امروز:پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ نسخه اصلی خبرگزاری

تدارک مسجد جمکران برای پایان هفته مهدی‌باوران/ توسل‌خوانی نریمانی در شب ۲۲ بهمن

تدارک مسجد جمکران برای پایان هفته مهدی‌باوران/ توسل‌خوانی نریمانی در شب ۲۲ بهمن

مسجد مقدس جمکران با ویژه‌برنامه‌های متنوع ازجمله سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان و مداحی سیدرضا نریمانی در مراسم «توسل به حریم کبریا» به استقبال آخرین جمعه از بهمن ماه می‌رود.

خبرگزاری شبستان، گروه مسجد و کانون های مساجد: مسجد مقدس جمکران این هفته نیز با برنامه های متنوع و مجازی مهمان خانه های منتظران می شود.

 

بنابر این گزارش، سه شنبه، ۲۱ بهمن ماه ویژه برنامه «توسل به حریم کبریا» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان، تولیت میعاد منتظران و قرائت دعای پرفیض دعای توسل با نوای سیدرضا نریمانی برگزار می شود.

 

پنجشنبه، ۲۳ بهمن ماه نیز ویژه برنامه «کمیل عارفانه» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین یزدی از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه برگزار شده و و با قرائت دعای پرفیش کمیل توسط یاسین شیخ زاده ادامه می یابد. دعای برای فرج امام زمان(عج) و دفع بلایا به ویژ] بحران کرونا از دیگر بخش های این ویژه برنامه است.

 

 

 

 

 

در ادامه، جمعه، ۲۴ بهمن ماه نیز مراسم «ندبه انتظار» با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین موسویان و ندبه خوانی حاج عباس حیدرزاده همراه با پخش زنده برگزار می شود.

 

 

 

 

پایان بخش برنامه های میعاد منتظران در نخستین هفته از بهمن ما ۹۹ قرائت زیارت شریف آل یاسین است که عصر جمعه به همت واحد مراسم انجام می شود.

 

گفتنی است، این برنامه ها از صفحه اینستاگرام مسجد مقدس جمکران به نشانی Jamkaran_ir پخش زنده می‌شود.

زمان: ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۰۹:۲۱
شناسه خبر: ۱۰۲۴۸۹۴