امروز:شنبه ۱ آبان ۱۴۰۰ نسخه اصلی خبرگزاری
به‌مناسبت میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق (ع) انجام شد؛
موافقت رهبر انقلاب با عفو یا تخفیف مجازات تعدادی از محکومان
رهبر معظم انقلاب اسلامی به‌مناسبت میلاد پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق (ع) با پیشنهاد عفو و تخفیف مجازات سه‌هزار و چهارصد و پنجاه و هشت تن از محکومان موافقت کردند.
قالیباف در اختتامیه سی و پنجمین دوره کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی
جنبش تقریب مذاهب اسلامی صدای اتحاد در مقابل انحراف تکفیر است
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: جنبش تقریب مذاهب اسلامی صدای اتحاد در مقابل انحراف تکفیر است و برای اصلاح تصویری که دشمنان اسلام از اسلام ناب محمدی مخدوش کرده اند نخبگان اسلامی فعالانه وارد میدان شوند.
آیت الله رییسی:
اجازه ندهیم موج جدید کرونا، کشور را غافلگیر کند
رییس جمهوری با تاکید بر اینکه نباید اجازه دهیم موج احتمالی جدید بیماری مانند موج پنجم کشور را غافلگیر کند، گفت: باید با تمهید اقدامات و آمادگی‌های لازم از تکرار مشکلات کشور در مواجهه با موج پنجم کرونا جلوگیری کنیم.
آغاز بکار وبسایت‌های هندی و رسانه آذری KHAMENEI.IR
وبسایت‌های هندی و رسانه آذری KHAMENEI.IR همزمان با فرارسیدن ایام میلاد پیامبر اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) شروع بکار کردند.
در پیام‌های جداگانه؛
رییسی میلاد پیامبر اسلام(ص)را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت
رییس جمهوری اسلامی ایران در پیام‌های جداگانه‌ای سالروز میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد(ص) و هفته وحدت را به سران و مردم کشورهای اسلامی تبریک گفت.
کارشناس مسائل بین الملل:
آزادسازی مارب؛ لرزه بر اندام ائتلاف سعودی انداخته است
افقهی با اشاره به بیانیه سازمان ملل در خصوص توقف جنگ در یمن گفت: اتحاد نیروهای دولت ملی و وحدت ملی یمن، ارتش و کمیته های انقلابی و عشایر سلحشور ، مارب را در آستانه آزادسازی کامل قرار داده و این موضوع لرزه بر اندام ائتلاف سعودی انداخته است.
معاون فرهنگی مرکز رسیدگی به امور مساجد استان ‌های خراسان:
«طرح نذر هشتم» با پیوست ‌های جدید فرهنگی اعتلا خواهد یافت
حجت الاسلام احمدنیا گفت: طرح نذر هشتم به عنوان یکی از طرح‌ های موفق که از سطح مساجد مشهد شروع شده و امروز در سطح کشور در حال اجراست، باید با پیوست‌ های جدید فرهنگی اعتلا یافته و با نگاه عمیق تربیتی در صدد رفع مشکلات مختلف افراد تحت پوشش تلاش نماید.
ایران اسلامی پیام آور وحدت/وحدت بنای اسلام را مستحکم می کند
فرماندار شهرستان تفتان گفت: اگر بنای اسلام محکم نباشد در برابر هر زلزله‌ای که همان هجمه های دشمنان است به‌راحتی تخریب می‌شود.
آیت الله رئیسی در پیام گرامیداشت روز آمار و برنامه‌ریزی:
آمارهای رسمی می‌تواند به دولت در آگاهی از وضع موجود کمک کند
رئیس جمهور در پیام گرامیداشت روز آمار و برنامه‌ریزی تصریح کرد: آمارهای رسمی در نظام تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی کشور قادر است با شناساندن میزان فقر و محرومیت‌ها، نابرابری‌ها به دولت در آگاهی از وضع موجود کمک کند.
آغاز مرحله نهایی پانزدهمین دوره مسابقه قرآنی « إقرأ» در بحرین
مرحله نهایی پانزدهمین دوره مسابقه قرآنی « إقرأ » با شعار «سراجا منیرا» در بحرین آغاز شد.