صفحه اختصاصی آیت الله خاتمی
آیت الله سید احمد خاتمی
آیت الله خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران؛
بحرین زندان بزرگی برای شهروندان این کشور/جنایات آل خلیفه با چراغ سبز ترامپ و عربستان شکل گرفته است
خبرگزاری شبستان: بی سابقه است که دولتی با ملتش اینگونه وحشیانه برخورد کند، این جنایت در پی ملاقات شاه جلاد بحرین با ترامپ صورت گرفته، تردیدی نیست که این جنایت با چراغ سبز این جنایتکاران شکل گرفته است.
خروجی مناظره ها تضعیف نظام باشد، حرام است/ حق نداریم نامزدی را که مورد نظر ما نیست، له کنیم
خبرگزاری شبستان:آیت الله سید احمد خاتمی در خطبه اول نماز جمعه تهران افزود: کاندیداها در مناظره ها باید مصلحت نظام را در نظر بگیرند و اگر خروجی سخنانشان تضعیف نظام باشد؛ حرام است.
سید احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه؛
ادعای مالکیت جزایر ایرانی و به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی، لکه ننگ اجلاس سران عرب بود
خبرگزاری شبستان: باید برای حفظ این نظام اسلامی تلاش کنیم و هر کجا که باید حاضر شویم، حاضر باشیم، از جمله در انتخابات اواخر اردیبهشت ماه یعنی انتخابات ریاست جمهوری و شوراها که این (حذر) مسله مهمی است و ما نام آن را حذر سیاسی می‌نامیم.
۳۰ درصد سفرهای نوروزی از طریق حمل و نقل هوایی انجام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: ۳۰ درصد سفرهای نوروزی امسال در بخش حمل و نقل هوایی انجام شدکه این موضوع نشان از توجه دولت به بخش حمل و نقل به ویژه در دوران پسابرجام دارد.
انتخابات معیشت مردم را تحت الشعاع قرار ندهد/جواب رجز خوانی های آمریکا در همان سطح داده شود
خبرگزاری شبستان:آیت الله خاتمی با بیان اینکه ما میگوییم رقابت باشد حتی اختلاف سابقه هم باشد اما به اصول، بنیانها و ارزشها آسیب نرسد، گفت: انتخابات نباید معیشت مردم را تحت الشعاع قرار دهد.
آیت الله خاتمی:
حضرت فاطمه(س) گفتمان‌ دفاع از ولایت را احیا کردند
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: دفاع از دین و ولایت، روشنگری، بصیرت، همه از جمله گفتمان‌هایی است که حضرت فاطمه(س) آنها را زنده کردند.
احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران؛
دعوای ملی در این کشور نیست که آشتی ملی باشد/در خریدهای نوروزی به کالاهای خارجی " نه" و به کالاهای داخلی "آری" بگویید
خبرگزاری شبستان: فضای انتخابات نباید فضای عقده گشایی به ارزش های اسلامی باشد؛ نامزدها و هوادارانشان به بهانه نطق های انتخاباتی حق جفا به نظام اسلامی را ندارند و نباید خدمات ۳۸ ساله نظام را زیر سوال ببرند.
آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران؛
دشمنان می گویند از دعواهای رسانه ای مسئولان معلوم می شود که فساد در ایران سیستماتیک شده
خبرگزاری شبستان: خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه دعواهای رسانه ای مسئولان به مصلحت انقلاب نیست، گفت: دشمن در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روی «ایجاد اختلاف و دو قطبی کردن جامعه» تمرکز کرده است.
آیت الله خاتمی در اجتماع عظیم مردم کرمان:
گذشت زمان، از جرم سران فتنه نمی کاهد/حماسه ۹ دی، تبری از ولایت ستیزان است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با برشمردن و تبیین عناصر حماسه بزرگ ۹ دی تصریح کرد: این حماسه، تفسیر درست وحدت و تبری از ولایت ستیزان است.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹
  • سرویس: کرمان
دعواهای سران قوا در جلسات خصوصی مطرح و حل شود/اوباما در دام صهیونیست ها نیفتد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت تهران گفت: دعواهای رسانه ای سران سه قوه چه معنایی دارد؟ شما که جلسات خصوصی دارید چرا آن را در این جلسات فیصله نمی دهید؟
آیت الله خاتمی در جمع بسیجیان کرمان:
بسیج، بازوی پرتوان امت و امام/مسئولی که از ولایت فاصله بگیرد، بی‌تردید منفور ملت و بسیجیان است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با برشمردن سرمایه های بسیج، تصریح کرد: بسیجی‌ها، ما همه را با محک «ولایت» می‌سنجند و هر مسئولی که ولایی عمل می‌کند و درصدد اجرای رهنمودهای ولایت است، از جان و دل دوست دارند.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۵
  • سرویس: کرمان
خطیب نماز جمعه تهران؛
سیاست ایران قبل و بعد از انتخابات آمریکا ستودنی است
خبرگزاری شبستان:آیت الله خاتمی ضمن ستودن سیاست جمهوری اسلامی ایران راجع به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: سیاست نظام، هم قبل از انتخابات و هم بعد از انتخابات ستودنی است، جمهوری اسلامی ایران بسیار معقول و بی طرفانه نسبت به این موضوع برخورد کرد.
ادامه مطالب