امروز:یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸ نسخه اصلی خبرگزاری
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد:
روحانی باید مسجد را فعال و پویا نگه دارد/ طلاب حوزه علمیه هم دل و هم فکر باشند
حجت الاسلام حسینی گفت: روحانی مسجد باید این محیط امن الهی را پویا و فعال نگه داشته و از ظرفیت های درون مسجد به نحو مطلوب استفاده کند.
یک استاد مرکز تخصصی مهدویت:
تبدیل مهدویت به گفتمان غالب جامعه، لازمه تشکیل تمدن نوین اسلامی است
حجت‌الاسلام لطفی با بیان‌اینکه باید موعودباوری و مهدویت به گفتمان جامعه تبدیل شده و انتظار فرج فعال و نهادینه شود، گفت: در تمدن اسلامی تنها کسانی بر مردم حکومت دارند که خداوند آنها را انتخاب کرده باشد.
شبستان گزارش می دهد؛
سقف امید بر سر اهالی پیرخوشاب/ طعم شیرین زندگی این بار در کام محرومان
محرومیت یعنی زندگی بدون حداقل امکانات اولیه؛ آب شرب سالم، سرویس بهداشتی، سقف مناسب و غیره؛ اما اهالی پیرخوشاب همه این سال‌ها بدون همه این امکانات و تنها در حصاری که اسم آن را حتی کپر هم نمی شود گذاشت، زندگی کردند.
رئیس شورای فرهنگی وزارت کشور:
رهبری در خطبه نماز جمعه برای چندمین بار به دشمنی آمریکا با ایران تاکید کردند
حجت الاسلام اکرمی با بیان اینکه رهبری در خطبه نماز جمعه ۲۷ دی ماه برای چندمین بار به دشمنی آمریکا با ایران تاکید کردند، گفت: این خطبه بسیار جامع و کامل بود و از خداوند می خواهیم گوش شنوا و توفیق عمل به تمامی ما عنایت کند.
همکاری سردار شهید با حزب الله عراق:
به سربازی در کنار نُجَباء افتخار می‌کنم
فرمانده فقید نیروی قدس سپاه پاسداران چندی قبل در دیدار با کادر مرکزی مقاومت اسلامی نُجَباء، خود را سربازی خواند که به جهاد کنار این گروه افتخار می‌کند.
آیت‌الله جاودان:
شهید سلیمانی از تقدیر و بلای الهی فرار نمی‌کرد/ بندگی به انسان شخصیت می‌دهد
یک استاد حوزه علمیه با بیان‌اینکه انجام عبادات و بندگی الهی به همراه خلوص به انسان شخصیت می‌دهد، گفت: اگر انسان در دنیا همچون فولاد در اثر سختی و بلاها آبدیده شده و بر آن صبر کرده باشد از عذاب‌های آخرتی به راحتی عبور می‌کند.
پیام رهبر انقلاب به بیستمین کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه ۱۷
سردار جباری، فرمانده سپاه ولی امر، پیام مقام معظم رهبری را به بیستمین کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه ۱۷ تهران قرائت کرد.
نمایشگاه «بانوی بی‌نشان» در ایام فاطمیه برگزار می‌شود
نمایشگاه «بانوی بی‌نشان» با روایت غربت اهل‌بیت (ع)، به‌مناسبت ایام فاطمیه و به همت هیئت چهارده معصوم(ع) برپا می شود.
با موضوع «فلسفه و هنر»؛
فراخوان بیست و چهارمین همایش ملاصدرا + محورها
بیست و چهارمین همایش از سلسله همایش‌های بزرگداشت حکیم ملاصدرا با موضوع «فلسفه و هنر» و در محورهایی همچون مقام خیال در فلسفه و هنر و فلسفه و سرشت هنر برگزار می‌شود.
قیمت طلا و دلار ۲۸ دی
سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۰۹ هزار تومان/دلار ۱۳۱۰۰ تومان
امروز (شنبه ۲۸ دی) هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۹۸ هزار و ۷۰۰ تومان و هر انس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۵۷ دلار، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۰۹ هزار تومان ارزشگذاری شده است.
کداخدایی:
سردار امروز کجا بودی که محبوب دلت آمد و از تو گفت
سخنگوی شورای نگهبان پس از برگزاری نماز جمعه امروز به امامت مقام معظم رهبری گفت: سردار امروز کجا بودی که محبوب دلت آمد و از تو گفت.
توصیف زائر لبنانی حاج قاسم از سیدالشهدای مقاومت
زائر لبنانی حاج قاسم توصیف جالبی از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی دارد.
قیمت طلا و دلار ۲۶ دی
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۹۳ هزار و ۵۵۷ تومان/دلار ۱۳۱۰۰ تومان
امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۹۳ هزار و ۵۵۷ تومان، هر نس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۵۶ دلار، سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان، سکه بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان است.
خورشید مهدویت در منظومه فکری حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای
نابودی بنای ظلم حتمی است/ اعتقاد به مهدی موعود(عج) دل‌ها را سرشار از نور امید می‌کند
اولین درس عملی از این موضوع(مهدویت) این است که نابود کردن بنای ظلم در سطح جهان نه فقط ممکن است، بلکه حتمی است این مطلب بسیار مهمی است که نسل‌های بشری امروز معتقد نباشند که در مقابل ظلم جهانی، نمی شود، کاری کرد.