صفحه اختصاصی حوزه علمیه
حوزه علمیه
استاد حوزه علمیه:
شیطان بر مومن واقعی غالب نمی‌شود
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین بی آزارتهرانی با تاکید بر اینکه شیطان بر مومن واقعی غالب نمی‌شود، گفت: ایمان انسان اگر قوی باشد دیگر شیطان بر او راه ندارد کمال ایمان برای کسانی است که نمازگزاران واقعی باشند.
استاد حوزه علمیه:
زیارت امام حسین(ع) در ماه رمضان گناهان را می‌ریزد
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه گفت: شب اول، نوزدهم و شب آخر ماه مبارک رمضان ملائک برای زیارت امام حسین(ع) حضور پیدا می‌کنند کسی که در این شب ها امام حسین(ع) را زیارت کند همچون باد شدید که برگ درختان را می‌ریزد گناهان او ریخته می‌شود.
حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:
شهوت منهای تقوا مساوی آتش است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: وقتی انسان درباره شکم و شهوت تقوا نداشته باشد دچار آتش می‌شود افتادن در گناه ساده اما خارج شدن از آن بسیار سخت است.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
احساس تنهایی سخت‌ترین امتحان الهی است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان با بیان اینکه خداوند هیچ کس را به میزان توانایی او تکلیف نمی‌دهد، گفت: با وجود مهربانی خدا احساس تنهایی کاذب است؛ ما در دنیای بسیار منظمی زندگی می‌کنیم که اگر مهربانی خدا را فراموش کنیم نابود می شویم.
استاد حوزه علمیه امام صادق(ع):
صله رحم رزق و روزی را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان:استاد حوزه علمیه امام صادق(ع) با بیان اینکه صله رحم عامل افزایش رزق و روزی است، گفت: کمرنگ شدن صله رحم مشکلات فردی و اجتماعی را افزایش می‌دهد.
حجت الاسلام والمسلمین عابدینی:
قرآن و عترت از هم جدا شدنی نیستند
خبرگزاری شبستان:استاد سطح عالی حوزه علمیه با تاکید بر اینکه ارتباط انسان با قرآن در گرو ارتباط داشتن با امام معصوم است، گفت: قرآن و امام از هم جدا شدنی نیستند.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی:
در هر زمانی به ویژه ماه رمضان به تلاوت قرآن بپردازید
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی گفت: در هر زمانی به ویژه ماه رمضان به تلاوت قرآن بپردازید چراکه رسول گرامی اسلام در مجلس تلاوت قرآن می‌نشستند و یک نفر تلاوت کرده و بقیه گوش فرا می‌دادند.
استاد حوزه علمیه:
تفکر درباره قیامت انسان را از حرص نجات می‌دهد
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه علمیه گفت: بر اساس آیات قرآن کریم قیامت بسیار هولناک است تفکر در قیامت و آخرت سبب می‌شود که ما کمتر حریص دنیا شویم.
حجت الاسلام والمسلمین انصاریان:
خیال سعادت بدون پشتوانه عقلی و وحیانی سراب است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین انصاریان گفت: بر اساس آیات قرآن کریم خیال سعادت سازی بدون پشتوانه عقلی، علمی و وحیانی سراب است چراکه سعادت واقعی در عمل به دستورات دین است.
در مرکز طبع و نشرقرآن کریم برگزار شد؛
رونمایی از قرآن منسوب به امیرمومنان امام علی(ع)
خبرگزاری شبستان: مراسم رونمایی از قرآن منسوب به امیرمومنان امام علی(ع) در مرکز طبع و نشر آثار قرآنی برگزار شد.
استاد حوزه:
رمضان بهانه خداوند برای بروز و ظهور رحمت او است
خبرگزاری شبستان: استاد حوزه گفت: خداوند برای بروز و ظهور رحمت خود بهانه‌های زیادی را قرار داده است، یکی از آنها همین ایام مبارک رمضان است.
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
مهربانی خداوند در قرآن کریم متجلی است/مهمترین اثر روزه حکمت است
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: مهربانی خداوند در قرآن کریم تجلی کرده که با آن همه عظمت و بزرگی با بندگان سخن می‌گوید؛ مهمترین اثر روزه حکمت است کسانی که روزه‌خواری می‌کنند باید نگران آنها بود.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به  حوزه علمیه داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط