صفحه اختصاصی نمایشگاه قرآن
نمایشگاه قرآن 
ارسال بیش از ۶۵۰ اثر به دبیرخانه هفته قرآن و عترت (ع) ایلام/ افتتاح نمایشگاه دستاوردهای قرآنی ۱۰ تیرماه
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام، گفت: دومین هفته قرآن و عترت (ع) استان ایلام در سال جاری ۱۰ تا ۱۴ تیرماه در سه بخش اصلی برگزار می‌شود.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۳
  • سرویس: ایلام
جزء خواني قرآن كريم در مصلي اردبيل
خبرگزاری شبستان: مراسم ترتيل خواني قرآن كريم در ماه مبارك رمضان، هر روز عصر قبل از افطار در مصلی و بيشتر مساجد اردبيل برگزار مي شود .
برگزاری نمایشگاه های قرآن و عترت در خانه های نور استان قم
خبرگزاری شبستان: بیش از ۱۰ نمایشگاه قرآن و عترت همزمان با ماه مبارک رمضان به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان قم در خانه های نور در حال برگزاری است.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۳/۳۱
  • سرویس: قم
مدیر روابط عمومی نمایشگاه قرآن؛
بیش از یک میلیون و ٤٠٠ هزار نفر از نمایشگاه قرآن بازدید کردند
خبرگزاری شبستان: مدیر روابط عمومی نمایشگاه قرآن گفت: بیش از یک میلیون و ٤٠٠ هزار نفر در طول ١٨ روز برپایی نمایشگاه قرآن از این نمایشگاه بازدید کردند.
تقدیر از غرفه ستاد اربعین در نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان: غرفه کمیته فرهنگی اربعین به عنوان دومین غرفه برتر در بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم مورد تقدیر قرار گرفت.
دو هزار واحد قرآنی معرفی شد
خبرگزاری شبستان: سازمان قرآن و عترت دو هزار واحد قرآنی راه‌اندازی کرده است که در بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن به معرفی این واحدها پرداخت.
فرصتی برای معرفی شهدای قرآنی در نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان: بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن فرصتی بود تا افرادی که شهدای قرآنی را می‌شناسند نسبت به معرفی آنان به غرفه سازمان قرآن و عترت بسیج تهران بزرگ اقدام کنند.
پایان کار بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان:بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن کریم پس از هجده روز فعالیت مستمر با تقدیر از برگزیدگان این دوره به کار خود پایان داد.
در حاشیه اختتامیه بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن؛
بیانیه بیست و پنجمین نمایشگاه قرآن
خبرگزاری شبستان:بیانیه بیست وپنجمین نمایشگاه قرآن با تقدیر از رسانه ها قرائت شد.
اسامی برگزیدگان بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: برگزیده های بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تقدیر شدند.
صالحی امیری در اختتامیه نمایشگاه قرآن؛
نمایشگاه قرآن سال آینده توسط موسسات قرآنی مردمی اداره شود
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه سال آتی باید نمایشگاه قرآن توسط اتحادیه و موسسات قرآنی مردمی اداره شود، گفت: معاونت قرآنی باید به عنوان سیاستگذار این حوزه کمک کند تا نهادهای مردمی به صحنه بیایند.
حجت الاسلام حشمتی:
بزرگترین دستاورد نمایشگاه قرآن همدلی موسسات و جوامع قرآنی بود
خبرگزاری شبستان:معاون قرآن و عترت وزارت ارشاد گفت: بزرگترین دستاورد این دوره از نمایشگاه قرآن همدلی بین جوامع قرآنی و موسسات بوده است، حدود ۷۰ سازمان و وزارت خانه و همچنین نهادها و ده‌ها موسسه قرآنی نمایشگاه را در این دوره همراهی کردند.
ادامه مطالب