به مناسبت دهه اول ماه محرم:
اعلام محدوديت هاي ترافيكي مراسم عزاداري حسینی
سرهنگ حسنی از اعلام محدویت های ترافیکی همزمان با دهه اول ماه محرم خبر داد.

سرهنگ «سید علی حسینی» ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت سید و سالار شهیدان و شهدای دشت کربلا بر اهمیت برپایی هیئت های عزاداری و مراسم عزای سیدو سالار شهیدان اشاره کرد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت: در راستای برگزاری هر چه بهتر این برنامه های و به منظور آرامش خاطر عزاداران حسینی محدویت های ترافیکی برای برنامه های دهه اول ماه محرم اعلام شده است.

 

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهي انتظامي استان مرکزی با اشاره به اجراي محدوديت ترافيكي در دهه نخست عزاداري سالار و سرور شهيدان در خيابان هاي منتهي به ميدان علي ابن ابيطالب (ع)(میدان قرآن) در شهر اراك افزود: در مسیرهای پر تردد که بیشتر مسیر عبور و مرور هیئات عزاداری هستند مواجه هستیم.

 

وی افزود: با توجه به حضور هيئت هاي عزاداري حسيني، محدوديت هاي ترافيكي به صورت مقطعي در خيابان هاي شهر اجرايي خواهد شد.

 

این مقام مسئول با اشاره به اینکه این محدودیت ها ازشب گذشته تا پايان دهه نخست ماه محرم اجرا خواهد شد، بیان کرد: اين محدوديت ها از ساعت 21 از تقاطع خيابان لعلي به سمت ميدان علي ابن ابيطالب(ع) و از خيابان سيدالشهدا (ع) به سمت اين ميدان اجرايي خواهد شد.

 

رئيس پليس راهنمايي و رانندگي فرماندهي انتظامي از تمامی رانندگان درخواست کرد تا در  ایام عزاداری حسینی همکاری لازم را با ماموران پلیس داشته باشند.

 

وی ضمن تاکید بر مراقبت عزاداران از خود به ویژه در شب ها افزود: با توجه به سیاه پوش بودن عزاداران حسینی رانندگان نیز در طول شب با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

چاپ خبر