خبرگزاری شبستان

شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸

السبت ٢٠ رمضان ١٤٤٠

Saturday, May 25, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : معرفی کتاب - زمان :   ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۲۸ شناسه خبر : ۷۹۰۰۷۲

«آن کفش ها »رویتی خواندنی از بخش و مهربانی برای کودکان
آن« کفش ها» عنوان اثری از «ماربیت بولتز» با ترجمه«پویا پاک نژاد» را نشر «هوپا» چاپ کرده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان، داستان آن کفش روایتی خواندنی از زندگی جرمی؛ پسر کوچکی است که هر شب خواب کفش هایی را می بیند که دوست دارد. همه همکلاسی های او از این کفش های دارند به جز او و انتونیو. مادربزرگ جرمی بر این باور است که او باید چیزی را بخرد که به آن نیاز دارد اما جرمی در نهایت در یک حراجی کفش ها را می خرد.

 یک روز پسرک متوجه می شود که آنتونیو همکلاسی دیگرش کفش های پاره به پا دارد و آنها را با چسب نواراری به هم چسبانده است.جرمی با آنکه کفش هایش را دوست دارد در نهایت تصمیمش را می گیرد و آن اینکه کفش های محبوبش را پشت در خانه آنتونیو می گذارد و زنگ در را می زند و دوان دوان از آنجا دور می شود.

مطالعه این داستان که روایتی از مهربانی و از خود گذشتگی کودکانه است را به همه کودکان توصیه می کنم.

 انتشارات هوپا کتاب آن« کفش ها» عنوان اثری از «ماربیت بولتز» با ترجمه پویا پاک نژاد روانه بازار کتاب کرده است.

پایان پیام/37

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

«بذرهای نابودی»؛ پشت پرده ثبت انحصاری موجودات زنده برای به دست گرفتن کنترل جهانی تولید غذا

کتاب بذر های نابودی ثر «اف.ویلیام انگدال» با ترجمه« قاسم دلیری»پشت پرده ثبت انحصاری موجودات زنده برای به دست گرفتن کنترل جهانی تولید غذا را برای خواننده به تصویر می کشد.

اخبار برگزیده شبستان