صفحه اختصاصی آیت الله خاتمی
آیت الله سید احمد خاتمی
آیت الله خاتمی:
سومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری برگزار می شود / طرح اصلاح قانون انتخابات خبرگان در دستور کار اجلاس
خبرگزاری شبستان: عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: سومین اجلاس رسمی مجلس خبرگان رهبری در دوره پنجم همزمان با ۲۸ و ۲۹ شهریور ماه در تهران برگزار می شود.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۶/۱۲
  • سرویس: قم
سید احمد خاتمی در نماز جمعه تهران؛
نقد‌ها و گفتگو‌های اخیر در مجلس سازنده بوده/ اپوزوسیون دولت در جمهوری اسلامی جایی ندارد/ شهید حججی نسل سوم انقلاب است
خبرگزاری شبستان: خون شهید، کوثر است، چنانکه سردار جعفری گفت: سی هزار جان مثل شهید حججی داریم و از آن روز تاکنون بسیاری هم سن و سالهای این شهید آمده اند و گفته اند به آقا بگویید ما همه حججی هستیم.
آیت الله خاتمی؛
دشمن پروژه «سایش ولایت» را در فضای مجازی کلید زده است
خبرگزاری شبستان: عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان با یادآوری اینکه «ولایت فقیه» از آغاز انقلاب تا کنون همواره آماج حملات بوده است، تصریح کرد: امروز نیز دشمن برای ضربه زدن به نظام، پروژه «سایش ولایت» در فضای مجازی را کلید زده است.
خطیب موقت نماز جمعه تهران:
حکومت قرآن باید به یک فرهنگ رایج تبدیل شود
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به اینکه حکومت قرآن باید به یک فرهنگ رایج تبدیل شود، گفت: قرآن بر پایه فرهنگ‌های مختلفی استوار است که اگر این فرهنگ‌ها را رعایت کنیم قطعا یک جامعه اسلامی موفق خواهیم داشت.
آیت‌الله خاتمی در جمع خبرنگاران:
نباید سپاه پاسداران را مورد هجمه قرار داد/قرآن یک مجموعه برای فرهنگ ما است
خبرگزاری شبستان: خطیب موقت نماز جمعه تهران با اشاره به سخنان رهبری در مورد مذاکرات موشکی ایران گفت: بنا بر توصیه رهبری و مسئولان توان موشکی ایران مطلقا قابل مذاکره نیست.
آیت الله خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران؛
بحرین زندان بزرگی برای شهروندان این کشور/جنایات آل خلیفه با چراغ سبز ترامپ و عربستان شکل گرفته است
خبرگزاری شبستان: بی سابقه است که دولتی با ملتش اینگونه وحشیانه برخورد کند، این جنایت در پی ملاقات شاه جلاد بحرین با ترامپ صورت گرفته، تردیدی نیست که این جنایت با چراغ سبز این جنایتکاران شکل گرفته است.
خروجی مناظره ها تضعیف نظام باشد، حرام است/ حق نداریم نامزدی را که مورد نظر ما نیست، له کنیم
خبرگزاری شبستان:آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه اول نماز جمعه تهران افزود: کاندیداها در مناظره ها باید مصلحت نظام را در نظر بگیرند و اگر خروجی سخنانشان تضعیف نظام باشد؛ حرام است.
سید احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه؛
ادعای مالکیت جزایر ایرانی و به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی، لکه ننگ اجلاس سران عرب بود
خبرگزاری شبستان: باید برای حفظ این نظام اسلامی تلاش کنیم و هر کجا که باید حاضر شویم، حاضر باشیم، از جمله در انتخابات اواخر اردیبهشت ماه یعنی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها که این (حذر) مسله مهمی است و ما نام آن را حذر سیاسی می‌نامیم.
۳۰ درصد سفرهای نوروزی از طریق حمل و نقل هوایی انجام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: ۳۰ درصد سفرهای نوروزی امسال در بخش حمل و نقل هوایی انجام شدکه این موضوع نشان از توجه دولت به بخش حمل و نقل به ویژه در دوران پسابرجام دارد.
انتخابات معیشت مردم را تحت الشعاع قرار ندهد/جواب رجز خوانی های آمریکا در همان سطح داده شود
خبرگزاری شبستان:آیت الله خاتمی با بیان اینکه ما میگوییم رقابت باشد حتی اختلاف سابقه هم باشد اما به اصول، بنیانها و ارزشها آسیب نرسد، گفت: انتخابات نباید معیشت مردم را تحت الشعاع قرار دهد.
آیت الله خاتمی:
حضرت فاطمه(س) گفتمان‌ دفاع از ولایت را احیا کردند
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: دفاع از دین و ولایت، روشنگری، بصیرت، همه از جمله گفتمان‌هایی است که حضرت فاطمه(س) آنها را زنده کردند.
احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران؛
دعوای ملی در این کشور نیست که آشتی ملی باشد/در خریدهای نوروزی به کالاهای خارجی " نه" و به کالاهای داخلی "آری" بگویید
خبرگزاری شبستان: فضای انتخابات نباید فضای عقده گشایی به ارزش های اسلامی باشد؛ نامزدها و هوادارانشان به بهانه نطق های انتخاباتی حق جفا به نظام اسلامی را ندارند و نباید خدمات ۳۸ ساله نظام را زیر سوال ببرند.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به آیت الله سید احمد خاتمی داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط