صفحه اختصاصی مذاکرات هسته ای
مذاکرات هسته ای
مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد:
اعزام ۴۵ نفر از فعالان کانون های مساجد استان یزد به اردوی شهر مقدس قم
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های مساجد یزد با اشاره به برنامه بزرگداشت سالروز تاسیس کانون های مساجد گفت: تعداد ۴۵ نفر از فعالان کانون های مساجد استان یزد به اردوی شهر مقدس قم اعزام شدند.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۹
 • سرویس: یزد
وفاق ملی لازمه پیشرفت کشور است/ برجام به دنبال حذف تحریم های اقتصادی علیه ایران است
خبرگزاری شبستان:رئیس جهاد دانشگاهی کشور با اشاره به اینکه وفاق ملی لازمه پیشرفت است، گفت: برای حل بسیاری از مشکلات باید تحریم ها برداشته شود.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
 • سرویس: زنجان
مدير كل روابط عمومي استانداري قم:
دستاوردهاي استاني برجام توسط دستگاه هاي اجرايي احصاء و تبيين شود
خبرگزاری شبستان:مدير كل روابط عمومي استانداري قم اظهار داشت:دستاوردهاي استاني برجام بايستي توسط دستگاه هاي اجرايي احصاء و تبيين شود.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۰
 • سرویس: قم
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:
دولت از مذاکره و دیپلماسی به عنوان یک قدرت نرم استفاده کرد
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،گفت: امروزه قدرت صرفا سخت افزاری نیست و حوزه های دیپلماسی، تکنولوژی، رسانه و دانش قدرت های جدیدی هستند و دولت نیز از مذاکره و دیپلماسی به عنوان یک قدرت نرم استفاده کرد.
رئیس سازمان انرژی اتمی کشور در نشست خبری در قم؛
شاهد بهبود شرایط اقتصادی در سال آینده خواهیم بود/تأکید همه مراجع بر وحدت و انسجام ملی
خبرگزاری شبستان: صالحی با بیان این که در سال ۹۶ شاهد بهبود شرایط اقتصادی خواهیم بود، گفت: درآمدهای کشور درحال افزایش است و پول‌های کشور در حال برگشت است و ما نباید این مسائل را که بعد از برجام اتفاق افتاده است، نادیده بگیریم.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۸
 • سرویس: قم
برجام انسجام متحدین آمریکا را به هم زد
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برهم زدن انسجام متحدین آمریکا و ۱+۵ از مهم ترین دستاوردهای برجام است.
معاون وزیر امور خارجه در شورای اداری استان قم؛/بخش پایانی
حال برجام در عرصه تحریم‌ها خوب است/ما دستاوردهای خود را از برجام گرفتیم
خبرگزاری شبستان: عراقچی با بیان این که حال برجام در عرصه تحریم‌ها خوب است، گفت: ما دستاوردهای خود را از برجام گرفتیم و این موضوع، طرف مقابل را بیشتر عصبانی کرده است.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
 • سرویس: قم
معاون وزیر امور خارجه درگفتگو با خبرنگاران قم؛
تأثیرات ملموس برداشته شدن تحریم‌ها کاملا مشهود است/مخالفت‌های برجام نشان‌دهنده سلامت سیاسی جامعه است
خبرگزاری شبستان: عراقچی با بیان این که تأثیرات ملموس برداشته شدن تحریم‌ها کاملا مشهود است، گفت: مخالفت‌هایی که درباره برجام صورت گرفته است، نشان دهنده سلامت سیاسی جامعه است.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۲
 • سرویس: قم
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
تهدیدات را از ۱۰۰ کیلومتری مرزهای ایران کنترل می کنیم/ ۲ شرط ایران برای مناسک حج تمتع
خبرگزاری شبستان: سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ایران امن ترین کشور منطقه است، گفت: اشراف امنیتی و اطلاعاتی ایران طوری است که تهدیدات را از ۱۰۰ کیلومتری مرزها رصد و کنترل می کنیم.
اگر برجام نبود، کشور به سمت قهقرا می رفت
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد، به یکساله شدن برجام اشاره کرد و گفت: اگر برجام نبود، کشور به سمت قهقرا می رفت و با این همه اهمیت، گاهی اوقات می بینیم که بی توجهی و بی مهرهائی به این رویداد بزرگ می شود.
تثبیت حقوق هسته ای ملت ایران یکی از مهم ترین دستاوردهای برجام/ تاسیس سازمان مدیریت امور اجتماعی کاهش آسیب ها
خبرگزاری شبستان: معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، به برخی از دستاوردهای برجام در یک سالگی آن اشاره کرد و گفت: تثبیت حقوق هسته ای ملت ایران و تداوم فعالیت های هسته ای یکی از مهم ترین دستاوردهای برجام است.
تصمیم اخیرکنگره امریکا و نقش آن بر ايجاد دو قطبی هاي كاذب
خبرگزاری شبستان: در اسفندماه سال گذشته و در آستانه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود که مقام معظم رهبری در دیدار هزاران نفر از مردم نجف آباد، بر لزوم هوشیاری مردم به ویژه مسؤلان در قبال ترفند دشمن برای ایجاد دوقطبی هاي دروغین...
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۱۵
 • سرویس: قم
ادامه مطالب