صفحه اختصاصی نمایشگاه قرآن
نمایشگاه قرآن 
حضور ۴۵ قاری ایرانی در کشور عراق/ افزایش تعاملات فرهنگی استان واسط عراق و استان ایلام
خبرگزاری شبستان: حضور قاریان قرآنی در استان واسط عراق موجب افزایش تعاملات فرهنگی و دینی بین دو کشور و استان‌های هم‌جوار جدار مرزی می‌شود.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
 • سرویس: ایلام
صالحی امیری:
خلق زبان های جدید برای انتقال مفاهیم قرآنی ضروری است
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تاثیر مفاهیم قرآنی و آموزه های دینی در رشد فکری و معنوی جوانان گفت: ما برای انتقال مفاهیم قرآنی به نسل جدید، نیازمند خلق زبان های جدید هستیم.
امسال ۱۰ جشنواره قرآن و عترت در استان گلستان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان گفت: امسال به دلیل برگزاری ۱۰ جشنواره فرهنگی و هنری قرآن و عترت، سال با خیر و برکت برای استان بود.
عبدالرضا عالی پور؛
رونمایی از کتاب «سوره های سرخ» ویژه شهدای قرآنی در بوشهر
خبرگزاری شبستان: معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر از رونمایی از کتاب «سوره های سرخ» ویژه معرفی شخصیت علمی و معنوی شهدای قرآنی استان بوشهر خبرداد.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۳
 • سرویس: بوشهر
دومین هفته قرآن و عترت (ع) استان ایلام؛ دوم تا هفتم اردیبهشت ۹۶
خبرگزاری شبستان: سرپرست معاونت قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام از برگزاری دومین هفته قرآن و عترت (ع) این استان در اردیبهشت‌ماه سال ۹۶ در مرکز این استان خبر داد.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۱
 • سرویس: ایلام
باور به دستورات قرآن ضرورت اجتناب ناپذیر نیروهای ناجا است
خبرگزاری شبستان: فرماندهی نیروی انتظامی استان البرز در آزمون سراسری حفظ قرآن کریم ویژه خانواده های نیروی انتظامی و کارکنان آن گفت: متولیان ایجاد امنیت در جامعه باید با دستورات قرآن کریم انس داشته باشند.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
 • سرویس: البرز
برپایی نمایشگاه قرآن کریم به مناسبت ۹دی در دلیجان
خبرگزاری شبستان:مسئول هماهنگی کانون فرهنگی هنری موعود مسجد صاحب الزمان(عج) دلیجان از برپایی نمایشگاه قرآن به مناسبت نهم دی در این کانون خبرداد.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۵
 • سرویس: مرکزی
هفته قرآن و عترت فضای آذربایجان غربی را معنوی و قرآنی کرده است
خبرگزاری شبستان: شروع هفته قرآن وعترت در آذربایجان غربی روح معنوی و شور قرآنی زیبایی را میهمان محافل خبری و اجتماعی استان کرده است.
محمدی:
اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به مؤسسات قرآنی/ شورای توسعه فرهنگ قرآنی موجب انسجام برنامه‌ها می‌شود
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات قرآن و عترت کشور، از اختصاص ۱۲۰ میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه کم‌بهره به مؤسسات قران و عترت در طی چند هفته اخیر خبر داد.
 • تاریخ: ۱۳۹۵/۹/۲۱
 • سرویس: ایلام
آغاز بزرگ ترین رویداد فرهنگی و قرآنی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی
خبرگزاری شبستان: مرحله استانی جشنواره بزرگ قرآنی « مدهامتان » به عنوان یکی از بزرگ ترین رویداد فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد در شهرستان بهمئی آغاز شد.
انتقال فرهنگ قرآنی و سنت پیامبر در قالب هنر ماندگاری آنها را افزایش می دهد
خبرگزاری شبستان:معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، انتقال فرهنگ قرآنی و سنت پیامبر را در قالب هنر تاثیرگذار دانست و افزود: وقتی این آثار با هنر آمیخته شوند، ماندگاری طولانی در بین افراد جامعه خواهد داشت.
افتتاح نخستین نمایشگاه هنرهای قرآنی کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: نخستین نمایشگاه هنرهای قرآنی کهگیلویه و بویراحمد شامل ۸۰ اثر فاخر هنری در محل نگارخانه باران افتتاح شد.
ادامه مطالب