صفحه اختصاصی آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی
آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی
آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی:
پیاده‌روی اربعین از معجزات الهی و سبب افتخار شیعه در دنیا است
یک مرجع تقلید شیعیان گفت: پیاده‌روی اربعین در دنیا سبب افتخار شیعه شده است، خدمات و اقداماتی که مسئولان و مردم عراق و ایران و مخصوصاً ملت میهمان‌نواز عراق دارند، مایه تقدیر و تشکر و افتخار است.
آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی در پیام به آئین بزرگداشت مباهله:
باید مباهله را همچون غدیر تکریم کنیم/ درباره این فضیلت باعظمت باید بنویسند و سخن‌سرایی شود
یک مرجع تقلید شیعیان گفت: اين فضيلت بسیار باعظمتی براى این چهار نور مطهّر است كه در چنين واقعه بااهميت و تاريخى، هم‌دوش و همراه پيامبر(ص) شوند، و از ميان تمام امّت، از صغير و كبير و زن و مرد، فقط آنها را خداوند انتخاب کند.
آیت الله صافی گلپایگانی در پیام به ترنم وحی:
فرزندان را به فراگیری عمومی قرآن تشویق کنید
آیت الله صافی گلپایگانی فرصت حضور قاریان و حافظان کل قرآن کریم در دو شهرستان گلپایگان و خوانسار را تاریخی خواند و مردم را برای فراگیری قرآن به خصوص برای فرزندان توصیه کرد.
چند خبر کوتاه فرهنگی از گلپایگان
از تجلیل خادمان تا اعلام زمان میزبانی مسابقات قرآن کریم
تجلیل از خادمان بقاع متبرکه، اعلام رسمی زمان برگزاری مسابقات «ترنم وحی»، بازدید آیت الله صافی گلپایگانی از بقاع متبرکه و هم اندیشی مراکز قرآنی گلپایگان و خوانسار، خبرهای کوتاه فرهنگی شهرستان گلپایگان است.
میزان زکات فطره از سوی آیت‌الله صافی‌گلپایگانی اعلام شد
دفتر آیت‌الله صافی گلپایگانی با صدور اطلاعیه‌ای میزان فطره امسال را اعلام کرد.
  • تاریخ: ۱۳۹۸/۳/۱۲
  • سرویس: قم
حرکت دسته عزای علوی به سمت حرم مطهر رضوی
به مناسبت شهادت مولای متقیان حضرت علی(ع) و به دعوت آیت الله صافی گلپایگانی، عصر امروز دسته‌های عزاداری با تجمع در محل مدرسه حضرت آیت‌الله خویی، به عزاداری پرداختند و برای عرض تسلیت به حرم مطهر امام هشتم (ع) مشرف شدند.
ابراز همدردی آیت الله صافی گلپایگانی با خانواده روحانی شهید همدانی
هیأتی از طرف آیت الله صافی گلپایگانی در منزل روحانی شهید همدانی حضور یافته و شهادت این روحانی را به خانواده وی تبریک و تسلیت گفتند.
  • تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۸
  • سرویس: قم
آیت‌الله العظمی صافی گلپایگانی:
کشورهای اسلامی در برابر جنایت وحشیانه سعودی سکوت نکنند
مرجع تقلید تشیع با صدور پیامی اقدام دولت سعودی در اعدام کردن تعدادی از مسلمانان عربستان را محکوم کرد و تاکید کرد:دول اسلامی در برابر جنایت وحشیانه سعودی سکوت نکنند.
  • تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۸
  • سرویس: قم
رئیس دفتر مقام معظم رهبری:
تکریم خانواده شهدا در صدر امور باشد/ تاکید برتقویت نماز جمعه
آیت الله محمدی گلپایگانی با بیان اینکه رسیدگی به خانواده شهدا و ایثارگران بالاخص شهدای مدافع حرم در اولویت باشد،گفت:دعوت به تقوا و ارزش های انقلاب در اولویت تریبون های نمازجمعه باشد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۴
  • سرویس: همدان
حجت الاسلام رنجبر:
صدا و سیما در فرهنگ سازی و ترویج اقامه نماز کوتاهی کرده است
دبیر ستاد اقامه نماز استان اصفهان با تاکید بر اینکه ترویج اعتقادات در بین دانش آموزان باید نهادینه شود، از عملکرد صدا و سیما به عنوان رسانه ملی در خصوص فرهنگ سازی و ترویج اقامه نماز انتقاد کرد.
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در پیام به همایش نهم ربیع الاول
گرامیداشت نهم ربیع نشان از زنده‌بودن جامعه مهدوی دارد
امروز وظیفه داریم خصوصیات جامعه مهدوی را به جهان معرّفی کنیم كه جهانِ تشنه عدل و مواسات و خسته از ظلم و جنایات، خود را برای روز رهایی آماده كند و منتظر وعده الهی برای برپایی حكومت واحده عدالت باشد «إِنَّهُمْ یَرَوْنَهُ بَعِیداً وَ نَرَاهُ قَرِیباً».
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی:
حرکت در مسیر اهداف امام زمان(عج) چاره رفع مشکلات است
مرجع عالیقدر جهان تشیع با تاکید بر لزوم تنظیم حرکت مسلمین همسو با مقاصد و اهداف امام زمان(عج)، گفت: باید از هر نوع فعالیت عوامانه که با قداست امام زمان(عجل الله تعالی فرجه) منافات دارد، پرهیز کرد.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه به آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی اختصاص داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.‎
صفحات مرتبط