امروز:دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ نسخه اصلی خبرگزاری
معاون اقتصادی رئیس‌جمهور:
برنامه‌ریزی ۲ ساله برای ذخیره کالاهای اساسی در حال انجام است
رضایی گفت: با توجه به وضعیت امنیت غذایی و کالاهای کشاورزی در سطح جهان، در حال انجام برنامه‌ریزی ۲ ساله برای ذخیره کالاهای اساسی در کشور هستیم تا از این نظر با مشکل و کمبودی مواجه نشویم.
پیکر شهید تازه تفحص شده وارد شیراز شد
پیکر پاک شهید تازه تفحص شده دفاع مقدس، پاسدار شهید «محمد علیپور استهباناتی» امروز (دوشنبه ۲ خرداد) از طریق فرودگاه بین المللی «شهید آیت الله دستغیب (ره)» وارد شیراز شد.
دبیرخانه کنفرانس حمایت از فلسطین ترور "صیاد خدایی" را محکوم کرد
دبیرخانه کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با صدور بیانیه ای شهادت سرهنگ پاسدار حسن صیاد خدایی در یک عملیات تروریستی را محکوم کرد.
در میدان صادقیه تهران؛
تجمع بزرگ عزاداران امام صادق(ع) با مشارکت مسجدی‌ها
تجمع بزرگ عزاداران امام صادق(ع) همزمان با سالروز شهادت رئیس مذهب و با حضور چهره‌۲های سرشناس مداحی همچون حاج سعید حدادیان برگزار می‌شود.
آیت الله رئیسی پیش از عزیمت به عمان:
اراده ایران و عمان ارتقای سطح روابط در حوزه های مختلف است
رئیس جمهور گفت: سفر بنده به عمان در راستای توسعه سیاست همسایگی دولت مردمی با کشورهای همسایه و منطقه اهمیت زیادی دارد و در مذاکرات خود توسعه روابط دو جانبه و منطقه‌ای را پیگیری خواهیم کرد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور
حجاب خط مقدم تقابل دشمن با نظام اسلامی است
هاشمی گلپایگانی گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصلاح وضعیت پوشش و حجاب را از کارمندان دستگاه های دولتی و حاکمیتی آغاز کرده است.
پیگیری توافقات، جام جهانی و مذاکره برای رفع تحریم‌ها محور رایزنی وزیران خارجه ایران و قطر
وزیران خارجه ایران و قطر درمورد پیگیری آخرین توافقات سران دو کشور، جام جهانی و گسترش مناسبات دوجانبه تهران و دوحه و همچنین مذاکرات برای رفع تحریم‌ها بحث و تبادل نظر کردند.