خبرگزاری شبستان

چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸

الأربعاء ١٦ صفر ١٤٤١

Wednesday, October 16, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

سرویس : جنوب کرمان - زمان :   ۱۳۹۸/۶/۲۷ - ۰۸:۲۸ شناسه خبر : ۸۳۳۱۸۵
مدیر کانون شهید شجاع حیدری مسجد دوستدار خانواده، خبر داد
راه اندازی کمپین خوبی بی بهانه/ تهیه لوازم تحریر دانش آموزان نیازمند
محدثه رودباری، گفت: خیریه ابناء الزهرا مسجد دوستدار خانواده به منظور تهیه لوازم تحرير دانش آموزان بی بضاعت کمپین خوبی بی بهانه را راه اندازی کرده است.

« محدثه رودباری » در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمان جنوب کرمان، گفت: کانون فرهنگی هنری شهید شجاع حیدری مسجد دوستدار خانواده واقع در مسجد حضرت زهرا(س) شهر جیرفت، یکی از اقداماتی که به منظور کمک به نیازمندان انجام داده است راه اندازی خیریه ابناء الزهرا است.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید شجاع حیدری مسجد دوستدار خانواده، افزود: از آنجایی که در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید هستیم مسجد دوستدار خانواده با راه اندازی کمپین خوبی بی بهانه سعی در جمع آوری کمک ها و هدایای مردمی و خَیرین برای خرید و تهیه لوازم تحرير برای دانش آموزان نیازمند است.
وی، اظهار داشت: خیریه ابناء الزهرا با هم اندیشی و همراهی جوانان، اساتید، معلمان و افراد دغدغه مند راه اندازی شد تا در شرایط کنونی اقتصادی کشور، به یاری خانواده های نیازمند برود و باری از مشکلات آن ها را کم کند.
رودباری، ادامه داد: با هم اندیشی این دوستان تصمیم گرفته شد افراد خَیر با حداقل آورده به مبلغ ۱۰ هزار تومان تا هر مبلغی که توان پرداخت ماهیانه دارند، در این خیریه عضو شده تا در امر خداپسندانه کمک به نیازمندان، آن ها نیز سهیم شوند.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید شجاع حیدری مسجد دوستدار خانواده، اظهار داشت: شاید یک نفر با حداقل مبلغ نتواند به تنهایی باری از دوش نیازمندی بردارد اما اگر چندین نفر هر ماه این مبلغ های اندک را به حساب خیریه مسجد دوستدار خانواده واریز کنند قطعا می توان مشکلی از نیازمندی را حل کرد.
وی، ابراز داشت: در ابتدا با جمع آوری کمک های مردمی و خَیرین به نیازمندان محله کمک می شود و ان شاءالله در صورت گسترش خیریه به سایر نیازمندان شهرستان جیرفت نیز کمک می کنیم.
رودبایی، عنوان داشت: افرادی که تمایل دارند در امر خداپسندانه کمک به نیازمندان و نیز تهیه لوازم التحرير دانش آموزان نیازمند کمک کنند می توانند در وقت اذان به دفتر خیریه ابناء الزهرا مسجد دوستدار خانواده واقع در مسجد حضرت زهرا(س) شهر جیرفت واقع در کوچه جانبازان ۶ مراجعه کنند.

پایان پیام/586

نظرات

نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
ارسال

نظرات ارسال شده

سرخط خبرهای سرویس

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، هشدار داد 

نوجوانان، سالمندان و زنان باردار بیش از گروه‌های دیگر در معرض ابتلا به سل قرار دارند

دکتر علی اصغر خیرخواه،گفت: نوجوانان، سالمندان و زنان باردار بیش از گروه‌های دیگر در معرض ابتلا سل هستند همچنین سوءتغذیه، نارسایی کلیوی و ابتلا به دیابت نیز احتمال ابتلا به سل را افزایش می‌دهند.

اخبار برگزیده شبستان