خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

الأربعاء ٢٢ شوّال ١٤٤٠

Wednesday, June 26, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : اجتماعی - شهری و رفاهی زمان :   ۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۴۶ شناسه خبر : ۷۹۱۰۹۹
رییس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران:
هزینه‌های غیر عمرانی در شهرداری تهران کاهش یابد
صدراعظم نوری گفت: هزینه‌های غیر عمرانی در شهرداری تهران کاهش یابد.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری شبستان، «زهرا صدراعظم نوری» پس از گزارش خزانه‌دار شورا درباره میزان تحقق بودجه نقد و‌ غیرنقد شهرداری تهران در سال ۹۷، گفت: این گزارشات بیانگر شفافیت عملکرد شورا و شهرداری تهران است.

 

رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران افزود: در سال ٩٧ علی رغم اینکه سه شهردار به صورت ناخواسته عوض کردیم که اغلب در سیستم‌ها عامل بی‌ثباتی می‌شود، عملکرد شهرداری قابل قبول است.

 

وی با بیان اینکه مدیریت شهری توانست با اتخاذ سیاست‌هایی جلوی شهر فروشی و نابودی باغت را بگیرد و ۹۲.۵درصد از منابع بودجه،۱۰۵درصد بودجه نقد و ۴۸درصد غیر نقد را محقق کند، خاطرنشان کرد: هزینه‌های غیر عمرانی در شهرداری تهران کاهش یابد.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به پرداخت ۳هزار میلیارد تومان از ۳۰هزار میلیارد تومان بدهی‌های شهرداری تهران، افزود: ۱۴۰۰میلیارد تومان از جرایم راهنمایی و رانندگی شهرداری تهران از سال ۹۱تا ۹۴نیز وصول شد.

 

وی تاکید کرد: در اسفندماه، حدود ۷۴درصد مصارف غیر عمرانی بوده که البته با توجه به ماهیت اسفندماه است اما شهرداری تهران باید به سمتی حرکت کند که از هزینه‌های غیر عمرانی کم و منابع را صرف عمران شهر کند.

 

عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: اهتمام ویژه نسبت به پرداخت بدهی‌های مدیریت شهری نیز باید جزو اولویت‌های هزینه‌ای شهرداری تهران قرار گیرد.

 

 

پایان پیام/47

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

وزیر امورخارجه ایران:

سردمدار مقابله باسلاح شیمیایی هستیم/ آمریکا نه ۱۵۰ نفر بلکه میلیون ها نفر را می تواند نابود کند

ظریف با بیان اینکه سردمدار مقابله با سلاح شیمیایی گفت:ما خودمان نمی خواهیم سلاح هسته ای داشته باشیم.آن ها حاظرند نه ۱۵۰ نفر بلکه میلیون ها نفر را ازبین ببرند.

اخبار برگزیده شبستان