امروز:دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ نسخه اصلی خبرگزاری
حال و هوای افطار در بین‌الحرمین
محبوب مشترک، همه را در این سرزمین همدل کرده است و همۀ کسانی که برای عکاسی از آن‌ها اجازه می‌گیرم، صمیمانه به سفره‌شان دعوتم می‌کنند اما روزی‌ام این بود که روزه‌ام را بین نماز مغرب و عشا، با جرعه‌ای آب از حرم سقای کربلا، باز کنم.
مدیرستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد یزد:
اجرای طرح «در محضر قرآن» در دارالعباده ایران/تقدیر از خدمات کانون‌های مساجد یزد
حجت‌الاسلام گرجی از اجرای طرح«روزه‌اولی‌ها» و «کودک فیروزه‌ای» همزمان با ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: به همت کانون‌های فرهنگی هنری مساجدِ دارالعباده ایران، طرح «در محضر قرآن» نیز همسو با مطالبه مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام الویری:
باید پاسخ پرسش‌های بشر امروز را در قرآن پیدا کنیم
عضو هیات علمی دانشگاه باقرالعلوم(ع) با بیان اینکه باید پرسش‌های بشر امروز را در قرآن پیدا کنیم، گفت: با این وجود ما فقط به ترجمه اکتفا کرده‌ایم در حالی که آیات قرآن باید تفسیر عملیاتی شوند.
با همت بسیج رسانه نظرآباد محقق شد؛
ورود دادستانی نظرآباد به تخلف نژادپرستانه یک مغازه دار
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز از ورود دادستان نظرآباد به تخلف نژادپرستانه یک مغازه دار خبر داد و گفت: بسیج رسانه نظرآباد در اقدامی آگاهانه و رسانه ای، مانع ادامه رفتار نژادپرستانه یک مغازه دار شد.
مهمترین عناوین اقتصادی ۲۹ اردیبهشت
کاهش ۷ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلا/پرونده تخلفات خصوصی‌سازی‌ها به دادسرا می‌رود
ظرفیت سازی برای تولید ۸۷ میلیون تنی سیمان، کاهش ۷ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلا، سنحاب فعال شد، پرونده تخلفات خصوصی‌سازی‌ها به دادسرا می‌رود، اعلام مبلغ ورود سفارش برای بانک‌های ادغامی برخی از اخبار اقتصادی امروز است.
آغاز ثبت نام صدور و تمدید پروانه موکب‌های اربعین
معاون هماهنگی و مشارکت‌‌‌‌‌‌‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی از مکانیزه شدن تحت وب فرآیند ثبت‌نام و صدور پروانه موکب‌‌های اربعین با اهدافی همچون جلوگیری از هدررفت منابع و هدایت امکانات به مکان‌‌های مورد نیاز خبر داد.
آمادگی فلسطینیان برای مشارکت در جمعه «ماراتن بازگشت»
ساکنان نوارغزه در حال آماده شدن برای شرکت پنجاه و نهمین راهپیمایی های بازگشت در مرزهای این منطقه هستند.
حضور جمعی از قربانیان اسیدپاشی در جلسه علنی مجلس
جمعی از قربانیان اسیدپاشی و همچنین اعضای انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی در جلسه علنی امروز مجلس حضور یافتند.
ادامه رشد شاخص کل بورس/تالار شیشه‌ای سبز پوش شد
بورس هفته معاملاتی آخر اردیبهشت خود را با رشد شاخص کل آغاز کرد و در ادامه رشد خود امروز نیز شاخص بورس و اوراق بهادار در آغاز معاملات رشد ۱۸.۳۰ واحدی داشت.
قیمت طلا و دلار ۲۹ اردیبهشت:
کاهش ۷ هزار تومانی در قیمت هر گرم طلا/دلار ۱۴ هزار و ۵۸۰ تومان شد
هر گرم طلای ۱۸عیار امروز ۴۴۷ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است در حالی که روز گذشته به قیمت ۴۵۴ هزار تومان به فروش می رفت. همچنین دلار امروز با قیمت ۱۴ هزار و ۵۸۰ تومان مبادله می شود در حالی که روز گذشته قیمت این ارز ۱۴۷۰۰ تومان بود.
مدیر کانون فرهنگی هنری شهید «ابراهیم هادی»:
افطاری کانون شهید «ابراهیم هادی» برای دانش‌آ‌موزان مروج حجاب و عفاف
ضرغامی از برپایی سفره افطار برای دانش آ‌موزان مروج حجاب و عفاف و برگزیده آموزشی به همت کانون فرهنگی هنری شهید ابراهیم هادی خبر داد و گفت: نوع فعالیت‌ها و تنوع کاری در این کانون به گونه‌ای است که بسیاری از اهالی شهرک به مسجد و کانون جذب شده‌اند.