امروز:سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ نسخه اصلی خبرگزاری
استاد حوزه علمیه قم در گفت وگو با شبستان:
عواقب شوم تکدی گری برای سبک زندگی/صدقه برای افراد بی نیاز حرام است
خبرگزاری شبستان: در روایات آمده است صدقه برای افراد بی نیاز حرام است؛ اشاره من به این روایت از این جهت بود که برخی می گویند صدقه و زکات خود را به این افراد می پردازند، در حالی که بسیاری از افراد متکدی اصلا نیازی به این مال ندارند.
وزیر امور خارجه:
توافق هسته‌ای یک نمونه نادر از پیروزی دیپلماسی بر تقابل است/تعهد ما به دفاع مشروع تنها یک شعار نیست
خبرگزاری شبستان: ظریف در مقاله ای در روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز گفت: توافق هسته‌ای یک نمونه نادر از پیروزی دیپلماسی بر تقابل است. تضعیف این توافق یک اشتباه خواهد بود. اروپا نباید به عزم واشنگتن برای تغییر توجهات به یک بحران غیر ضروری دیگر تن دهد.
مشاور مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، مطرح کرد؛
حضور یازده برابری مردم کشورهای اسلامی در مساجد در مقایسه با ایران
خبرگزاری شبستان: رابط پارلمانی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: مشاهدات من از مساجد برخی کشورهای اسلامی از جمله ترکیه نشان‌دهنده حضور گسترده‌تر مردم در مساجد آن کشورها است.
ما منتظریم؛
مهدویت یعنی می شود نقشه سیاسی دنیا را عوض کرد
خبرگزاری شبستان: برای ما که معتقد به آینده حتمی ظهور مهدی موعود (ع) هستیم، این یأسی که گریبانگیر بسیاری از نخبگان دنیاست، بی معناست. ما می گوییم نخیر، می شود نقشه سیاسی دنیا را عوض کرد، می شود با ظلم و مراکز قدرت ظالمانه درگیر شد .
مروری بر روزنامه های ۲۰ آذر:
چادرهای زلزله زدگان را باد برده/سال گذشته ۱۴ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داشتیم
خبرگزاری شبستان:چادرهای زلزله زدگان را باد برده،رهبر انقلاب: احساس عزت کردم،فقط ۱۰ نفر از ۳۱ بدهکار ۸ هزار میلیاردی بانک سرمایه بازداشت هستند،اولتیماتوم به شرکت گاز،سال گذشته ۱۴ تا ۳۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی داشتیم از عناوین روزنامه هاست.
یادداشت مهمان//
جز نشر دین کامش نبود...
خبرگزاری شبستان: علامه سید مرتضی رضوی کشمیری، یکی از شخصیت‌های فرهنگی تابناکی است که زندگی خود را وقف نشر دین و اعتلای کلمه اسلام کرد و به معنای واقعی کلمه در جهت وحدت میان مسلمین کوشید.
اعتراض طرفداران تیم فوتبال سلتیک به تصمیم ترامپ در مورد قدس
خبرگزاری شبستان: طرفداران تیم فوتبال سلتیک اسکاتلند در اعتراض به تصمیم اخیر ترامپ در مورد قدس پلاکاردی با مضمون «قدس٬ فلسطین است» را در ورزشگاه به نمایش درآوردند.
رییس کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی:
امام خمینی (ره) و مردم عناصر ماندگاری انقلاب ایران هستند
خبرگزاری شبستان: رییس کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی انقلاب‌ها پس از مدتی دچار انحراف شده‌اند، گفت: انقلاب اسلامی ایران به دلیل رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و حضور همیشگی مردم دچار چنین انحرافاتی نشده است.
دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد:
رویکرد هنری جشنواره مدهامّتان تقویت می‌شود
خبرگزاری شبستان: دبیر ستاد عالی کانون‌های مساجد با بیان اینکه وظیفه این ستاد جذب نوجوانان و جوانان به مساجد با انجام فعالیت‌های فرهنگی و هنری است،‌ گفت: تلاش می‌کنیم تا در دوره‌های بعدی جشنواره قرآنی مدهامّتان، رویکرد هنری آن تقویت شود.
متن لایحه پیشنهادی بودجه ۹۷/کاهش ۱۹ هزار میلیارد تومانی اعتبار یارانه نقدی
خبرگزاری شبستان: متن لایحه بودجه سال ۹۷ ارائه شد.
راه‌اندازی کاروان تبلیغاتی حمایت از قدس در تمامی مساجد «اسیوط»
خبرگزاری شبستان: کاروان‌های تبلیغاتی به منظور همبستگی با قدس شریف، در تمامی مساجد اسیوط مصر کار خود را آغاز کردند.