صفحه اختصاصی دولت موعود
دولت موعود
دعای توصیه شده برای فرج ویژه ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: پیامبر اکرم(ص) فرمودند: «هر کس این دعا را در ماه رمضان بعد از نمازهای واجب بخواند، گناهان اش تا روز قیامت بخشیده می شود ... .
انس رمضانی با امام مهربانی(عج)//۳
پاسخ دعای افتتاح به شبهه ای درباره امام زمان (عج)
خبرگزاری شبستان: اگر کسی اندک تاملی در دعای افتتاح به عنوان متنی که از معصوم(ع) وارد شده، داشته باشد به این نتیجه می رسد که این متن فقط یک مناجات نیست بلکه به اسراری از علوم آل محمد (ص) اشاره می کند که در کتبی مانند کتب تاریخی منتشر نشده است.
خواب آشفته دشمن در«آمده ایم که بمانیم»
خبرگزاری شبستان: بعد از آزادسازی خرمشهر، صدام ۳۰۰نفر از افسرانش را که مسئول حفاظت خرمشهر بودند را به دلیل بی لیاقتی و ناتوانی در اداره این شهر اشغالی اعدام کرد و این پیروزی بزرگی برای ایران اسلامی محسوب می شد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۲/۳۱
  • سرویس: مرکزی
انس رمضانی با امام مهربانی(عج)//۲
راه جلب توجه و رضایت صاحب الزمان(عج) در ماه رمضان
خبرگزاری شبستان: اگر ما به دنبال ارتباط با خدا و جلب توجه امام عصر(عج) در این ماه هستیم و می خواهیم درهای رحمت به روی ما گشوده شود این دعا روزنه ای است که در اختیار ما قرار داده شده چرا که ملائکه این دعا را استماع می کنند.
یک کارشناس مرکز تخصصی مهدویت در گفتگو با شبستان:
جایگاه ازدیاد نسل در مهندسی انتظار/مانع تراشی های کنترل جمعیت برای اهداف مهدوی
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام صرفی با اشاره به ضرورت های ازدیاد نسل در جامعه منتظر، گفت: صرف فرزندآوری در جامعه منتظر اهمیت ندارد بلکه ابزاری برای تعلیم و تربیت نسل منتظر است البته اگر این ازدیاد صورت نگیرد، هدف اصلی نیز محقق نمی شود.
حدیث انتظار...
تصویر ابتلائات آخرالزمان در آیه ای از سوره بقره
خبرگزاری شبستان: امام صادق(ع) می فرماید: «پیش از ظهور قائم عجل الله تعالی فرجه به طور حتم سالی فرا می رسد که مردم در آن دچار قحطی و گرفتار ترس شدیدی از کشته شدن و کمبود اموال و جان ها و ثمرات می گردند و این مطلب در قرآن به روشنی دیده می شود...».
آیه های مهدوی؛
چرا امام زمان(عج) را «بقیة الله» می خوانیم؟
خبرگزاری شبستان: امام باقر(ع) فرمودند: «قائم ما چون ظاهر شود، تکیه به خانه کعبه زند و سیصد و سیزده مرد گرد او فراهم شوند و اول سنخش این باشد: «بَقِيَّتُ اللَّهِ خَيْرٌ لَكُمْ إِنْ كُنْتُمْ مُؤْمِنِينَ» ... .
حدیث انتظار...
راه تشخیص مدعیان دروغین در کلام صادقین(ع)
خبرگزاری شبستان: علائم ظهور ممکن است از نظر زمانی با ظهور فاصله زیادی داشته باشند، اما علائمی که کارکردشان تعیین هویت و تشخیص امام مهدی(عج) هستند، باید نزدیک ظهور رخ دهند تا این خاصیت در آنها تحقق پذیرد.
اوصاف یاران صاحب الزمان(عج) در قرآن
خبرگزاری شبستان: در قرآن، آياتى وجود دارد كه ويژگى هاى برشمرده آنها را، مى توان بر ياران خاص حضرت مهدى(عج) تطبيق داد و در بعضى از روايات نيز، بيان شده كه اين آيات در مورد مهدى(عج) و اصحابش باشد.
محقق و پژوهشگر مهدوی در گفت وگو با شبستان:
«انتظار»، شانه خالی کردن از مسئولیت ها نیست/توصیه امام صادق(ع) برای پایان دادن به غیبت
خبرگزاری شبستان: شیعه اگر واقعاً معتقد و متعّهد به ظهور و دولت مهدوی است، باید پیوسته در عرصه اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، تلاشگر باشد. آن افرادی که در دوران غیبت از وظایف و تکالیف خود شانه خالی می کنند به تحقیق معنای صحیح انتظار را درنیافته اند.
نقش زنان در يارى امام زمان(عج)
خبرگزاری شبستان: يارى رساندن زنان به حضرت(عج)، تنها منحصر به جبهه جنگ و شهادت نيست، بلكه عرصه هاى مختلفى چون عرصه فرهنگ، تربيت، اجتماع، و... را نيز در بر مى گيرد.
حدیث انتظار...
شباهت های امام زمان(عج) به قرآن
خبرگزاری شبستان: قرآن شفای جشم و جان مومنین است و برای کافران جز خسارت نیست ولیعصر(عج) نیز شفای جان مومنین و موجب خسارات برای کافران است (به جهت نابودی کافران در زمان ظهور).
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به  دولت موعود داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط