امروز:دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ نسخه اصلی خبرگزاری

۲۵۰هزار فلسطینی دومین نمازجمعه ماه رمضان در مسجد الاقصی را اقامه کردند

۲۵۰هزار فلسطینی دومین نمازجمعه ماه رمضان در مسجد الاقصی را اقامه کردند

هزاران فلسطینی دومین نمازجمعه ماه مبارک رمضان را درسایه محدودیت‌های شدید رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی برگزار کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از معا، 250 هزار فلسطینی دومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان را درسایه محدودیت‌های شدید رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی اقامه کردند.

 

نیروهای اشغالگر صهیونیستی در دومین جمعه ماه مبارک رمضان محدودیت‌های شدیدی را برای ورود نمازگزاران به ویژه ساکنان کرانه باختری و نوار غزه به مسجد الاقصی اعمال کردند. به طوری که تنها مردان بالای 55 سال و زنان بالای 50 سال اجازه ورود به شهر قدس را داشتند.

 

اداره اوقاف اسلامی در قدس گزارش داد: 250 هزار نمازگزار نماز ظهر دومین جمعه ماه مبارک رمضان را در مسجد الاقصی برپا کردند.

 

اشغالگران دسترسی نمازگزاران به مسجد الاقصی را از طریق ایست بازرسی «قلندیا» محدود کردند. این درحالی است که رژیم صهیونیستی مدعی است که اجازه ورود به مسجد الاقصی در طول ماه مبارک به فلسطینی‌ها داده شده است.

 

فراخوانی ساکنان قدس مبنی بر اعتکاف در مسجد الاقصی در ماه مبارک رمضان برای خنثی کردن برنامه‌های اشغالگران صهیونیستی و یهودی سازی این مسجد و مقدسات اسلامی شهر قدس اشغالی ادامه دارد.

 

فلسطینی‌ها در انتظار یورش گسترده تندروهای صهیونیست به مسجد الاقصی در طول عید «فصح» است که از هفته سوم ماه مبارک رمضان از ششم تا 12 آوریل برگزار می شود.

زمان: ۱۴۰۲/۱/۱۱ - ۱۶:۰۰
شناسه خبر: ۱۲۵۹۶۲۵