امروز:شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷ نسخه اصلی خبرگزاری
رهبر انقلاب در دیدار سفیران، کارداران و مسئولان وزارت امور خارجه:
تصور حل مشکلات از راه مذاکره یا رابطه با آمریکا خطایی واضح است
حضرت آیت الله خامنه ای تصور حل مشکلات کشور با مذاکره یا رابطه با امریکا را خطایی واضح خواندند و گفتند: امریکا با اصل نظام اسلامی مشکل اساسی و مبنایی دارد، ضمن اینکه کشورهای فراوانی هستند که با امریکا رابطه دارند اما همچنان مشکلات فراوانی دارند.
شبستان گزارش می دهد:
شهریه و فعالیت های غیرمصوب مدارس غیردولتی
هرساله شهریه و فعالیت های مصوب از سوی وزارت آموزش و پرورش به مدارس غیردولتی ابلاغ می شود. در برخی از مدارس بدون رعایت این مصوبات به فعالیت های خارج از قانون خود ادامه می دهند و اگر خانواده ای شکایتی نکند کمتر بازرسی در این مدارس حضور پیدا می کنند.
شبستان از حاشیه های رسانه ای پرونده «ثامن الحجج» گزارش می دهد
پرده برداری از رابطه قدرت و رسانه/ اتهامات «مهران مدیری» و «احسان علیخانی» چیست؟
در روزهای گذشته انتشار گزارشی جنجالی از ردپای برخی سلبریتی ها در پرونده تخلفات مالی موسسه اعتباری ثامن الحجج با واکنش های متفاوتی از سوی مردم و خود سلبریتی ها روبرو شده است.
نگرانی عربستان/ شیرهای نفت برای چه باز شده اند؟
عربستان تحت فشار رئیس جمهور آمریکا شیرهای نفت خود را باز کرده است در حالی که می داند بازار نیازی به این نفت ندارد.
صالحی در آیین تکریم و معارفه رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد؛
رعایت عدالت رسانه ای وظیفه مهم روابط عمومی است/ کاهش هزینه ها؛ نقش ویژه روابط عمومی ها
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با تاکید بر نقش مهم روابط عمومی ها در سازمان ها و وزارتخانه ها گفت: ارتباط فعال و مستمر با رسانه ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و روابط عمومی ها باید در ارتباط با آن ها رعایت عدالت را در نظر داشته باشند.
کیوان ساکت در گفتگو با شبستان تاکید کرد
موسیقی فجر در دوره های قبل، محفل لابی گری بود/ ابراز امیدواری «ساکت» برای احقاق حقوق هنرمندان
آهنگساز ایرانی و هنرمند موسیقی سنتی، با اشاره به ابراز نارضایتی هنرمندان از روند برگزاری جشنواره موسیقی فجر گفت: متاسفانه این جشنواره به محفلی برای لابی گری و حمایت از عده‌ای خاص تبدیل شده بود.
بسته اخبار سیاسی ۳۰ تیر
بنزین دو نرخی در راه/بازگشت سپنتا نیکنام به شورا/پای مجریان صدا و سیما به پرونده ثامن الحجج کشید
بنزین در راه ۲ نرخی شدن، سپنتا نیکنام به شورای شهر یزد بازمی گردد، تغییر نحوه پرداخت ارز مسافری، پای مجریان صدا و سیما به پرونده ثامن الحجج کشید، بازار تلفن همراه در مسیر تعادل از جمله گزیده اخبار سیاسی شبستان در شنبه ۳۰ تیر ۹۷ است.
در پی حباب ۷۰۰ هزاری سکه
اصرار از جهانگیری؛ انکار از حباب
از سال ۱۳۹۲ که اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور شده واکنش های او نسبت به افزایش قیمت ها همواره با کلمه تکراری «حباب» همراه بوده است اما حالا مدت زیادی است که حباب ها دیگر نمی ترکند و بازار به تثبیت نمی رسد.
اخبار برگزیده اجتماعی ۳۰ تیر/
ابهامات حضور ماموران آژانس اتمی در دانشگاه ها/تلاش برای ثبت جهانی دماوند از سوی ایران
ابهامات حضور ماموران آژانس اتمی در دانشگاه ها/تلاش برای ثبت جهانی دماوند از سوی ایران/شهریه و فعالیت های غیرمصوب مدارس غیردولتی و ... از جمله اخبار برگزیده اجتماعی خبرگزاری شبستان در ۳۰ تیر ماه ۹۷ می باشد.
مروری بر روزنامه های ۳۰ تیر
دولت می شنود/نفت اضافی عربستان خریدار ندارد/سفر ولایتی به مسکو تصمیم دولت بود
اتهامات اقتصادی متوجه اصولگریان، مولوی عبدالحمید: به این خاک خیانت نمی کنیم، واعظی:سفر ولایتی به مسکو تصمیم دولت بود، دولت می شنود، نفت اضافی عربستان خریدار ندارد، رانت هزاران میلیاردی واردکنندگان از تفاوت نرخ رسمی و آزاد ارز از عناوین روزنامه هاست.
تیراندازی به آمبولانس جمعیت هلال احمر کامیاران/ راننده به قتل رسید
فرماندار کامیاران گفت: تیراندازی شب گذشته افراد ناشناس به آمبولانس هلال احمر، موجب کشته شدن راننده این خودروی امدادی شد.
کمک «دمبله» به ساخت مسجدی در موریتانی
خبرگزاری شبستان: عثمان دمبله؛ فوتبالیست حرفه‌ای فرانسوی برای ساخت یک مسجد در موریتانی کمک کرد.
رئیس جمهور درگذشت مرحوم حاج سید حسن حقانیان را تسلیت گفت
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم سید حسن حقانیان پدر سید وحید حقانیان از درگاه احدیت برای آن مرحوم، رحمت و غفران الهی و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.
مجمع تشخیص با شرکت اقلیت‌های دینی در انتخابات شورای شهر موافقت کرد
اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام مصوب کردند که اقلیت‌های دینی با همان قانون سال ۱۳۷۵ بتوانند در انتخابات شورای شهر شرکت کنند.