صفحه اختصاصی انتظار و انقلاب
انتظار و انقلاب
معاون سیاسی امنیتی استانداری مرکزی:
مشارکت سیاسی زنان باید خودجوش، خودمحور و داوطلبانه باشد
اکرمی گفت: مشارکت سیاسی زنان باید خودجوش، خودمحور و داوطلبانه باشد؛ زنان فرهیخته باید دیدگاه های خود را در معرض نمایش افکار عمومی بگذارند.
  • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۲۴
  • سرویس: مرکزی
یک استاد حوزه علمیه بیان کرد
شرط بهره‌مندی از دعای امام زمان(عج) و رسیدن به آرامش
حجت‌الاسلام کاشانی گفت: قبل از تزکیه در امور اخلاقی و رفتاری باید در اموال تزکیه شوید، اگر در زمینه اموال به تزکیه رسیدید امام زمان(عج) برای شما دعا کرده و شما به آرامش می‌رسید.
مدیر پژوهشکده مهدویت و آینده‌پژوهی:
زیارت اربعین ظرفیت عظیم برای زمینه‌سازی ظهور است
حجت‌الاسلام الهی‌نژاد با بیان‌اینکه اربعین از نشانه‌های ظهور نیست، شرایط ظهور هم نیست بلک ظرفیت عظیم برای زمینه‌سازی ظهور است، گفت: عاشورا، اربعین و مهدویت سه مقوله تأثیرگذار در زندگی فردی و اجتماعی مسلمانان در امور دنیائی و اخروی است.
اجرای پویش «#نذر_ظهور» با شعار «تک تک قدم‌هايم را نذر ظهورت مي‌کنم»
پویش «#نذر_ظهور» به همت موسسه مصاف و با هدف یاد کردن متحد و هماهنگ از امام زمان(عج) به عنوان وارث و منتقم خون سیدالشهداء(ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین اجرا می‌شود.
اجرای طرح مهدوی «طلوع شمس» در پیاده‌روی اربعین
طرح «طلوع شمس» با محور پخش دعای سلامتی امام زمان(عج) در برخی مواکب منتخب در مسیر پیاده‌روی اربعین اجرا می‌شود.
مهدویت و عاشورا
اصلاح‌گری‌های مهدوی در ادامه عاشورای حسینی
حضرت مهدي(عج) همچون جدشان امام حسین(ع) پس از ظهور، دست به اصلاح كج‌‌انديشي‌‌ها و كج‌روي‌‌ها خواهند زد و بدعت‌ها، خود‌خواهي‌‌ها، فساد‌ها، نفاق‌ها و ‌قرائت‌هاي خود‌خوانده از دين را مورد اصلاح قرار خواهند گرفت.
یک استاد حوزه علمیه تشریح کرد
معنای غیبت امام زمان(عج)/ شیوه تبعیت از حضرت(عج) در عصر غیبت
حجت‌الاسلام حائری طبسی با اشاره‌به راه‌های شناخت امام عصر(عج)، گفت: تبعیت محض در زمانی که حجت بن‌الحسن(ع) در پس پرده غیبت هستند باید به این صورت باشد که ما خود را تربیت کنیم که مطیع محض باشیم و با هر سبک و تحقیقی که شده ایشان را بشناسیم.
تعزیه ماه صفر در جمکران برگزار می‌شود
رئیس هیئت امنای هیئت عشاق الحسین(ع) قم اعلام کرد: تعزیه ماه صفر از ۱۴ تا ۲۵ مهرماه مصادف با هفتم تا هجدهم ماه صفر در شهر جمکران برگزار می‌شود.
یک کارشناس و مولف مهدوی:
هزینه کردن از جان و مال برای تعظیم شعائر دینی، ویژگی یاران امام زمان(عج) است
حجت‌الاسلام جعفری با اشاره به خدمت‌رسانی‌ها و ایثارهایی که بدون چشمداشت مالی در اربعین حسینی انجام می‌شود، گفت: هزینه کردن برای دین خدا از جان و مال به منظور تعالی و تعظیم شعائر دین، از نشانه‌هایی است که برای یاران مهدی موعود(عج) برشمرده شده است.
معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران اعلام کرد
برنامه مسجد مقدس جمکران برای اربعین در ایران و عراق/ استقرار قرارگاه مهدوی در مسیر نجف به کربلا
حجت‌الاسلام حسین‌آبادی با اعلام برنامه‌های مواکب «مع امام منصور» در قم و عراق، گفت: ۴۰۰ خادم در ایران و ۲۵۰ خادم در موکب عراق به زائران ایرانی و غیرایرانی اربعین حسینی خدمت‌رسانی می‌کنند.
مشاور فرهنگ تولیت مسجد مقدس جمکران:
علاقه به کریم اهل‌بیت(ع) را با کرامت خود نشان دهیم
حجت‌الاسلام ابراهیمی با بیان‌اینکه امام حسن(ع) از اصحاب کساء هستند، گفت: اگر ما به ایشان به عنوان کریم اهل بیت(ع) علاقه داریم باید کرامت حسنی را در ابعاد مختلف زندگی‌های خود تجلی دهیم.
تدارک جمکران برای پایان هفته زائران/ از «کمیل عارفانه» تا «ندبه انتظار»
مسجد مقدس جمکران در روزهای پایانی هفته با برنامه‌های سخنرانی و دعاخوانی در قالب‌هایی همچون «کمیل عارفانه» و «ندبه انتظار» میزبان منتظران می‌شود.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به  انتظار و انقلاب داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط