارگاه نورانی حضرت معصومه(س) را باید غنیمت بشماریم و حداکثر استفاده را از آن ببریم.

 

معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) ادامه داد: در فضایی که دشمن تلاش می کندخط شیطان را ترویج دهدو در برابر دین و معنویت قرار گرفته است اگر بتوانید دلهایی را به ائمه متصل کنید در ثواب این اتصال شریک خواهید بود.

 

وی به برنامه های دهه کرامت اشاره کرد و اظهار داشت: برنامه هایی نظیر تعویض پرچم حرم حضرت معصومه(س)، جشن بزرگ همراهی، نمایشگاه بهشت بانو، برپایی محل دائمی فروشگاه آفرینش های فرهنگی، همایش تجلیل از حافظان قرآن کریم، رونمایی از آثار هنری حرم، رونمایی از کتابخانه دیجیتال حضرت معصومه(س) و پویش کتاب با موضوع حضرت معصومه(س) تدارک دیده شده است.

 

احمدی ادامه داد: بخش حریم رضوان از روز میلاد حضرت فاطمه معصومه(س) با آغاز جشن های دهه کرامت کلید می خورد. جشنواره مردمی کرامت، اعزام کاروان سفیر کریمه، برپایی کنگره شعر فاطمی با حضور شاعران سراسر کشور، همایش دختران آفتاب، برنامه رسانه ای ایوان آینه و کارگاه هنری فاطمی نیز در این بخش گنجانده شده است.

 

معاون فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به برگزاری جشنواره مردمی دهه کرامت با همکاری ستاد بزرگداشت دهه کرامت و کانون های مساجد گفت: در سراسر کشور آذین بندی و محله آرایی انجام می گیرد، برنامه نذر شادی را برای مناطق سیل زده در نظر گرفته ایم و کاروان کرامت را تا حرم امام رضا(ع) اعزام خواهیم کرد که آنها برنامه هایی را در مسیر برگزار می کنند.

 

حجت الاسلام احمدی با تأکید بر مردمی بودن ایستگاه های کریمانه افزود: جشنواره مردمی دهه کرامت می خواهیم نمکی از آستان مقدس باشد و به شکل مردمی اداره شود و جشن ها نهادینه شود.

 

چاپ خبر