صفحه اختصاصی حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری
حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری
رئیس شورای سیاست‌گذاری حوزه‌های علمیه استان تهران:
واقعه کربلا ظاهراً یک حادثه نیم‌روزه اما در باطن فشرده تاریخ است
آیت‌الله رشاد تاکید کرد: واقعه کربلا ظاهرا یک حادثه نیم‌روزه اما دارای ابعاد بسیار گسترده است. گویا کل تاریخ در چندساعت فشرده شده است.
امام جمعه موقت تهران:
مناجات شعبانیه در عرفان، شکوه و عظمت نظیر ندارد
حجت الاسلام حاج علی اکبری گفت: مناجات شعبانیه در عرفان، لطافت، شکوه و عظمت نظیر ندارد. این مناجات آتش عشق نسبت به خداوند را شعله‌ور می‌کند، نسبت این دعا به سایر دعاها همچون نسبت امیرمومنان امام علی(ع) به سایر ائمه معصومین(ع) است.
ریاست شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:
نماز جمعه مرکز تجلی وحدت جامعه اسلامی است
حجت الاسلام حاج علی اکبری با بيان اينكه نعمت نماز جمعه به بركت انقلاب اسلامی نصيب كشور شد گفت: نماز جمعه مرکز تجلی وحدت جامعه اسلامی است.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
  • سرویس: همدان
امام جمعه موقت تهران:
اولیاء بزرگترین نعمت خداوند به انسان هستند
حجت الاسلام حاج علی اکبری گفت: فاطمه(س) و اولیای خدا بزرگترین نعمت برای ما هستند و در روز قیامت نسبت به آنها از ما سوال می شود.
حجت الاسلام حاج علی اکبری:
سیره نبوی بهترین سبک زندگی اسلامی در جامعه است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: جریان مغناطیس نبوی و بازگشت به سیره نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) تاسی از ایشان بهترین سبک زندگی اسلامی در تمامی بخش های جامعه است.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۹/۱۳
  • سرویس: بوشهر
خبرنگار شبستان به عنوان مدیر روابط عمومی شورای عالی رسیدگی به امور مساجد منصوب شد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه بوشهر طی حکمی حامد فکوری، خبرنگار شبستان را به سمت مدیر روابط عمومی و اطلاع رسانی و شبکه تبلیغی شورای عالی رسیدگی به امور مساجد این استان معرفی و منصوب کرد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۹/۱۱
  • سرویس: بوشهر
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:
ورع و انقطاع از دنیا با خضوع و خشوع به درگاه الهی حفظ می‌شود
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: آنان که در ماه رمضان با ورع و دوری از گناه نسبت به دنیا منقطع شدند تلاش کنند که با خضوع و خشوع به درگاه الهی این حالت را حفظ کنند.
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:
دعا و تضرع ماه شعبان مقدمه استفاده از برکات ماه رمضان است
خبرگزاری شبستان: رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: برای رسیدن به برکات ماه مبارک رمضان باید از ماه شعبان در دعا و تضرع به درگاه الهی نهایت استفاده را داشت.
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه:
قرآن فراسوی زمان و مکان حقایق را برای مومنان بیان می‌کنند
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گفت: هنر قرآن این است که فاصله‌های زمان و مکان را برداشته و فراسوی این دو حقیقت را برای کسی که خود را به آن سپرده آشکار می‌کند.
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور:
دعا و بندگی در ماه‌های رجب، شعبان و رمضان پشتیبان آخرت ماست
خبرگزاری شبستان: رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: سفره ماه‌های رجب، شعبان و رمضان تامین‌کننده نیازهای آخرت ابدی ما است که با دعا و بندگی به کمال می‌رسد.
حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اکبری:
انسان با تمسک پیوسته به قرآن کریم می‌تواند به کمال دست یابد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه با اشاره به اینکه انسان با قرآن کریم می‌تواند به کمال برسد، گفت: قله ایمان همان مقام یقین است که با شهود علیین همراه می‌شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی‌اکبری در جلسه تفسیر صحیفه سجادیه
اخلاق و رفتار ناپسند در سبک زندگی قرآنی جایی ندارد
خبرگزاری شبستان: رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه قرآن کریم، انسان را به کرامت فطری نائل می‌کند، گفت: اخلاق و رفتار ناپسند در سبک زندگی قرآنی جایی ندارد.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
ین صفحه اختصاص به حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط