امروز:شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ نسخه اصلی خبرگزاری
امام جمعه موقت تهران:
رمضان؛ ماه حضور عقلانیت و قرآن در عرصه حیات بشر است/مهار تورم باید به مساله اصلی مسئولان تبدیل شود
حجت الاسلام ابوترابی فرد با بیان اینکه ماه رمضان، ماه حضور عقلانیت و قرآن در عرصه حیات بشراست، گفت: در این ماه آحاد جامعه و مسئولان نظام اسلامی باید از همه ظرفیت خود برای آراستگی به علم، اتخاذ تصمیمات صحیح و اجرای درست آن تصمیمات بهره ببرند.
«باهم روزه بگیریم»/ تعامل بی‌سابقه با مسلمانان در ماه رمضان در هلند
ماه مبارک رمضان امسال در هلند به دلیل تعامل و ارتباط بی‌سابقه غیرمسلمانان و مسلمانان این کشور متفاوت از سال‌های گذشته است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین بهشتی در گفتگو با شبستان؛
فرصت رمضان را برای تبدیل مساجد به یک پایگاه‌ قرآنی از دست ندهیم
مشاور فرهنگی و علمی ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه باید از فرصت ماه مبارک رمضان برای ایجاد پایگاه‌های قرآنی در مساجد استفاده کنیم، گفت: بسیاری از کسانی که با قرآن کریم مانوس شده اند، شروع انس و ارتباط‌شان با قرآن از ماه مبارک رمضان و از مساجد بود
فرمانده کل سپاه :
فتح های امروز جبهه مقاومت، محصول راهی است که شهید متوسلیان باز کرد
سرلشکر حسین سلامی در دیدارهای نوروزی با خانواده‌های معظم شهدا امنیت، آرامش، پیشرفت و اقتدار کشور را مرهون خون شهیدان دانست و تاکید کرد: شهدا ستارگان درخشان افتخارات ایران هستند.
امام جمعه گرگان:
استقلال مهمترین آثار و برکات انقلاب/ اقتصاد ما باید مردمی شود
آیت الله نورمفیدی با بیان اینکه اقتصاد ما اقتصاد دولتی است، گفت: اقتصاد ما باید مردمی شود، همان طور که ما جنگ را با حضور مردم به سرانجام رساندیم، اقتصاد هم باید مردمی شود و راه برای مردم باز باشد.
خطیب موقت زنجان:
تبعیت از رهنمودهای رهبری، تنها راهکار ایمن ماندن از توطئه های دشمن است
به گفته حجت الاسلام موسوی، تبعیت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، کشور را در برابر توطئه های گوناگون دشمنان ایمن نگه می دارد.
خطیب جمعه ساری:
مردم برای برخورد با هنجارشکنان در حوزه عفاف و حجاب مطالبه گر باشند|لزوم حفظ حرمت ماه رمضان در روز طبیعت
حجت الاسلام محمدی لائینی برلزوم پرهیز از روزه خواری، کشف حجاب و هنجارشکنی در روز طبیعت تاکید کرد و گفت: مطالبه گری از سوی مردم برای برخورد با هنجارشکنی ها نظیر کشف حجاب در ملاء عام مورد انتظار است.
امام جمعه آبادان:
عاملان اقدام غیرانسانی مسمومیت دانش‌آموزان در مدارس باید به شدت مجازات شوند
حجت الاسلام غبیشاوی، با بیان اینکه عاملان اقدام غیرانسانی مسمومیت دانش آموزان در مدارس باید به شدت مجازات شوند، گفت: دشمن در این اقدام خصمانه نشان داد به فرزندان ما هم رحم نمی‌کند.
امام جمعه سلطانیه:
۱۲ فروردین، آری به برقراری حکومت اسلامی در ایران است
حجت الاسلام حسینی نسب با بیان اینکه ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی، تکمیل کننده ۲۲ بهمن است، گفت: ۲۲ بهمن نفی طاغوت بود و ۱۲ فروردین آری به برقراری حکومت اسلامی که بیش از ۹۸ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند.
امام جمعه رشت؛
جمهوری اسلامی قدرت مهار هنجار شکنی ها را دارد
آیت الله فلاحتی در خطبه های نماز جمعه رشت اعلام کرد: جمهوری اسلامی قدرت دارد هر جرم و خطا و هر هنجار شکنی را به آسانی مهار کند.