صفحه اختصاصی آیت الله ناصر مکارم شیرازی
آیت الله ناصر مکارم شیرازی
آقای هاشمی سال‌ها در خدمت امام راحل(ره) فداکارى کرد
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی با صدور پیامی ارتحال رئیس تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت و تصریح کرد:ایشان سال‌ها در خدمت امام راحل(ره) فداکارى کرد و بعد از امام نیز دائماً در صحنه انقلاب بود.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
  • سرویس: قم
واکاوی علل و عوامل قیام ۱۹ دی از منظر آیت الله مکارم شیرازی؛
قیام ۱۹ دی؛ پاسخ مومنانه به نیاز زمانه
خبرگزاری شبستان: بی‌تردید لازم بود پاسخ مناسب و دندان شکنی به مقاله توهین آمیز روزنامه اطلاعات نسبت به شخصیت امام (رحمت الله علیه) و ارزش‌های اسلامی از جمله مسألۀ حجاب داده شود.
حل معضل فضای مجازی نیازمند عزم جدی است
خبرگزاری شبستان:آیت الله مکارم شیرازی با تاکید بر اینکه با فیلتر کردن فضای مجازی نمیتوان کاری از پیش برد، تاکید کرد: حل معضل فضای مجازی نیازمند عزم جدی است.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۶
  • سرویس: قم
۵۰ درصد خطوط حمل و نقل عمومی منطقه ۲۰ در خدمت زائران/ افزایش ظرفیت حمل ونقلی پیرامون حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در دستور کار
خبرگزاری شبستان: شهردار منطقه ۲۰ به طرح اتصال خط ۶ مترو به ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) اشاره کرد و گفت: ۵۰ درصد ظرفیت حمل و نقل عمومی فعلی این منطقه برای جابه جایی زائران استفاده می شود.
آیت الله شرعی از پيشگامان انقلاب بود
خبرگزاری شبستان: آيت الله مكارم شيرازى باصدور پیامی به مناسبت فقدان آیت الله شرعی از وی به عنوان یکی از پيشگامان انقلاب یاد کرد.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۴
  • سرویس: قم
به قلم آیت الله مکارم شیرازی؛
انتشار رهیافت‌هایی بر کتاب مدیریت و فرماندهی در اسلام
خبرگزاری شبستان: رهیافت‌هایی بر کتاب مدیریت و فرماندهی در اسلام اثر آیت الله مکارم شیرازی با موضوعاتی همچون مسؤولیّت‌ها و وظایف دهگانه یک مدیر و فرمانده منتشر شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران:
رفع موانع بستگی به برش وزیر ورزش و جوانان دارد
خبرگزاری شبستان: گل محمدی با بیان اینکه رفع موانع بستگی به برش وزیر دارد تا بتوانیم این مشکلات و موانع را از سر راه برداریم.گفت: امیدواریم تا با استفاده از ماده ۲۷ که همان استفاده ازبخش خصوصی است این موانع و مشکلات را برطرف کنیم.
همایش ملی صدف کوثر
همایش ملی «صدف کوثر» امروز پنج شنبه دوم دی ماه با سخنرانی آیات عظام مکارم شیرازی و جوادی آملی در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره)قم برگزار شد.
مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد:
ریشه‌های افکار انحرافی تکفیری سوزانده شود/زندگی حضرت خدیجه(س) الگوی ارزنده‌ای برای مجاهدان راه خدا
خبرگزاری شبستان: آیت الله مکارم شیرازی گفت: زندگانی حضرت خدیجه(س) درسی برای ما مسلمانان است که اگر روزی، فشارهای سیاسی و اقتصادی و اجتماعی بر ما وارد شد، ما مقاومت و ایستادگی کنیم، آن گونه که حضرت خدیجه(س) در آن روزها مقاومت و ایستادگی کردند.
  • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۲
  • سرویس: قم
واکاوی سیرۀ اقتصادی امام صادق(ع) از منظر آیت الله مکارم شیرازی:
نگاه اسلام به تکدی/خدا تضمین نکرده رزق را درِ خانه ها تحویل دهد
خبرگزاری شبستان: در منابع اسلامى روى مديريت كارآمد و شايسته، تأكيد فراوان شده است، ناگفته پيداست منظور از تقسيم ارزاق، تقسيم بر حسب تلاش ها و كوشش ها و لياقت هاست، نه اينكه خداوند تضمين كرده باشد رزق و روزى هر كس را به در خانه او آورده و تحويل دهد.
سفر اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به قم
اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در سفر امروز خود به قم با حضرات آیات :اعرافی،نوری همدانی و مکارم شیرازی دیدار کردند.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه به آیت الله ناصر مکارم شیرازی اختصاص داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط