واکنش حزب الله عراق به تهدید صهیونیستها علیه حشد شعبی
بسیاری از عناصر بازمانده تکفیری ها در عراق چشم امید به اسرائیل و آمریکا دارند و شواهد حاکی از این است که آنها می خواهند دوباره این گروهک تروریستی را در عراق فعال کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از پرس تیوی، محمد محیی سخنگوی جنبش حزب الله عراق، حزب کتائب در گفتگو با سایت لبنانی گفت: حمله اخیر صهیونیستها به پایگاه های حشد شعبی تلاش آمریکا و اسرائیل برای احیای داعش در عراق و سوریه است.

 

این مقام جنبش کتائب گفت: بسیاری از عناصر بازمانده تکفیری ها در عراق چشم امید به اسرائیل و آمریکا دارند و شواهد حاکی از این است که آنها می خواهند دوباره این گروهک تروریستی را در عراق فعال کنند.

 

هفته گذشته پایگاه نیروهای مقاومت مردمی عراق موسوم به حشد شعبی در شمال بغداد مورد حمله قرار گرفت. چند انفجار دیگر در انبار مهمات پایگاه های حشد شعبی در شهرهای دیگر نیز گزارش شد.

 

محیی در گفتگو با سایت العهد اظهار داشت: حمله جنگنده های صهیونیستی به پایگاه های حشد شعبی حاکی از تلاش دشمنان برای شکستن مقاومت مردم عراق در مقابل داعش و تکفیری هاست.  وی همچنین آمریکا را به پشتیبانی از تروریست های داعش در سال های اخیر متهم کرد.

 

وی هشدار داد در صورتی که صهیونیستها بخواهند به تهدیدات خود علیه نیروهای مردمی ادامه دهند پاسخ سختی از سوی مردم عراق خواهند دید.

چاپ خبر