وزیر امور خارجه کشورمان در مراسم تشییع جنازه نماینده نطنز:
صفاری نطنزی نقش مهمی را در مجلس و کمیسیون امنیت ملی ایفا می کرد
ظریف ضمن ابراز تاسف نسبت به درگذشت نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی گفت: ما امروز شخصیت ارزشمندی را از دست دادیم که کوله باری از تجربه و سابقه درخشان داشت و نقش مهمی را در مجلس و کمیسیون امنیت ملی ایفا می کرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، «محمد جواد ظریف» در مراسم تشییع جنازه مرتضی صفاری نطنزی نماینده مردم نطنز در مجلس شورای اسلامی که ظهر امروز چهارشنبه پنج تیر در محل تالار آفتاب مجلس برگزار شد، گفت: از طرف خودم و همه خانواده وزارت امور خارجه درگذشت آقای صفاری نطنزی را به خانواده عزادار وی تسلیت عرض می کنم.

 

وزیر امور خارجه کشورمان اظهار داشت: از چند ساعت قبل که خبر درگذشت این برادر عزیز، توانمند، آرام، خوش اخلاق و خدوم را شنیده ایم تمام تالارهای وزارت خارجه پر شده از ابراز تاسف ها برای از دست دادن این عزیز گرانقدر.

 

وی با بیان اینکه ما شخصیت ارزشمندی را از دست دادیم، گفت:‌ آقای صفاری نطنزی کوله باری از تجربه و سابقه درخشان داشت و نقش مهمی را در مجلس و کمیسیون امنیت ملی ایفا می کرد.

 

وزیر امور خارجه کشورمان خاطرنشان کرد: از خداوند متعال می خواهیم که این بزرگوار را با اولیای حق محشور بدارد و به خانواده وی نیز صبر عطا کند و به همه ما نیز این امکان را بدهد که در مسیر حق و راستی همپای ایشان گام برداریم./

چاپ خبر