امروز:شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ نسخه اصلی خبرگزاری
آیت الله تحریری:
اسلام به وفاق و روح تعاملی افراد جامعه نسبت به یکدیگر اهمیت می‌دهد
تولیت مدرسه علمیه مروی با بیان اینکه در ارتباط سالم با مردم باید از افراط و تفریط پرهیز کرد، گفت: اسلام به وفاق و روح تعاملی افراد جامعه نسبت به یکدیگر اهمیت می‌دهد.
یک کارشناس مهدوی:
تعبیر «مهدیِ فاطمه(س)» ریشه روایی دارد/ فاطمیه به ما آموخت بین در و دیوار مصائب امام زمان(عج) را صدا کنیم
حجت‌الاسلام حسن‌زاده با بیان اینکه امام زمان(عج) با مادرشان به ما معرفی شده‌اند، گفت: اگر می‌خواهیم حیات و زندگی آگاهانه و عالمانه داشته باشیم باید امام زمان(عج) را بشناسیم و بهترین منبع در این معرفت و علم، سخنان حضرت زهرا(س) درباره جایگاه امامت است.
عضو هیئت رییسه مجلس:
حضرت زهرا (س) در حوزه کادرسازی و نیروسازی برای اسلام بسیار موفق عمل کردند
عضو هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به خطبه های جامع حضرت زهرا (س) گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) در حوزه کادرسازی و نیروسازی برای اسلام بسیار موفق عمل کردند.
اجرای پویش قربانی ماه جمادی‌الثانی به همت کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س)
کانون فرهنگی هنری حضرت خدیجه(س) با همکاری خیران برنامه «سمت خدا»، پویش قربانی برای ماه جمادی‌الثانی را اجرا می‌کند تا در ایام فاطمیه گوشت گرم به سفره‌های محرومان برسد.
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی عنوان کرد:
تقویت مسئولیت پذیری اجتماعی فرزندان با بهره گیری از سیره مادرانه حضرت زهرا(س)
عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی تصریح کرد: یکی از ویژگی های بسیار بارز و مشهود در سیره مادرانه حضرت زهرا(س) ناظر به اهمیت تقویت مسئولیت پذیری اجتماعی فرزندان است.
شهید مدافع حرم از نگاه دوستان در «بی برادر»
کتاب «بی برادر» زندگی شهید مدافع حرم جواد محمدی به روایت دوستان و همرزمان از سوی انتشارات شهید کاظمی منتشر شد.
شبستان از مسجد «علوی» گزارش می‌دهد
کمک مومنانه اهالی مسجد علوی به نیازمندان از تهران تا قوچان/ خدمت به کهنسالان به یاد سردار دل‌ها
کمک مومنانه اهالی مسجد علوی تهران تنها شامل حال نیازمندان پایتخت نمی‌شود، بلکه تعدادی از خانواده‌های نیازمند در شهرهای مشهد و قوچان را نیز شامل شده، خیریه مجازی این مسجد در دوران کرونا هشت مرحله بسته‌های معیشتی بین محرومان توزیع کرده است.
کارگردان و نویسنده سینما و تلویزیون:
جشنواره فیلم کوتاه طنین مسجد از دل مسجد برخاسته است/ فیلمسازان آموزش های لازم را فرا گیرند
شاه حسینی گفت: جشنواره ای که از دل مسجدی به نام مبارک امام زمان (عجل الله تعالی) و شهر گرگان برخاسته است با همکاری و نیت درست و حضور فعال فیلمسازان به نتیجه می رسد.
مدیر ستاد کانون های مساجد خراسان رضوی:
۶۰۰ مجوز الکترونیک برای کانون های مساجد خراسان رضوی صادر شده است
ابدالی تکلو با بیان اینکه سامانه بچه‌های مسجد فضایی را فراهم کرده تا کانونها بتوانند از طریق فضای مجازی موارد اداری مربوطه را پیگیری کرده و رفت و آمد آنان به مرکز استان به حداقل برسد، گفت: ۶۰۰ مجوز الکترونیک برای کانون های مساجد استان صادر شده است.
ادامه خیانت به فلسطین/ همکاری اقتصادی بحرین و امارات با تل آویو
شرکت آب رژیم صهیونیستی اعلام کرد: در راستای توافق‌نامه اقتصادی با بحرین و امارات فناوری آب شیرین به این دو کشور فروخته می شود.
جامعه مدرسین حوزه علمیه:
دولتمردان پاکستانی موظفند حافظ خون و جان مسلمانان در این کشور باشند
جامعه مدرسین حوزه علمیه اعلام کرد: دولتمردان پاکستانی موظفند حافظ خون و جان مسلمانان در این کشور باشند و دست گروه‌های تروریستی و تکفیری‌ها را از تعرض بر جان مسلمین بازدارند.