صفحه اختصاصی نماز جمعه
نماز جمعه
امام‌جمعه لارستان عنوان کرد
اربعین خاری در چشم و استخوانی در گلوی استکبار جهانی است
حجت‌الاسلام موسوی‌خرم با بیان اینکه اربعین خاری در چشم و استخوانی در گلوی استکبار جهانی است، گفت: فرهنگ حسینی که در سایه عاشورا احیاء و در سایه اربعین جهانی شد، دشمنان را به هراس انداخته است.
 • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۹
 • سرویس: فارس
امام جمعه موقت قلعه گنج:
حرکت اربعین ترکیبی از عقل، عشق، عاطفه و ایمان است
حجت الاسلام احمدی زاده، گفت: رهبر معظم انقلاب می فرماید؛ اهمیت اربعین در آن است که یاد نهضت امام حسین(ع) برای همیشه جاودان بماند این حرکت اربعین ترکیبی از عقل، عشق، عاطفه و ایمان است.
امام جمعه موقت بیرجند؛
لزوم ریشه کنی فساد در کشور/ مردم در انتخابات آینده سیلی سختی به مسئولان غافل خواهند زد
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه خواهان ریشه کنی فساد و مفسد در کشور هستیم، گفت: برجام باعت بیدار شدن مردم شد اما هنوز برخی از مسئولان در خواب هستند و نمی دانند که تضاد بین ما و آمریکا با خنده و مذاکره رفع نمی شود.
امام جمعه آسمینون:
دشمن از اجتماع بزرگ اربعین و تاثیرات آن احساس خطر می کند
حجت الاسلام عیسی خورشیدی، گفت: دشمن از اجتماع بزرگ اربعین و تاثیرات آن احساس خطر می کند بنابراین بیکار نمی نشیند و سعی در اختلاف، ناامیدی و تضعیف عقاید می کند.
خطیب جمعه کرمان:
جایگاه خود را در حماسه حسینی تعریف و سپس انجام وظیفه کنیم
خطیب جمعه کرمان با بیان اینکه از نخستین اربعین امام حسین علیه السلام زیارت آن حضرت وجود داشته تا امروز؛ تصریح کرد: ما باید جایگاه خودمان را در حماسه حسینی و حادثه عاشورا تعریف و بعد هم انجام وظیفه کنیم.
 • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۹
 • سرویس: کرمان
امام جمعه شیراز عنوان کرد
الگوبرداری از معرفت و شیوایی کلام حافظ
آیت الله دژکام گفت: باید از ۲ ویژگی برتر حافظ توسط مدیران استان بهترین الگو گرفته شود که آنهم معرفت حافظ و دیگری شیوایی و زیبایی کلام اوست.
 • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۹
 • سرویس: فارس
امام جمعه موقت رودبار جنوب: 
توطئه دشمنان برای ناامن کردن عراق، نقش بر آب شد
حجت الاسلام محمد رئیسی، گفت: در روزهای گذشته در عراق عده ای از دشمنان اسلام، قصد ناامن کردن این کشور و برهم زدن صفوف زائرین اربعین را داشتند که با درایت مسئولین این کشور و مردم فهیم عراق این توطئه نقش بر آب شد.
نماینده ولی فقیه در البرز:
انقلاب اربعین جهانی شده است و هرسال باشکوه تر از همیشه برگزار می شود
آیت الله حسینی همدانی با اشاره به تعبیر رهبر معظم انقلاب از جهانی شدن انقلاب گفت: استکبار دست به دامن حزب شکست‌خورده بعث و داعش مضمحل شده تا توجه دنیا را از حرکت عظیم اربعین منحرف کند.
 • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۲
 • سرویس: البرز
امام‌جمعه لارستان عنوان کرد
واگذاری‌ زمین‌ها مصداق بارز غارت بیت‌المال بود
حجت‌الاسلام موسوی‌خرم گفت: با رابطه و بدون هیچگونه ضابطه‌، زمین و اموال شرکت‌های بزرگ واگذار شد که این‌ها واگذاری و خصوصی‌سازی نیست، بلکه مصداق بارز غارت بیت‌المال است.
 • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۲
 • سرویس: فارس
امام جمعه کرمان؛
لزوم توجه به حضور جدی سردار سلیمانی در همه صحنه های مورد نیاز ایران و جهان/ خط اصیل تقوا برای شناخت فتنه ها ضروری است
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی به توطئه بزرگ و از پیش طراحی شده علیه سردار سلیمانی اشاره کرد و گفت: علیه سرباز فداکاری که ۴۰ سال در همه صحنه هایی که ایران و جهان اسلام حضور داشته، توطئه کردند.
 • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۲
 • سرویس: کرمان
امام جمعه شیراز تصریح کرد
هیچ بهانه‌ای برای عدم تحقق اقتصاد مقاومتی در فارس پذیرفته نیست
آیت الله دژکام گفت: وزیر کشور اعلام کرد هر کجا لازم باشد در حوزه اقتصاد مقاومتی، مصوبه دولت را برای فارس اخذ می‌کند و این امر نشان می‌دهد که هیچ بهانه‌ای از سوی مدیران برای اینکه بگویند در حوزه اقتصاد مقاومتی اختیارات لازم را ندارند، پذیرفته نیست.
 • تاریخ: ۱۳۹۸/۷/۱۲
 • سرویس: فارس
امام جمعه قلعه گنج:
زیارت امام حسین علیه السلام در اربعین از نشانه های مومن و شیعه است 
حجت الاسلام احمد نجنو، گفت: زیارت امام حسین علیه السلام در اربعین از نشانه های مومن و شیعه است و در کتاب کامل الزیاره از پیامبر اکرم(ص ) نقل شده است، هر قدمی که در مسیر زیارت اباعبدالله برداشته شود،ثواب صد هزار حج را دارد.
ادامه مطالب
درباره این صفحه:
این صفحه اختصاص به  نماز جمعه داشته و شما می توانید آخرین مطالب و اخبار مرتبط را در این صفحه دنبال کنید.
صفحات مرتبط