خبرگزاری شبستان

شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٦ رجب ١٤٤٠

Saturday, March 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - شهری و رفاهی زمان :   ۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۱:۲۶ شناسه خبر : ۷۱۶۶۳۳

نوسازی حمل و نقل عمومی با دستور حل نمی شود/ نوسازی حمل و نقل عمومی در برنامه سوم
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جایگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در برنامه سوم شهرداری تهران، گفت: در برنامه پنج ساله سوم شهرداری که از سال ۹۸ آغاز می شود برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بناست چه اقدامی از نظر کمیت انجام دهیم.

علی اعطا در گفت و گو با خبرنگار شهری خبرگزاری شبستان درباره وضعیت نامناسب سیستم سرمایشی اتوبوس های بی ار تی و گله مندی شهروندان از این موضوع، گفت: وجود مشکل در سیستم سرمایشی ناوگان حمل و نقل عمومی را تایید می کنم و به شهروندان تهرانی حق می دهم که در این خصوص گله مند باشند.

 

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران درباره مشکلات موجود سیستم سرمایشی ادامه داد: در ناوگان حمل و نقل عمومی مشکل داریم و ناوگان ما به روز نیست.

 

اعطا خاطرنشان کرد: موضوع نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی اساسا در دستور کار شورای شهر قرار دارد و با جدیت در حال پیگیری است. زمانیکه ناوگان حمل و نقل عمومی نوسازی شود، مباحث مربوط به سرمایش و گرمایش را نیز دربر می گیرد.

 

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی با دستور قابل حل نیست

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی با دستور قابل حل نیست، گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی باید نوسازی شود و به زمان نیاز دارد.

 

نوسازی حمل و نقل عمومی باید زمانمند شود

وی با بیان اینکه برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی دولت کمک هایی می کند و سهمی را در این خصوص دارد و بخشی نیز بر عهده شهرداری است، خاطرنشان کرد: موضوع نوسازی حمل و نقل عمومی را باید زمانمند کنیم.

 

نگاه ویژه به نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی در برنامه سوم شهرداری

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به جایگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در برنامه سوم شهرداری تهران، گفت: در برنامه پنج ساله سوم شهرداری که از سال 98 آغاز می شود برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بناست چه اقدامی از نظر کمیت انجام دهیم اما در حال حاضر بحث برنامه ریزی برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی است.

 

اعطا تصریح کرد: خریداری اتوبوس توسط معاونت حمل و نقل شهرداری تهران به صورت روتین در حال انجام است و درباره چند و چون خرید و جایگزینی اتوبوس ها باید از این معاونت پیگیری شود اما به صورت اساسی در برنامه سوم شهرداری، مشخصا باید بدانیم در هر مقطع چه تعداد اتوبوس به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده می شود.

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

رییس کمیته میراث فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران:

تاسیس سازمان گردشگری شهرداری تهران/ خدمات تردد از نیازهای اصلی در توسعه گردشگری

خلیل آبادی با بیان اینکه تاسیس سازمان گردشگری شهرداری تهران طبق برنامه سوم توسعه در دستور کار قرار دارد، گفت: حفظ و توسعه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هدف اصلی تشکیل سازمان گردشگری شهرداری تهران است و به عنوان تسهیل کننده فعالیت خواهد کرد.

اخبار برگزیده شبستان