امروز:جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری
فقهی‌زاده در گفتگو با شبستان:
معاونت قرآن وزارت ارشاد به دنبال همکاری با ستاد عالی کانون‌های مساجد است
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد در خصوص همکاری با ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برای بسط و گسترش فعالیت‌های قرآنی در مساجد گفت: به دنبال همکاری با ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد هستیم.
با حضور مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی؛
پایان نخستین نشست برجام بدون آمریکا/دیدارهای دوجانیه عراقچی پس از نشست
خبرگزاری شبستان: دوازدهمین نشست کمیسیون مشترک و اولین نشست پس از خروج آمریکا از برجام در سطح معاونان وزیران خارجه پنج کشور (انگلیس، فرانسه، آلمان، چین و روسیه) و ایران پس از حدود سه ساعت پایان یافت.
کشورهای بزرگ دنیا فقط به خاطر قدرت جمهوری اسلامی پای میز مذاکره آمدند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد گفت:شرایط امروز ما از زمان صدر اسلام نگران کننده تر است به همین دلیل وظیفه سختی داریم و نباید در برابر دشمن کوتاه بیاییم زیرا کشورهای بزرگ دنیا تنها بخاطر قدرت جمهوری اسلامی حاضر شدند پای میز مذاکره بیایند.
امام جمعه همدان:
فتح خرمشهر همه معادلات نظام جهان را برهم زد
خبرگزاری شبستان:نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان اظهار کرد: در فتح خرمشهر همه معادلات نظام جهان به مدد ایمان و اخلاص رزمندگان اسلام به هم خورد.
کشورهای بزرگ دنیا فقط به خاطر قدرت جمهوری اسلامی پای میز مذاکره آمدند
خبرگزاری شبستان: امام جمعه مشهد گفت:شرایط امروز ما از زمان صدر اسلام نگران کننده تر است به همین دلیل وظیفه سختی داریم و نباید در برابر دشمن کوتاه بیاییم زیرا کشورهای بزرگ دنیا تنها بخاطر قدرت جمهوری اسلامی حاضر شدند پای میز مذاکره بیایند.
دکتر لاریجانی در دیدار با مسئولان کانون‌های فرهنگی هنري مساجد:
تحول حول محور مساجد موثر است/اقدامات فرهنگی مردمی در کانون‌های مساجد اثرگذاری بیشتری دارد
خبرگزاری شبستان: رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجمع حول محور مساجد موثر خواهد بود و باید توجه داشت که انتخاب افرادی که ذوق و سلیقه خوبی دارند، بسیار مهم است که موجب جذب جوانان می شود.
امامی کاشانی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:
سران قوا موانع اصل ۴۴ قانون اساسی را بردارند/آمریکا می‌خواهد ایران همچون عربستان باشد
خبرگزاری شبستان:خطیب موقت نماز جمعه تهران با بیان اینکه رهبری بروی اصل ۴۴ قانون اساسی تاکید دارند، گفت: هر سه قوه باید موانع بر سر راه بخش خصوصی را بردارند، امروز ما باید به دنبال کار بیشتر باشیم تا بتوانیم پیشرفت کنیم زیرا ما نیازمند پیشرفت هستیم.
امام جمعه کرمان:
عزت و مصلحت کشور را باید حفظ کرد/ با سخنان اخیر رهبری، جای هیچ ابهامی وجود ندارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با تصریح به اینکه طرف های مقابل ایران در مذاکرات، در تعارض اخلاق و سیاست، سیاست را بر می گزینند؛ بر حفظ عزت و مصلحت کشور تأکید کرد و فرمایشات رهبری در جمع مسئولان را باعث اتمام حجت دانست.
نمایشگاه قرآن کریم روز جمعه از ساعت۱۶ آغاز خواهد شد
خبرگزاری شبستان: باتوجه به استقبال مردم در روزهای پایانی هفته مقرر شده است که روز جمعه نمایشگاه از ساعت۱۶ تا ۲۴ آغاز به کار کند و از این رو غرفه‌داران می‌توانند از ساعت ۱۵ در نمایشگاه حضور بیایند.
با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی صورت گرفت
افتتاح پروژه آبرسانی به روستای دستگرد قم
خبرگزاری شبستان: مراسم افتتاح پروژه آبرسانی به روستای دستگرد قم با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
دیدار رئیس مجلس شورای اسلامی با خانواده شهدا در قم
خبرگزاری شبستان: دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با خانواده شهیدان نادری و ابراهیمی خاکباز دیدار و گفتگو کرد.