خبرگزاری شبستان

جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸

الجمعة ٢٠ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : البرز - زمان :   ۱۳۹۷/۴/۲۹ - ۲۳:۰۶ شناسه خبر : ۷۱۶۹۳۸

مطالبات مردم خط سه حصار کرج از تریبون ملّت
مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در آخرین آدینه تیر ماه سال جاری، میزبان مردم منطقه خط سه حصار کرج شد، که هر یک با امیدواری از فرصت فراهم آمده توسط سازمان بسیج رسانه استان و بسیج سازندگی گردهم آمدند تا حرف های در سینه مانده را خطاب به مسئولان بیان کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، مسجد حضرت ابوالفضل (ع) در آخرین آدینه تیر ماه سال جاری، میزبان مردمی شد، که هر یک با دلخوشی و آرامش خاطر از فرصت فراهم آمده توسط سازمان بسیج رسانه استان و بسیج سازندگی گردهم آمده بودند تا حرف های در سینه مانده را خطاب به مسئولان بیان کنند.

 

بانویی که پیش از همه نام خود را در لیست صحبت کنندگان آورده است، پای تریبون می آید و در همان جمله اول بر لزوم رسیدگی مسئولان مدیریت شهری به منطقه سه حصار کرج تاکید می کند و می گوید: منطقه سه حصار کرج از لحاظ امنیت  وضعیت مناسبی ندارد.

 

این مادر سه فرزند به نبود داروخانه در این منطقه شهری اشاره می کند و سپس خطاب به متولیان امر خاطرنشان می کند: منطقه حصار قریب 2 هزار نفر جمعیت دارد و شایسته نیست که از یک داروخانه بی بهره باشد.

 

 

نوبت به یکی دیگر از بانوان این منطقه می رسد و در همان نخستین بخش از مطالبات خود به مسئله بوی فاضلاب اشاره می کند و می گوید: بوی فاضلاب که متعلق به خط چهار حصار است، زمینه بیماری های تنفسی برای اهالی منطقه ایجاد کرده است.

 

پیرمرد بازنشسته ای که عضو هیئت امناء و خادم مسجد حضرت ابوالفضل (ع) است، خود را پای تریبون ملت می رساند ، او نیز خواسته هایی دارد که یکی از آن ها توجه مسئولان را به مسئله بحرانی وجود موش های بزرگ این منطقه است.

 

وی از مسئولان امر درخواست می کند تا با در نظر گرفتن حقوق شهروندی مردم این منطقه نسبت به بهداشت، ایجاد فضای سبز برای مردم، ایجاد آزمایشگاه اقدام لازم را انجام دهند.

 

 

مطالبات مردمی همچنان ادامه دارد. عدم فضای بازی برای کودکان، مشکلات خط اتوبوس، وجود اراذل و اوباش، ضرورت ساماندهی فاضلاب منطقه، نبود یک بازار روز، سگ های ولگرد و ... خواسته های مردم این منطقه از مسئولان مدیریت شهری است.

 

« تریبون ملت» در نگاه نخست تنها یک تریبون ساده برای واگویه هایی است که مردم در دل های خود نهفته داشته اند و در واقعیت امر، فرصتی برای مسئولان تا با در نظر گرفتن این سهم مطالبات مردمی، اقدامی در خور و شایسته انجام دهند.

 

بسیج رسانه استان البرز خواستار رسیدگی به مطالبات مردمی است و بسیج سازندگی به عنوان یک همراه فرصت مغتنمی دارد تا نیازهای اولیه مردم را در ابعاد پزشکی و زیرساختی در حد توان پاسخ دهد.

 

 

پایان پیام/301

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

نماینده ولی فقیه در البرز:

مساجد مهمترین پایگاه تربیت نیروی کارآمد انسانی برمبنای اندیشه دینی است

آیت الله حسینی همدانی با بیان اینکه مساجد نقش ویژه ای در سلامت اجتماعی جامعه دارند، گفت: مساجد مهمترین پایگاه تربیت نیروی کارآمد انسانی برمبنای اندیشه دینی است.

اخبار برگزیده شبستان