صفحه اختصاصی دولت موعود
دولت موعود
جلوه های وحدت
امام مهدی(عج) در منابع اهل سنت
ابن کثیر می گوید: و مهدی(عج) از آن ۱۲ نفر است که اسم او مثل اسم پیامبر(ص) و کنیه اش همچون کنیه اوست و زمین را پر از عدل و داد می کند، زمانی که پر از ظلم و جور شده باشد.
آیه های مهدوی
زمان تحقق وعده قرآنیِ «دِينِ الْحَقِّ لِيُظْهِرَهُ عَلَى الدِّينِ كُلِّهِ»
​دشمن از طریق استهزا و اذیت و شکنجه، محاصره اقتصادی و اجتماعی، تحمیل جنگ ها، توطئه های داخلی منافقان و ... لحظه ای کوتاهی نکرده، ولی اسلام روز به روز توسعه پیدا کرده است.
کارشناس مرکز تخصصی مهدویت تشریح کرد
مهدویت؛ تنها نظریه استراتژیکِ مدیریت جهان/کارکردهای دولت کریمه در ایجاد وحدت
حجت الاسلام قائمی با بیان اینکه از آدم(ع) تا خاتم(ص) همه زمینه ساز ظهور حضرت حجت(عج) هستند، گفت: در شرایطی که کمونیسم سقوط کرده و لیبرال دموکراسی در مسیر زوال است، مهدویت تنها نظریه دارای استراتژی برای حکومت جهان و ایجاد وحدت است.
همزمان با هفته وحدت
جشن های بهار مهربانی در استان مرکزی برگزار می شود
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: جشن‌های بهار مهربانی هم زمان با ایام مبارک ربیع الاول و ولادت با سعادت پیامبر اکرم(ص) در سراسر استان برگزار می شود.
 • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۲۸
 • سرویس: مرکزی
پرسش های مهدوی
امام زمان (عج) چگونه عقل مردم را کامل می کند؟
در زمان ظهور حضرت مهدى(عج) با آفت زدايى از درخت عقل و خرد و ايجاد بستر و زمينه مناسب براى رشد و شكوفاى عقول مردم، رحمت و نعمت خداوند بر مردم نازل مى شود و همه آنان هدايت مى يابند.
تقدیر از کتابداران مساجد مرکزی
کتابخانه های مساجد باید به کانون ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه تبدیل شود
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: کتابخانه های مساجد باید به پر رونق ترین کانون ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه تبدیل شود.
 • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۲۸
 • سرویس: مرکزی
با حضور دکتر عبدالمهدی مستکین مدیر بخش فرهنگی یونسکو برگزار شد:
نشست هم اندیشی ادبی، فرهنگی دلیجان
نشست هم اندیشی ادبی، فرهنگی دلیجان، با حضور دکتر عبدالمهدی مستکین مدیر بخش فرهنگی یونسکو در ایران و مدیر انجمن دوستداران حافظ (دفتر تهران) در دلیجان برگزارشد.
 • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۲۷
 • سرویس: مرکزی
سردار سرلشکر صفوی در صبحگاه «بیعت با امام زمان(عج)»
غلبه اسلام به دست امام زمان(عج) آینده حتمی جهان است
دستیار و مشاور فرمانده کل قوا با اشاره به شکست داعش با الهام نیروهای عراقی و سوری از مقاومت و انقلاب ایران، گفت: غلبه به دست امام زمان(عج) است و تنها مکتب حیات بخش و نجات بخش برای بشریت مکتب اسلام ناب و تفکر مهدویت است.
آیت الله دری نجف آبادی:
بررسی نقاط آسیب زای بخش اقتصادی وظیفه مهم مسئولان است
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: بررسی نقاط آسیب زای بخش اقتصادی از وظایف مهم و اولویت دار مسئولان در همه حوزه ها است.
 • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۲۳
 • سرویس: مرکزی
معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی:
تاکید بر گره گشایی از مشکلات و کارهای مردم
معاون حقوقی و امور مجلس و استان های وزارت راه و شهرسازی بر گره گشایی از مشکلات و رفع کارها و گرفتاری های مردم تاکید کرد.
 • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۲۲
 • سرویس: مرکزی
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان مرکزی:
تامین دارو و درمان بیماران نیازمند از اولویت های کمیته امداد است
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی رحمه‌الله استان مرکزی گفت: تامین دارو و درمان بیماران نیازمند از اولویت های کاری این نهاد در استان مرکزی است.
 • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۲۲
 • سرویس: مرکزی
نشانه هایی از دولت موعود
وضعیت بهداشت در دولت امام عصر(عج)
بنابر تصریح روایات، مردم در دولت امام زمان(عج) سطح و کیفیتی از بهداشت را تجربه می کنند که تا پیش از آن معنایش را درک نکرده بودند.
ادامه مطالب