مدیر حوزه‌های علمیه استان تهران:
شهدا از ارزش‌های اسلامی دفاع کردند/ ناامیدی جوانان، توهم دشمن است
حجت‌الاسلام رحیمی‌صادق با بیان اینکه شهدا از ارزش‌های اسلامی دفاع کردند، گفت: شهدا در مسیر ولایت قرار داشتند ما برای پیروی از مسیرشان باید نسبت به آنها شناخت و آشنایی کافی پیدا کنیم.

به گزارش خبرنگار گروه اندیشه خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام والمسلمین «رحیمی صادق»  امروز (چهارشنبه، ۲۷ آذرماه) در ششمین یادواره شهدا که در هنرستان نمونه دولتی آزادی فلسطین برگزار شد، گفت: شهدا جوانان انقلابی بود که از ارزش‌های اسلامی دفاع کردند.

 

مدیر حوزه‌های علمیه استان تهران افزود: مهمترین هدف شهدا دفاع از ملت و انقلاب اسلامی بود و بر همین اساس جان خود را نثار کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق بیان کرد: امروز کشور ما دارای عزت و امنیت است که همه آن را مرهون خون پاک شهیدان هستیم.

 

مدیر حوزه‌های علمیه استان تهران با بیان اینکه امروز کشور ما قدرت و اقتدار خود را مدیون شهدا است، تاکید کرد: دشمنان ما تصور می‌کنند جوانان ما ناامید هستند در حالی که این تنها توهمی از سوی آنها است.

 

وی درباره ارزش و اهمیت فرهنگ شهادت، ابراز کرد: برگزاری مراسم یادبود و بزرگداشت یاد و خاطره شهدا بسیار ارزشمند است زیرا پیام ایثار و مقاومت را مورد توجه قرار می‌دهد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق افزود: شهدا اسوه‌ و شاخصه ایثار، مقاومت و گذشت هستند که امروز با چنین بزرگداشت‌هایی می‌توانند الگوی جوانان ما باشند.

 

مدیر حوزه‌های علمیه استان تهران ادامه داد: آنان که در خط شهدا نباشند در خط انقلاب قرار ندارند.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: شهدا در مسیر ولایت قرار داشتند ما برای پیروی از آنها باید نسبت به آنها شناخت و آشنایی کافی پیدا کنیم که همچون آنان به دفاع از ولایت و انقلاب بپردازیم.

 

چاپ خبر