صفحه اختصاصی آیت الله حسین نوری همدانی
آیت الله حسین نوری همدانی
مراسم عزاداری شهادت امام حسن عسکری در بیوت مراجع عظام تقلید
همزمان با هشتم ربیع الاول سالروز شهادت امام حسن عسکری(ع) مراسم عزاداری و سوگواری در دفاتر علما و مراجع عظام تقلید برگزار شد..
مرجع تقلید شیعیان عنوان کرد:
مبارزه با مواد مخدر باید به صورت ریشه‌ای انجام شود
آیت الله نوری همدانی در دیدار دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر بر لزوم ریشه کن کردن مواد مخدر در کشور تصریح کرد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۲۱
  • سرویس: قم
مرجع تقلید شیعیان تصریح کرد:
زائران اربعین باید به لحاظ اقتصادی دارای عزت باشند
آیت الله نوری همدانی با انتقاد از کم ارزش شدن پول ایران در برابر دینار عراقی، گفت: مسئولان باید برای تقویت ارزش پول ملی برنامه‌ریزی کنند و زائران اربعین باید به لحاظ اقتصادی دارای عزت باشند.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۵
  • سرویس: قم
آیت الله نوری همدانی:
مسئولان به مشکلات اقتصادی مردم رسیدگی کنند
آیت الله نوری همدانی با اشاره به شرایط خاص امروز کشور و گرانی ها گفت: بسیاری از این گرانی ها ربطی به تحریم ندارد و لازم است هرچه سریعتر به این مشکلات رسیدگی شود.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۴
  • سرویس: قم
آیت الله العظمی نوری همدانی:
صوفیه عظمتِ منحصر به اهل بیت(ع) را برای بزرگان خود حراج کردند
مرجع تقلید عالم تشیع با بیان اینکه تصوف از فرقه های انحرافی است، تاکید کرد: چهره سازی و چهره‌آرائی، حیله صوفیه برای ترویج خود است. عظمتی را که ما منحصر در اهل بیت(ع) می دانیم، برای بزرگان خود حراج کردند.
آیت‌الله نوری همدانی:
حوزه هیچ گاه سکولار نبود؛ نیست و نخواهد بود/ شعارهای تجمع فیضیه بسیار نادرست و موجب تاسف بود
آیت‌الله نوری همدانی با بیان اینکه حوزه علمیه در طول تاریخ در مقابل ظلم ماند؛ استکبار ستیز بود حال این گونه قضاوت در مورد او بی‌انصافی است،گفت: حوزه هیچ گاه سکولار نبود و نیست و نخواهد بود، چرا باید کسی را به حوزه بیاورند که از حوزه بی اطلاع باشد.
پیام تسلیت آیت‌الله نوری همدانی در پی رحلت آیت الله دوزدوزانی
آیت‌الله نوری همدانی با صدور پیامی ارتحال آیت الله محسن دوزدوزانی را تسلیت گفت و تصریح کرد: آیت الله دوزدوزانی عمر با برکت خود را در راه ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) صرف کرد.
  • تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۳
  • سرویس: قم
مسئله ولایت بزرگ و مهم است/نماز جمعه از دستاوردهای انقلاب/مطالعه وصیت نامه شهدا برکات بسیار دارد
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تاکید بر اینکه مسئله ولایت بسیار بزرگ و مهم است، گفت: نماز جمعه از دستاوردهای انقلاب به شمار می آید و یکی از برکات مطالعه وصیت نامه شهدا، مطلع شدن از حضور آنها در صفوف نماز جمعه است.
مازندران خطه عالِم پرور و متعهد است/هدایت و خدمت به مردم بر عهده علما است
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی (دامت توفیقاته)، مازندران را خطه عالِم پرور و دانست و گفت: هدایت و خدمت به مردم بر عهده علما است.
با سخنرانی آیت الله العظمی نوری همدانی؛
گردهمایی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: گردهمایی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری، شنبه ۲۲ اردیبهشت با سخنرانی آیت الله العظمی نوری همدانی (دامت توفیقاته) در مصلی حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) این شهر برگزار می شود.
مراسم عمامه‌گذاری طلاب در بیوت مراجع تقلید قم
همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی(ع) جشن میلاد در بیوت مراجع عظام برپا شد. به همین مناسبت جمعی از طلاب به رسم دیرین به دست مراجع عظام در قم معمم شدند
خداوند انسان را بر اساس معیار ایمان، عمل و اعتقاد به باورهای دینی امتحان می کند
خبرگزاری شبستان:آیت الله نوری همدانی گفت: امتحان خداوند تنها به واسطه علم نیست بلکه به عمل، ایمان و اعتقاد به باورهای درونی انسان در طول زندگی بستگی دارد و سربلندی در این امتحان کار آسانی نیست.
  • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
  • سرویس: قم
ادامه مطالب