خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٤ شوّال ١٤٤٠

Tuesday, June 18, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : لرستان - زمان :   ۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۳:۵۹ شناسه خبر : ۷۹۱۰۵۶

توسعه مراکز مهارت آموزی بسترتقویت اشتغال است
مدیرکل فنی و حرفه ای استان لرستان، با اشاره به معضل بیکاری جوانان، افزود: توسعه مراکز مهارت آموزی بسترتقویت اشتغال در جامعه و بهبود وضعیت اقتصادی است.

« محمد رضا آذرخش»، در گفتو گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در خرم آباد، افزود:  مدیریت آموزش برحسب نیازهای جامعه و تقوقت بستر های مهارت آموزی برای مقابله با مشکل بیکاری جامعه ضروری است.

 

مدیرکل فنی و حرفه ای استان لرستان، اظهار داشت: مهارت آموزی در بحث کارآفرینی یکی از موضوع های بسیار مهم در ایجاد اشتغال به شمار می رود.

 

وی بیان کرد: توانمندسازی و گسترش فرهنگ مهارت آموزی است و به عنوان اساسی‌ترین راه در مسیر تولید ملی و تحقق بهبود وضعیت معیشتی افراد جامعه مهم ترین رویکرد و هدف مجموعه آموزش فنی و حرفه ای است.

 

آذرخش، با بیان اینکه به دنبال ایجاد مراکز مهارت آموزی و مدیریت شغلی در دانشگاه ها هستیم،اظهار کرد: مرکز مهارت آموزی و مدیریت شغلی به دانشگاه لرستان اعطاء شده است.

 

وی بیان کرد: این مرکز با همکاری دانشگاه با مراکز آموزش فنی و حرفه ای راه اندازی می شود.

 

آذرخش، با اشاره به اینکه امروز بیش از هر زمانی دیگر حرفه آموزی و همکاری بین مراکز آموزشی به چشم می خورد، اظهار کرد:  همکاری دانشگاه و مراکز آموزش فنی وحرفه ای با هم همکاری بستر شکوفایی استعدادها و بهبود وضعیت اشتغال جوانان است.

 

مدیرکل فنی و حرفه ای استان لرستان، اظهار کرد: مهارت آموزی مهم ترین زیرساخت  در رونق اشتغال و کارآفرینی و تحقق توسعه پایدار در جامعه است.

پایان پیام/599

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

مرحله استانی مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه درخرم آباد برگزار می شود

رئیس اداره قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان، مرحله استانی چهل و دومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم استان لرستان در خرم آباد برگزار می شود.

اخبار برگزیده شبستان