صفحه اختصاصی آیت الله خاتمی
آیت الله سید احمد خاتمی
۳۰ درصد سفرهای نوروزی از طریق حمل و نقل هوایی انجام شد
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: ۳۰ درصد سفرهای نوروزی امسال در بخش حمل و نقل هوایی انجام شدکه این موضوع نشان از توجه دولت به بخش حمل و نقل به ویژه در دوران پسابرجام دارد.
انتخابات معیشت مردم را تحت الشعاع قرار ندهد/جواب رجز خوانی های آمریکا در همان سطح داده شود
خبرگزاری شبستان:آیت الله خاتمی با بیان اینکه ما میگوییم رقابت باشد حتی اختلاف سابقه هم باشد اما به اصول، بنیانها و ارزشها آسیب نرسد، گفت: انتخابات نباید معیشت مردم را تحت الشعاع قرار دهد.
آیت الله خاتمی:
حضرت فاطمه(س) گفتمان‌ دفاع از ولایت را احیا کردند
خبرگزاری شبستان: نماینده مجلس خبرگان رهبری گفت: دفاع از دین و ولایت، روشنگری، بصیرت، همه از جمله گفتمان‌هایی است که حضرت فاطمه(س) آنها را زنده کردند.
احمد خاتمی در خطبه های نماز جمعه تهران؛
دعوای ملی در این کشور نیست که آشتی ملی باشد/در خریدهای نوروزی به کالاهای خارجی " نه" و به کالاهای داخلی "آری" بگویید
خبرگزاری شبستان: فضای انتخابات نباید فضای عقده گشایی به ارزش های اسلامی باشد؛ نامزدها و هوادارانشان به بهانه نطق های انتخاباتی حق جفا به نظام اسلامی را ندارند و نباید خدمات ۳۸ ساله نظام را زیر سوال ببرند.
آیت الله خاتمی در نماز جمعه تهران؛
دشمنان می گویند از دعواهای رسانه ای مسئولان معلوم می شود که فساد در ایران سیستماتیک شده
خبرگزاری شبستان: خطیب نمازجمعه تهران با بیان اینکه دعواهای رسانه ای مسئولان به مصلحت انقلاب نیست، گفت: دشمن در آستانه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری روی «ایجاد اختلاف و دو قطبی کردن جامعه» تمرکز کرده است.
آیت الله خاتمی در اجتماع عظیم مردم کرمان:
گذشت زمان، از جرم سران فتنه نمی کاهد/حماسه ۹ دی، تبری از ولایت ستیزان است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با برشمردن و تبیین عناصر حماسه بزرگ ۹ دی تصریح کرد: این حماسه، تفسیر درست وحدت و تبری از ولایت ستیزان است.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۹
  • سرویس: کرمان
دعواهای سران قوا در جلسات خصوصی مطرح و حل شود/اوباما در دام صهیونیست ها نیفتد
خبرگزاری شبستان:امام جمعه موقت تهران گفت: دعواهای رسانه ای سران سه قوه چه معنایی دارد؟ شما که جلسات خصوصی دارید چرا آن را در این جلسات فیصله نمی دهید؟
آیت الله خاتمی در جمع بسیجیان کرمان:
بسیج، بازوی پرتوان امت و امام/مسئولی که از ولایت فاصله بگیرد، بی‌تردید منفور ملت و بسیجیان است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری با برشمردن سرمایه های بسیج، تصریح کرد: بسیجی‌ها، ما همه را با محک «ولایت» می‌سنجند و هر مسئولی که ولایی عمل می‌کند و درصدد اجرای رهنمودهای ولایت است، از جان و دل دوست دارند.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۵
  • سرویس: کرمان
خطیب نماز جمعه تهران؛
سیاست ایران قبل و بعد از انتخابات آمریکا ستودنی است
خبرگزاری شبستان:آیت الله خاتمی ضمن ستودن سیاست جمهوری اسلامی ایران راجع به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: سیاست نظام، هم قبل از انتخابات و هم بعد از انتخابات ستودنی است، جمهوری اسلامی ایران بسیار معقول و بی طرفانه نسبت به این موضوع برخورد کرد.
آیت الله خاتمی در خطبه های نماز جمعه؛
جهان اسلام به زودی جشن سقوط آل سعود برپا می کند/ممکن است روزی گفته شود امامان جمعه وارد تحلیل سیاسی هم نشوند
خبرگزاری شبستان: خطیب نماز جمعه این هفته تهران؛ جهان اسلام به زودی جشن سقوط آل سعود برگزار می کند/به خطیب جمعه می گویند آن طرف دنیای اسلام اگر اتفاقی افتاد تحلیلش کن؛ اما درباره حادثه مهمی مثل FATF می گویند مطلبی گفته نشود؟
آیت الله خاتمی در خطبه‌های نماز عید قربان:
آل‌سعود باید در دادگاه اسلامی محاکمه شوند/هم تقریبی هستیم و هم غدیری
خبرگزاری شبستان: خطیب نمازعید قربان با تأکید بر اینکه آ‌ل‌سعود جنایتکار خط مقدم فاجعه منا هستند، تأکید کرد: حکام آل‌سعود لیاقت اداره حرمین شریفین را ندارند و باید هیأتی از نخبگان جهان اسلام اداره حرمین شریفین یا مناسک حج را بر عهده گیرند.
آیت الله خاتمی در کرمان:
پاسخ عجیب امام(ره)به آیت الله طالقانی در شب پیروزی انقلاب/ کمترین فساد در نظام اداری را نباید تحمل کرد
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری، با برشمردن ۴ عمل ماندگار شهدا که تأثیرگذار در شرایط امروز است؛ مطالبی هم درباره الزامات نظام اداری در جمهوری اسلامی بیان کرد.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۶/۷
  • سرویس: کرمان
ادامه مطالب