صفحه اختصاصی ایثار و شهادت
ایثار و شهادت
حضور خانواده شهید مدافع حرم زال نژاد در جمع زائران کربلای ایران
خبرگزاری شبستان:خانواده شهیدمدافع حرم مصطفی زال نژاد که در ایام فاطمیه به قافله شهدای مدافع حرم مازندران پیوست، مهمانان ویژه ای بودند که در بین استقبال زائرین راهیان نور و خادمین شهدا وارد اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر شدند.
معرفی جاذبه های گردشگری استان زنجان/ عطر کربلا در موزه شهدای زنجان
خبرگزاری شبستان:موزه شهدای استان زنجان با ۱۳۰ هزار سند فرهنگی، موزه‌ای و حجمی به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استان زنجان در ایام نوروز پذیرای گردشگران و مسافران است.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۱۰
  • سرویس: زنجان
روایتی از خادم الشهدا شدن کشاورز مازندرانی
خبرگزاری شبستان:سید حسین حسینی کشاورز ساده و باصفای جویباری با لهجه شیرین محلی از همه کسانی که از شهدا فاصله گرفته اند خواست برای یک بار هم شده به اردوی راهیان نور بیایند .
بازدید ۱۰ هزار نفری از یادمان های دفاع مقدس استان کرمانشاه
خبرگزاری شبستان: مسئول سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه، گفت: زائران غیرایرانی از کشورهای مختلف مانند سوریه، لبنان، آلمان، اتریش و افغانستان نیز از یادمان های دفاع مقدس استان بازدید داشته اند.
نگاه عاشورایی دفاع مقدس را باید به خوبی به نسل‌ های آینده منتقل کنیم
خبرگزاری شبستان: رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد مشترک نیروهای مسلح، با بیان اینکه نباید اجازه دهیم انقلاب تحریف و به فراموشی سپرده شود، اظهار داشت: باید تلاش کرد نگاه عاشورایی دفاع مقدس به خوبی به نسل‌ های آینده منتقل شود.
تشییع و تدفین سه شهید در کرمان/ آمار شهدای مدافع حرم استان به ۳۰ نفر رسید
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با اشاره به ورود سه شهید مدافع حرم به استان، اعلام کرد: دو تن از شهدا در بردسیر و یک شهید نیز پس از اقامه نماز جمعه این هفته در رفسنجان تشییع و تدفین می شود.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۹
  • سرویس: کرمان
استقبال از پیکر سه شهید مدافع حرم در فرودگاه کرمان
مراسم استقبال از پیکر مطهر شهیدان "محمدحسین حیدری"، "روح‌الله حسینی" و "حسین رحمانی" از شهدای مدافع حرم تیپ فاطمیون با حضور مسئولین و مردم در فرودگاه کرمان برگزار شد .
برات شهادت قنبری اربعین امضا شد/ خادمی آقازاده ها برای زائران کربلای ایران
خبرگزاری شبستان: شهید قنبری دیده بان نابغه ای که گرای شهادت را در آسمان خان طومان داد و در اولین بار اعزام به سوریه آسمانی شد.
راویان نقش مهمی در امر تبلیغ فرهنگ شهادت دارند
خبرگزاری شبستان: فرمانده کل ارتش، به نقش راویان در مناطق عملیاتی دفاع مقدس اشاره کرد و اظهار داشت: راویان نقش مهمی در امر تبلیغ فرهنگ شهادت دارند.
انس با قرآن یادگاری مانا از شهید رجایی فر
خبرگزاری شبستان: انس شهید مدافع حرم رجایی فر با قرآن از تلاوت در خانه و ختم این کتاب آسمانی در هر ماه به رسمی مستمر در بین دوستان و آشنایان این شهید والامقام بدل شده است؛ به گونه ای که اکثر آشنایان به یاد شهید حسن، در خانه شان محفل قرآن برپامی کنند.
گنجینه دفاع مقدس با راهیان نور حفظ می شود
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری از شهدا و دفاع مقدس به عنوان گنجینه عظیم و سرمایه بزرگ یادکرد و گفت: راهیان نور حافظ این درس فراموش نشدنی برای نسل حاضر و آینده است.
بیکاری جوانان درد جامعه است/شهدا گره کور مشکلات را باز می کنند
خبرگزاری شبستان: مادر سردار شهید علی دوامی بیکاری جوانان را درد بزرگ جامعه دانست و از مسئولان خواست در این زمینه فکر کنند وجوانان این ممکلت که با تحصیلات عالیه بیکارند را فرزندان خود بدانند و برای حل این معضل اقدامات اساسی انجام دهند.
ادامه مطالب