امروز:سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ نسخه اصلی خبرگزاری
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری:
ائمه جماعات، امین و پناهگاه مردم باشند
خبرگزاری شبستان: معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری، گفت: ائمه جماعات باید امین، پدر، مامن و مشاور مردم باشند به گونه‌ای که افراد در سنین مختلف، نسبت به آنان، احساس انس کنند.
همایش «زعیم ذوفنون»//۲
طرح مسئله علوم انسانی ناشی از توجه رهبری به استقلال فرهنگی است/فلسفه تاکید رهبری بر انقلابی ماندن
خبرگزاری شبستان: نکته مهم در منظومه فکری رهبری معظم، استقلال فرهنگی است که طرح مسئله علوم انسانی اسلامی ناشی از توجه ایشان به استقلال فرهنگی است. ایشان در ما و در فرهنگ عمومی مان یک خودآگاهی به وجود آوردند.
نشست تئاتر چه‌کسی سهراب را کشت؟/ بخش دوم
بازیگری که اصول فکری دارد با پذیرش هر نقش خود را به چالش می کشد
خبرگزاری شبستان: فرید قبادی مهم‌ترین دلیل حضور خود را در نمایش «چه کسی سهراب را کشت؟» نمایشنامه ظریف، چند لایه و با قابلیت کشف وجوه پنهان شخصیت ها می‌داند. دلایلی که او را علیرغم سختگیری‌اش پس از اجرای نمایش «ترور» به همکاری با شهرام کرمی قانع کرده.
مروری بر روزنامه های ۲۵ مهر:
اراده ای برای رفع موانع ازدواج نیست/زور استاندارد به خودرو سازان نمی رسد
خبرگزاری شبستان:تصفیه ۹۸ درصد سپرده های موسسات مالی،اراده ای برای رفع موانع ازدواج نیست،زور استاندارد به خودرو سازان نمی رسد،قلدری بابک زیر تیغ،ضایعات آب در بخش کشاورزی ۶ برابر استاندارد برخی از عناوین روزنامه های امروز است.
رییس جمهور در دیدار صمیمی با نمایندگان جامعه روحانیت مبارز:
اهتمام دولت به استمرار رابطه صمیمانه و استفاده از همکاری روحانیت
خبرگزاری شبستان: رییس جمهور، اسلام و جمهوریت را دو استوانه مستحکم نظام اسلامی و یادگار امام (ره) دانست و تاکید کرد: مجموعه دولت برآمده از اراده ملت است و در عین حال خود را موظف به اجرای احکام اسلامی می داند و به بهره از همکاری روحانیت تاکید دارد.
رئیس قوه قضاییه:
سخنان رئیس جمهورآمریکا نشانگر شخصیت نامتعادل او بود
خبرگزاری شبستان: آیت الله آملی لاریجانی با اشاره به اینکه سخنان رئیس جمهورآمریکا نشانگر شخصیت نامتعادل،غیرمنطقی،نادان،فحاش و بذیّ اللسان او بود از موضع گیری قاطع رئیس جمهور در قبال اظهارات اخیر ترامپ قدردانی کرد.
مسجدی منسوب به مقام «امام زین العابدین (ع)» در مصر + تصاویر
خبرگزاری شبستان: به مناسبت سالروز شهادت امام زین العابدین (ع) به معرفی مسجد ایشان در مصر می‌پردازیم.
تاکید اتحادیه اروپا برای حفظ برجام
خبرگزاری شبستان: وزیران امور خارجه اروپایی با صدور بیانیه ای بر عزم اتحادیه اروپا برای حفظ برجام تاکید کردند.
فرمانده ناجا:
واکنش فرمانده ناجا به اظهارات ترامپ
خبرگزاری شبستان:فرمانده ناجا با اشاره به یاوه گویی های ترامپ درخصوص سپاه گفت: می‌بینیم که مقامات آمریکایی علیه آن صحبت می‌کنند، نیرویی مردمی است. حرف‌هایی که این افراد علیه سپاه مطرح کرده‌اند ناشی از کم عقلی، ناآگاهی و ناآشنایی آنان به امور جهان است.
عضو شورای شهر تبریز:
مقدمات انتقال مزار شیخ محمد خیابانی به تبریز فراهم شود
خبرگزاری شبستان: عضو شورای شهر تبریز با اشاره به انتشار فیلمی در خصوص تخریب مزار شیخ محمد خیابانی نسبت به این قضیه واکنش نشان داد.
مروری بر روزنامه های ۲۳ مهر:
روزانه ۲۰ میلیارد تومان برای واردات بنزین هزینه می شود/واکنش جهانی به سخنان ترامپ
خبرگزاری شبستان:روزانه ۲۰ میلیارد تومان برای واردات بنزین هزینه می شود،واکنش جهانی به سخنان ترامپ،دولت توانمندی اقتصادی سپاه را نادیده نمی گیرد،موافقتنامه خط اعتباری بانک های ایتالیایی بزودی امضا می شود از عناوین روزنامه هاست.