صفحه اختصاصی آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی
آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی
مراسم عزاداری شهادت امام محمد باقر(ع) در دفاتر مراجع عظام تقلید در قم
به‌مناسبت سالروز شهادت امام محمد باقرعلیه السلام مراسم عزاداری و سوگواری با حضور مراجع عالیقدر،علماء، اساتید، طلاب، هیئات عزاداری و مردم عزادار، در دفاتر و بیوت مراج عظام برگزار شد.
آیت الله العظمی صافی گلپایگانی در پیامی خطاب به همایش بزرگداشت مقام شامخ امامزاده سید محمد(ع)؛
تکریم اهل بیت و امامزادگان از شعائر دین است
خبرگزاری شبستان: حضرت آيت اللّه العظمى صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید گفت: تکريم و تجلیل از اهل البيت(عليهم السلام) و امامزادگان واجب التعظيم، بنابر حديث شريف ثقلين که مقبول فريقين می باشد، از شعائر دین، و تکاليف اصلی مسلمانان است.
داعش با سقوط و نابودی به گور مذلت و خواری خواهد افتاد
خبرگزاری شبستان:جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با صدور پیامی آزاد سازی موصل را تبریک گفت و تصریح کرد:داعش با سقوط و نابودی به گور مذلت و خواری خواهد افتاد
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۲۱
  • سرویس: قم
یادداشت آیت الله صافی گلپایگانی به مناسبت هشتم شوال؛
وظیفه همگان در روز جهانی بقیع
خبرگزاری شبستان: بقیع، از چهارده قرن پیش تا امروز همواره زیارتگاه مسلمین و مرکز بیداری و تذکار خاطرات رجال و شخصیّت‌های بزرگ اسلام بوده است.
تقدیر آیت الله صافی گلپایگانی از تالیف دانشنامه «شعر مهدوی»
خبرگزاری شبستان: آیت الله صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به مسئله مهدویت، گفت: دانشنامه شعر مهدوی اثری بسیار فاخر است و امیدواریم در آینده شاهد تهیه و تدوین دانشنامه برای تمام ائمه معصومین(علیهم‌السلام) باشیم.
اعضای کاروان «بچه های مسجد» به دیدار آیت الله صافی گلپایگانی می روند
خبرگزاری شبستان: مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری شهید بابایی مسجد ابولفضل(ع) روستای گوریچی بخش مرکزی شهرستان بشاگرد گفت: اعضای کاروان «بچه های مسجد» متشکل از خواهران فعال مساجد ۲۷ روستای محروم منطقه بشاگرد به دیدار آیت الله العظمی صافی گلپایگانی می روند.
آیت‌الله صافی گلپایگانی:
آیت‌الله صابری همدانی در ترویج معارف دین و علوم اهل البیت (ع) بسیار جدی و کوشا بود
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله صافی گلپایگانی با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله صابری همدانی را تسلیت گفت و تصریح کرد: آیت‌الله صابری همدانی در ترویج معارف دین و علوم اهل البیت (ع) بسیار جدی و کوشا بود.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۲/۲۶
  • سرویس: قم
پیام آیت الله صافی گلپایگانی به همایش ملی حضرت زینب « شکوه شکیبایی»
خبرگزاری شبستان: سومین جشنواره شکوه شکیبایی صبح امروز(۶ بهمن)با قرائت پیام آیت الله صافی گلپایگانی کار خود را آغاز کرد.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۶
  • سرویس: زنجان
در پیام آیت الله العظمی صافی گلپایگانی عنوان شد:
شعر و شاعری یکی از فنون جمیله و آیات الهیه است
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی از مراجع عظام تقلید در پیامی به جشنواره ادبی شکوه امامت در آران و بیدگل، شعر و شاعری را یکی از فنون جمیله و آیات الهیه و کتاب بزرگ معرفت الله خواندند.
آیت الله صافی در دیدار با جمعی از مسئولان بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج):
آشنا کردن مردم با فرهنگ انتظار باید در رأس کارها باشد
خبرگزاری شبستان: باید جوری باشد که نهم ربیع که آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) است، انعکاس پیدا کند و این مسئله بسیار مهمی است که باید از اعیاد بزرگ شیعیان محسوب شود. اولین کسی که از این امور خوشحال می‌شود، وجود مبارک امام زمان(عج) است.
آیت‌الله صافی گلپایگانی در پیامی تصریح کرد؛
آیت‌الله موسوی اردبیلی در اعلای کلمه الله و ترویج معارف اهل بیت(ع) کوشید
خبرگزاری شبستان: آیت‌الله صافی گلپایگانی با صدور پیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت‌الله موسوی اردبیلی، گفت: آن فقیه بزرگوار، سالیان طولانی در اعلای کلمه الله و ترویج و نشر معارف نورانی اهل بیت (ع)، تربیت فضلا و تالیف کتاب های ارزنده فقهی خدمات شایانی نمود.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۳
  • سرویس: قم
سفر وزیر علوم تحقیقات و فناوری به قم 
محمد فرهادی وزیر علوم،تحقیقات و فناوری  سه شنبه ۴ خردادماه  با حضرات آیات موسوی اردبیلی ، مکارم شیرازی ،صافی گلپایگانی  و نوری همدانی دیدار کردند.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه به آیت الله لطف الله صافی گلپایگانی اختصاص داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.‎
صفحات مرتبط