خبرگزاری شبستان

پنج شنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸

الخميس ١٢ شعبان ١٤٤٠

Thursday, April 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : سیاسی - احزاب و تشکل ها زمان :   ۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۰۷:۰۳ شناسه خبر : ۵۷۳۱۲۶

مسلمانان گریبان رژیم آل سعود را در حادثه منا بگیرند
خبرگزاری شبستان: شاکری با بیان اینکه مکه نقطه مشترک عاطفی تمام مسلمانان است، گفت: واقعه منا جنایت بزرگی است که همه مسلمانان در این جنایت اتفاق نظر داشته و باید در همین نقطه گریبان رژیم ملعون آل سعود را گرفت.

مجتبی شاکری عضو جمعیت ایثارگران درخصوص پیام رهبر انقلاب به مناسبت واقعه منا و شهادت حجاج در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبستان گفت: در ایام حج تمام افکار مسلمانان متوجه مراسم حج است و کسی که راه حجاج را سد کند از سوی تمام مذاهب مسلمان و غیره طرد می شود و هیچ کس آن را تایید نمی کند.

 

وی افزود: ما باید گریبان شجره ملعونه آل سعود را در همینجا بگیریم این نقطه همان منطقه‌ای است که سدراه حجاج کرده‌اند و در موضعی قرار گرفته اند که جنایات بسیار بزرگی را مرتکب شده‌اند در منطقه ای که کشتن حیوانات در آنجا حرام است و هیچ کس حق ندارد حتی کوچکترین حشره‌ای را از ادامه حیات ساقط کند رژیم ملعون آل سعود 7 هزار نفر از حجاج را در تشنگی و محصور کردن و بدون اجازه هیچ گروهی برای کمک رسانی به شهادت رساند.

 

عضو جمعیت ایثارگران تصریح کرد: رژیم ملعون آل سعود هیچ یک از گوشیهای همراه حجاج به شهادت رسیده را به خانواده‌های آنها بازنگرداند. تا مبادا کسانیکه در حصر گرفتار بودند فیلم و یا سندی در گوشی خود ذخیره کرده باشند که با انتشار آن حقیقت نشان داده شود.

 

وی با بیان اینکه مکه نقطه مشترک عاطفی تمام مسلمانان جهان است خاطرنشان کرد: ما باید در این نقطه جنایتکارانه آل سعود را و اقدامات این رژیم ملعون در حمایت از تکفیریها و داعش گریبان این شجره ملعونه را بگیریم و اجازه ندهیم تا از این موضوع فرار کنند.

 

وی با بیان اینکه سالهای سال رژیم سعودی با عنوان خادمین حرمین از منافع حج و کعبه سوءاستفاده کرده‌اند تصریح کرد: بهترین نقطه ای که به لحاظ تاریخی و جرمی رژیم آل سعود مرتکب شده است همینجاست که ما می توانیم نسبت به احقاق حقوق شهدای منا اقدام کنیم.

 

وی در مورد آفت عدم وحدت در میان کشورهای مسلمانان خاطرنشان کرد: قرآن، اسلام کعبه و وحدت مسلمانان مظاهر اقتدار مسلمانان است که باید بر روی آن تکیه کنیم و پس از به صحنه آمدن صهیونیستها هدف آنها شکستن مظاهر اقتدار مسلمانان است وقتی کتابی مشترک میان مسلمانان وجود دارد و وقتی کعبه نقطه مشترک تمام مسلمانان است و وقتی حادثه ای چون منا رخ داده است که همه در آن وحدت نظر دارند. پس باید بر این موضوع تکیه کنیم و بر آن پافشاری کنیم.

 

وی افزود: سران کشورها را نباید با مردم در ایده و اعتقاد یکی دانست در حالیکه کارگزاران نظام فقط در ساختار کارگزاری یک نظام حضور دارند در حالیکه توده‌های مردم در ایده و اعتقاد از سران کشورها متفاوت هستند آنچه که در یمن دیده شد مردم بوده‌اند که در برابر شیخهای گوناگون در یمن ایستاده اند.

 

وی اظهار کرد: در جایی که تمام مسلمانان نسبت به یک موضوع وحدت نظر دارند باید در آنجا دادگاه محاکمه حاکمان ظالم را تشکیل داد و نسبت به احقاق حقوق مظلوم اقدام کرد.

 

پایان پیام/34

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

رییس ستاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ارتش در گفتگو با شبستان:

هیچ عملیاتی در طول دفاع مقدس بدون حضور ارتش برگزار نشد/اراده ملی خود را بر دشمن تحمیل کردیم

امیر فولادی با بیان اینکه هیچ عملیاتی بدون حضور ارتش در دفاع مقدس برگزار نشد، گفت: نقش ارتش و نیروهای مسلح در سال اول دفاع مقدس اساسی بود ما در سال اول جنگ توانستیم اراده ملی خود را بر دشمن تحمیل کنیم.

اخبار برگزیده شبستان