خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۸

الأربعاء ١٧ رمضان ١٤٤٠

Wednesday, May 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - انتظامی زمان :   ۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۱:۲۸ شناسه خبر : ۷۱۰۷۸۷
رییس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد:
تمهیدات ترافیکی نماز عید فطر/ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ بامداد عید فطر
خبرگزاری شبستان:رییس پلیس راهور تهران بزرگ ضمن تشریح تمهیدات ترافیکی نماز عید سعید فطر از ممنوعیت تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۴ صبح روز عید فطر در محدوده معابر خبر داد.

به گزارش خبرنگار شبستان، سردار محمدرضا مهمان‌دار، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ امروز در نشست خبری با اشاره به تمهیدات ترافیکی نماز عید سعید فطر گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت 4 صبح عید فطر در محدوده معابر ممنوع است.

 

وی بیان کرد: این محدوده شامل خیابان شهید بهشتی از تقاطع سهرودی به سمت غرب تا خیابان قائم‌مقام فراهانی، خیابان شهید علی اکبری از خیابان شهید مطهری به سمت شمال تا خیابان بهشتی، خیابان میرعماد از خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی و خیابان پاکستان در ضلع غربی مصلی امام خمینی است.

 

سردار مهمان‌دار تصریح کرد: همچنین طول خیابان های هویزه و خرمشهر در حد فاصل صابونچی و خیابان شهید قنبرزاده، مسیر غرب به شرق، بزرگراه رسالت در محدوده مصلی امام خمینی (ره) از تقاطع کردستان، مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت از پل سیدخندان نیز شامل این محدوده ها می شود.

 

رییس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه افزود: همچنین برای خط ویژه اتوبوسرانی در خیابان های شهید بهشتی و شهید مطهری نیز محدودیت تردد وجود دارد.

 

وی با بیان اینکه از ساعت 24 شب قبل از مراسم توقف کلیه وسایل نقلیه در برخی محدوده ها ممنوع و پاکسازی کامل می شود، خاطرنشان کرد: این محدوده ها شامل طول بزرگراه مدرس از میدان هفت تیر تا حقانی در هر دو مسیر، طول بزرگراه رسالت از بزرگراه آفریقا تا پل سیدخندان در هر دو مسیر، طول خیابان شهید قنبرزاده در حد فاصل بزرگراه رسالت تا خیابان شهید بهشتی در هر دو مسیر و طول خیابان شهید بهشتی از میدان تختی تا میدان قائم مقام فراهانی است.

 

سردار مهمان‌دار تصریح کرد: همچنین طول خیابان میرعماد در حد فاصل خیابان شهید مطهری تا خیابان شهید بهشتی، طول خیابان شهید مفتح در حد فاصل خیابان شهید بهشتی تا خیابان شهید مطهری (به استثنای اتوبوس های شرکت واحد)، طول خیابان پاکستان از خیابان شهید بهشتی تا بزرگراه مدرس، طول خیابان های هویزه و خرمشهر در حد فاصل قنبرزاده تا عشقیار (به استثنای موتورسیکلت‌ها)، محدوده ضلع غربی میدان هفت تیر در حد فاصل خیابان زهره و خیابان قائم مقام فراهانی و طول خیابان شهید مطهری در حد فاصل بزرگراه مدرس تا خیابان سهروردی مشمول این محدودیت ها می شود.

 

رییس پلیس راهور تهران بزرگ به مسیرهای پیش بینی شده برای استقرار و فعالیت تاکسی های ون اشاره کرد و افزود: مسیر شماره یک شامل پارکینگ لجستیک -درب اصلی مصلی است- که مسیر رفت در خیابان شهید نقدی، شهید علی اکبری، بهشتی تا مصلی و مسیر برگشت از مصلی، خیابان شهید مفتح و خیابان شهید نقدی است.

 

سردار مهمان‌دار با بیان اینکه مسیر شماره دو از تقاطع خیابان سهروردی- شهید بهشتی تا میدان تختی به صورت رفت و برگشت است، اظهار کرد: در صورت انسداد محور از زیر پل شریعتی، خودروهای ون باید در زیر پل سیدخندان دپو شود. مسیر سوم از میدان هفت تیر به سمت شمال، بزرگراه مدرس، ضلع شمال مصلی به صورت رفت و برگشت از طریق خیابان شهید قنبرزاده، خیابان شهید مفتح و میدان هفت تیر خواهد بود.

 

رییس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه مسیرهای چهارم و پنجم از پارکینگ های بیهقی و بنیاد مستضعفان تا مصلی امام خمینی است، بیان کرد: مسیر رفت از خیابان آفریقا، میدان آرژانتین، بزرگراه رسالت تا ضلع شمالی مصلی و مسیر برگشت از ضلع شمالی مصلی، خیابان شهید قنبرزاده، خیابان شهید بهشتی و خیابان احمد قصیر تا پارکینگ بیهقی و بنیاد مستضعفان خواهد بود.

 

وی تصریح کرد: مسیر ششم نیز از زیر پل سیدخندان جهت حرکت از سهروردی به سمت جنوب، در خیابان خرمشهر به سمت غرب تقاطع قنبرزاده به صورت رفت و برگشت از زیر پل سیدخندان است.

 

سردار مهمان‌دار یادآور شد: مسیر هفتم جهت رفت از پل حقانی- رسالت به جنوب و در برگشت از طریق دور برگردان قبل از تونل رسالت در مسیر حقانی به سمت شمال ادامه خواهد یافت.

 

سردار مهمان‌دار تصریح کرد: مسیر شماره هشت جهت استفاده از پارکینگ شماره یک در جهت رفع از ابتدای بزرگراه همت به جنوب تا انتهای بزرگراه رسالت و مسیر برگشت همانند مسیر رفت به صورت بالعکس خواهد بود. مسیر شماره 9 در صورت تکمیل پارکینگ شماره یک و اعمال محدودیت ترافیکی در جهت رفع از طریق بزرگراه همت به سمت شرق وارد بزرگراه حقانی به سمت جنوب شده و همانند مسیر شماره پنج نسبت به جابجایی نمازگزاران اقدام خواهند کرد.

 

رییس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: مسیر دهم نیز طول خیابان خرمشهر و هویزه- خط فاصل خیابان سهروردی تا خیابان صابونچی و بالعکس در نظر گرفته شده است.

 

وی با بیان اینکه محل استقرار تاکسی های ون ویژه جابجایی گمشدگان در پارکینگ لجستیک ارتش واقع در خیابان شهید بهشتی نرسیده به خیابان شهید مفتح است، افزود: همچنین محل های پیش بینی شده جهت توقف موتورسیکلت های نمازگزاران شامل طول خیابان های هویزه و خرمشهر در ضلع شرقی مصلی حد فاصل صابونچی و شهید قنبرزاده است.

 

سردار مهمان‌دار تصریح کرد: پارکینگ لجستیک واقع در ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی قبل از خیابان شهید مفتح نیز جهت انتقال خودروهای پاکسازی شده پیش بینی شده است.

 

 

 

 

پایان پیام/35

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

شبستان گزارش می دهد:

رونق مدلینگ غیراخلاقی در بازار فضای مجازی

برخی از صاحبان مشاغل برای دیده شدن محصولات خود به سراغ مدل های خانم می روند و با هزینه کردن در تبلیغات شبکه های مجازی تصاویر غیراخلاقی آن ها را به معرض نمایش می گذارند. سایت های آگهی مجازی هم جولانگاهی برای درخواست های غیرمتعارف شده است.

اخبار برگزیده شبستان