رئیس اداره ارشاد شاهین‌شهر:
کاروان شادی عید غدیر در شهرستان شاهین‌شهر برپا می‌شود
رادمنش گفت: کاروان شادی عید غدیر با همکاری دستگاه‌های مختلف شهرستان شاهین شهر در روز عید غدیر به راه خواهد افتاد.

«فرامرز رادمنش»در گفت­گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان از عید غدیر به عنوان بزرگترین عید شیعه یاد کرد و اظهار داشت: اعیاد قربان تا غدیر که هر دو جزء بزرگترین اعیاد اسلام و تشیع هستند، از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند که فاصله بین این دو عید با عنوان دهه ولایت نامگذاری شده و اهمیت آن را دوچندان می­‌کند.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه پیرامون برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه در ایام دهه ولایت توضیح داد: برگزاری نمایشگاه نقاشی، پردیس هنرمندان، تئاتر، محفل ادبی وغیره از برنامه‌هایی است که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین­‌شهر مستقیما در برگزاری آنها دخالت دارد.

 

وی با اشاره به برنامه‌های مشارکتی ادامه داد: همچنین برنامه‌هایی نیز به صورت مشارکتی برگزار می‌شود که از آن جمله می‌توان به صدور مجور برگزاری جشن بزرگی با حضور فریدون آسرایی که توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برگزار می‌شود و از این دست برنامه‌ها که با همکاری دیگر نهادها برگزار می‌شود اشاره کرد.

 

رادمنش از برگزاری راهپیمایی باشکوه عید غدیر خبر داد و افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌هایی که به صورت مشارکتی به مناسبت عید غدیر برگزار می­شود، راهپیمایی باشکوه عید غدیر است که با همکاری دستگاه‌های مختلفی از جملهْ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، حوزه علمیه، دفتر تبلیغات اسلامی، شهرداری و دفتر امام جمعه برگزار می‌شود.

 

وی افزود: این کاروان برای دومین سال متوالی در روز عید غدیر به صورت یک کاروان شادی مسیر پیش‌­بینی شده را طی خواهد کرد و پذیرایی، تکریم سادات وغیره از برنامه­‌های این کاروان خواهد بود./

چاپ خبر