مدیر کانون «سیدالشهداء (ع)» شهرستان فسا خبر داد:
برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت در مسجد «حمزه (ع)»
شرفی با اشاره به برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت به همت کانون «سیدالشهداء (ع)» شهرستان فسا گفت: این مراسم باشکوه با حضور ارادتمندان اهل بیت (ع) در مسجد «حمزه (ع)» برپا شد.

«علی شرفی»، به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: همزمان با فرارسیدن میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و به مناسبت اعیاد دهه کرامت کانون فرهنگی و هنری «سیدالشهداء (ع)» شهرستان فسا مراسم جشنی با تلاوت آیات کلام الله مجید توسط قاری نوجوان «علیرضا حکمت شعار» در مسجد «حمزه (ع)» برگزار شد.

 

مدیر کانون «سیدالشهداء (ع)» شهرستان فسا با اشاره به تقارن ایام دهه کرامت و هفته «عفاف و حجاب» خاطرنشان کرد: در مراسم جشن میلاد حجت الاسلام «سلیمی» با موضوع اهمیت حجاب از دیدگاه معصومین (ع)، ضرورت رعایت حجاب و تاثیر آن بر جامعه و زندگی شخصی افراد به سخنرانی پرداخت.

 

وی یادآور شد: مولودی خوانی «گل کاری» مداح اهل بیت (ع)، تجلیل از «خانم برازجانی»، دختر نمونه مسجدی در زمینه عفاف و حجاب و اهدای هدایایی به رسم یادبود به نوجوانان و جوانان دختر و پسر نخبه علمی و مسجدی از طرف کانون فرهنگی و هنری «سیدالشهداء (ع)» از برنامه های جشن میلاد امام رضا (ع) و دهه کرامت بود.

 

 

چاپ خبر