صفحه اختصاصی حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی
حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی
خاطره حجت الاسلام قرائتی از آیت الله العظمی گلپایگانی؛
می توانیم در یاری امام زمان(عج) مثل شن های طبس شویم
خبرگزاری شبستان: بالاخره ما که نان امام زمان علیه السلام را می خوریم باید چند ساعت به آن حضرت(عج) اختصاص دهیم. اگر امام زمان(عج) دلی خوش از ما نداشته باشد؛ کسی دیگر را هم ندارد که ایشان را یاری کند.
حجت الاسلام قرائتی:
باید شب های جمعه در سراسر کشور محافل مهدوی برپا شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام قرائتی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ انتظار و مهدویت در جامعه افزود: باید در شب های جمعه در سراسر کشور شاهد تشکیل محافل مهدوی باشیم و در قم نیز باید حداقل ۵۰ جلسه مهدوی در شب های جمعه تشکیل شود.
وضعیت جسمانی حجت الاسلام و المسلمین قرائتی رو به بهبودی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین قرائتی که از مدتی پیش به علت عارضه گوارشی در بیمارستان بستری شده بود، هم اکنون در منزل در حال سپری کردن دوره نقاهت بیماری است.
عیادت رئیس ‌دفتر رهبر انقلاب از رئیس ستاد اقامه نماز
حجت‌الاسلام قرائتی به علت عارضه گوارشی دربیمارستان بستری شد
خبرگزاری شبستان: حجت‌الاسلام محسن قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز از روز گذشته به‌ علت عارضه‌ گوارشی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء بستری و تحت عمل جراحی قرار گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی خواستار شد؛
انتشار پژوهش های امر به معروف و نهی از منکر
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز کشور در بازدید از پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر در مورد اهمیت انتشار مطالب تحقیقی گفت: کارهایتان را نصف کنید نصفش را تحقیق و نصف دیگر را به منتشر کردن این مطالب تحقیقی تخصیص بدهید.
برگزاری «درس‌ هایی از قرآن» در مسجد المهدی (عج)
خبرگزاری شبستان: برنامه درس‌ هایی از قرآن با سخنرانی محسن قرائتی، این هفته در مسجد المهدی (عج) برگزار می‌شود.
رئیس ستاد اقامه نماز کشور تصریح کرد:
کلاس‌های تفسیر کوتاه‌مدت در دانشگاه‌ها برگزار شود
خبرگزاری شبستان:حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی گفت:در همه دانشگاه‌ها نماز جماعت اقامه می‌شود، اما در دانشگاه باید کلاس‌های تفسیر کوتاه‌مدت برگزار شود، می‌توان کلاس‌های تفسیر نیم‌دقیقه‌ای برگزار کرد و دانشجویان می‌توانند در ۳۰ ثانیه با قرآن آشنا شوند.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۷/۸
  • سرویس: قم
عجله کار خداست/ هنوز در دین عقب هستیم
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه اگر فساد زیاد است باید کارهای مذهبی بیشتری انجام دهیم، گفت: ما هنوز خیلی عقب هستیم، زیرا قرآنِ ما تنها به ۵۰ زبان ترجمه شده، در حالی که انجیل به ۲ هزار زبان ترجمه شده است.
رئیس ستاد اقامه نماز؛
موضوع نماز را با مسائل سیاسی و جناحی آمیخته نکنیم
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد اقامه نماز کشور با بیان اینکه برای ترویج فرهنگ نماز باید از همه ظرفیت ها استفاده کرد، گفت: در نمازهای جماعت مسائل سیاسی را دخیل نکنید و به موضوع نماز نباید به‌صورت جناحی نگاه شود.
امروز
دومين نشست فصلي دبيران اقامة نماز استان قم برگزار مي‌شود
خبرگزاری شبستان:دومين نشست فصلي دبيران اقامة نماز استان قم با حضور حجت الاسلام والمسلمين قرائتي در بخش كهك برگزار مي‌شود.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۵/۱۹
  • سرویس: قم
گزارش تصویری/ زیارت قبور شهدای گمنام تنگ الله اکبر شیراز، توسط اعضای شورای دهه کرامت کشور
خبرگزاری شبستان: قبور شهدای گمنام تنگ الله اکبر شیراز، توسط اعضای شورای دهه کرامت کشور، زیارت، گلباران و عطر افشانی شد.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۴/۲۰
  • سرویس: فارس
بخشش اموال توسط امام حسن (ع)، هرگز مصداق اسراف نبوده است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه بخشش اموال توسط امام حسن (ع)، هرگز مصداق اسراف نبوده است، گفت: از بس دست و دل برخی ها برای انفاق کردن می لرزد که بخشش نیمی از اموال را کرامت نمی بینند، اسراف تلقی می کنند.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۴/۱
  • سرویس: فارس
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
حجت الاسلام والمسلمین محسن قرائتی (۱۳۲۴ - کاشان) مسئولیت نهاد «ستاد اقامه نماز» را بر عهده دارد. وی در اردیبهشت سال ۱۳۶۱ به «نمایندگی ولی فقیه» در سازمان نهضت سوادآموزی منصوب شد و سپس ریاست این سازمان را نیز بر عهده گرفت که این مسئولیت را تا اسفند ۱۳۸۹ داشت.