خبرگزاری شبستان

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

الاثنين ٨ رجب ١٤٤٤

Monday, January 30, 2023

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : قرآن و معارف - فعالیت های قرآنی زمان :   ۱۴۰۱/۹/۲ - ۰۹:۰۰ شناسه خبر : ۱۲۳۴۵۷۷

معرفی نفرات راه یافته در رشته های آوایی به مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن در بخش خواهران
اسامی راه یافتگان شرکت کننده در رشته های آوایی شامل حفظ کل، حفظ ۲۰ جزء، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش خواهران اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان؛ نفرات راه‌یافته رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم پس از برگزاری داوری آثار تصویری ضبط شده مشخص و اعلام شد.
در این اطلاعیه اسامی برگزیدگان خواهر رشته حفظ کل 25 نفر، رشته حفظ بیست جزء 18 نفر، رشته رشته قرائت تحقیق 16 نفر و رشته قرائت ترتیل 23 نفر اعلام شده است که به مرحله نهایی مسابقات سراسری راه یافتند.

مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف همچنین اعلام کرد مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آوایی از ۲۲ تا ۲۸ دی ماه ۱۴۰۱ در دوبخش خواهران و برادران به صورت همزمان در استان خوزستان برگزار خواهد شد.
شایان ذکر است داوری آثار ارسالی از ۱۷ تا ۲۹ آبان ماه در دوبخش برادران و خواهران توسط داوران ممتاز کشوری انجام شد که اسامی نفرات راه یافته به مرحله نهایی این دوره از مسابقات در بخش خواهران  در ذیل قابل مشاهده می باشد.

 

اسامی نفرات راه یافته به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم/حفظ 20 جزء خواهران

اسامی نفرات راه یافته به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم/ قرائت ترتیل خواهران

اسامی نفرات راه یافته به مرحله نهایی چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم/ حفظ کل خواهران

 

پایان پیام/49

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

یکی از اساتید و پژوهشگران حوزه مدر گفتگو با شبستان طرح کرد:

ماه رجب؛ فرصتی برای تغییر مسیر به سمت خدا

فخر روحانی با اشاره به اینکه ماه رجب، فرصتی است تا مسیر را به سمت خدا تغییر دهیم، گفت: ماه رجب آغاز اندیشه ورزی کسانی است که قصد دارند برای ماههای ضیافت و رحمت الهی برنامه ریزی کنند.

اخبار برگزیده شبستان