امروز:دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ نسخه اصلی خبرگزاری

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران اعلام کرد

تدارک مفصل مسجد مقدس جمکران برای ماه مبارک رمضان؛ از محافل معارفی تا مناجات شبانه

تدارک مفصل مسجد مقدس جمکران برای ماه مبارک رمضان؛ از محافل معارفی تا مناجات شبانه

حجت‌الاسلام حسین‌آبادی ویژه‌برنامه‌های ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران را تشریح و جزخوانی قرآن کریم، برگزاری مراسم مناجات شبانه و ویژه برنامه شب های قدر را از جمله این برنامه‌ها عنوان کرد.

خبرگزاری شبستان، گروه غدیر و مهدویت به نقل از مسجد مقدس جمکران، حجت الاسلام مهدی حسین آبادی با اشاره به اینکه برنامه های ویژه ای همزمان با فراسیدن ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس جمکران برگزار می شود، اظهار کرد: هر روز از ساعت ۱۱ مراسم باشکوه جز خوانی قرآن کریم با حضور قاریان و حافظان بین المللی در مسجد مقام برگزار و از شبکه قرآن و معارف سیما به صورت زنده پخش خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه در ایام ماه مبارک رمضان بعد از نماز ظهر و عصر محفل معارفی با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین مومنی، تراشیون و فرحزاد برگزار می شود، تصریح کرد: همچنین شب ها در مسجد مقدس جمکران از ساعت ۱۲ بامداد مراسم مناجات خوانی با حضور مداحان اهل بیت از جمله سید علی حسین نژاد، حاج حسن شالبافان و... برگزار می شود.

 

معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران به ویژه برنامه های شب های قدر اشاره کرد و گفت: مراسم شب های قدر با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین مومنی، میرباقری و رفیعی و قرائت دعای جوشن کبیر با حضور مداحان اهل بیت(ع) برگزار می شود.

 

وی یادآور شد: همچنین به مناسبت ۱۷ رمضان سالروز بنای مسجد مقدس جمکران به امر امام زمان (عج) ویژه برنامه هایی اجرا می شود.

 

حجت الاسلام حسین آبادی با بیان اینکه در ایام ماه پربرکت رمضان هر شب ویژه برنامه های خاص نوجوانان در مجموعه های جوانه های انتظار و گل نرگس برگزار می شود، خاطرنشان کرد: راویان انتظار نیز در این ایام در صحن های مسجد مقدس جمکران حضور یافته و پاسخگوی سوالات شرعی زائران هستند.

 

زمان: ۱۴۰۲/۱/۳ - ۱۲:۰۸
شناسه خبر: ۱۲۵۸۵۹۸