صفحه اختصاصی آیت الله حسین نوری همدانی
آیت الله حسین نوری همدانی
پیام تسلیت آیت‌الله نوری همدانی در پی رحلت آیت الله دوزدوزانی
آیت‌الله نوری همدانی با صدور پیامی ارتحال آیت الله محسن دوزدوزانی را تسلیت گفت و تصریح کرد: آیت الله دوزدوزانی عمر با برکت خود را در راه ترویج فرهنگ اهل بیت(ع) صرف کرد.
 • تاریخ: ۱۳۹۷/۴/۲۳
 • سرویس: قم
مسئله ولایت بزرگ و مهم است/نماز جمعه از دستاوردهای انقلاب/مطالعه وصیت نامه شهدا برکات بسیار دارد
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی با تاکید بر اینکه مسئله ولایت بسیار بزرگ و مهم است، گفت: نماز جمعه از دستاوردهای انقلاب به شمار می آید و یکی از برکات مطالعه وصیت نامه شهدا، مطلع شدن از حضور آنها در صفوف نماز جمعه است.
مازندران خطه عالِم پرور و متعهد است/هدایت و خدمت به مردم بر عهده علما است
خبرگزاری شبستان: حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی (دامت توفیقاته)، مازندران را خطه عالِم پرور و دانست و گفت: هدایت و خدمت به مردم بر عهده علما است.
با سخنرانی آیت الله العظمی نوری همدانی؛
گردهمایی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: گردهمایی سفیران هدایت، سربازان ولایت در ساری، شنبه ۲۲ اردیبهشت با سخنرانی آیت الله العظمی نوری همدانی (دامت توفیقاته) در مصلی حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) این شهر برگزار می شود.
مراسم عمامه‌گذاری طلاب در بیوت مراجع تقلید قم
همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی(ع) جشن میلاد در بیوت مراجع عظام برپا شد. به همین مناسبت جمعی از طلاب به رسم دیرین به دست مراجع عظام در قم معمم شدند
خداوند انسان را بر اساس معیار ایمان، عمل و اعتقاد به باورهای دینی امتحان می کند
خبرگزاری شبستان:آیت الله نوری همدانی گفت: امتحان خداوند تنها به واسطه علم نیست بلکه به عمل، ایمان و اعتقاد به باورهای درونی انسان در طول زندگی بستگی دارد و سربلندی در این امتحان کار آسانی نیست.
 • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱۲
 • سرویس: قم
امام خمینی(ره) دین اسلام ناب محمدی(ص) را به متن زندگی مردم آورد/ مسئولین قدر مردم را بدانند
خبرگزاری شبستان:آیت الله نوری همدانی گفت: تمام برکات ما از این انقلاب است و باید قدر این مردم را بدانید چرا که امام خمینی(ره) با کمک مردم دین اسلام را به متن زندگی آنها آورد و وظیفه ما حفظ انقلاب، ارزشهای دینی و مبارزه با ضد ارزشهاست.
 • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۹
 • سرویس: قم
اسلام یک جامعه است و افراد این جامعه باید با هم وحدت داشته باشند
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: یکی دیگر از نعمتهای خداوند این انقلاب بود که نعمت استقلال و آزادی را به ما داد و وحدت و اتحاد را در ما محقق ساخت، اسلام یک جامعه است و افراد این جامعه عضو یک پیکر هستند و باید با هم وحدت داشته باشند .
 • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۸
 • سرویس: قم
آیت‌الله نوری همدانی:
مدافعان حرم با الهام از حضرت زينب(س) با استکبار و صهیونیست مبارزه می کنند
خبرگزاری شبستان:آیت الله نوری همدانی گفت: این انقلاب، انقلابی دینی و مذهبی بوده و ادامه دهنده راه و روش پیامبران است. و مدافعان حرم با الهام گیری از حضرت زینب(س) در برابر صهیونیست‌ها و آمریکا مقاومت می‌کنند.
 • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۳
 • سرویس: قم
ریشه و اساس بسیاری از فضیلت ها در اعتکاف است / هر عملی که خالی از عنایت خداوند باشد طاغوتی است
خبرگزاری شبستان:آیت الله نور همدانی خطاب به اعضای شورای علمی جشنواره بین المللی اعتکاف گفت: کار و فعالیت شما در عرصه عبادت ریشه و اساس خیلی از فضیلت هاست و هر چیزی که خالی از عبادت خداوند باشد آن کار طاغوتی است .
 • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۲
 • سرویس: قم
رسالت هر فرد مسلمانی حفظ انقلاب و قطع ریشه های استکبار و استبداد است/ انقلاب ما یک انقلاب مکتبی و مذهبی است
خبرگزاری شبستان: آیت الله نوری همدانی گفت: انقلاب ما یک انقلاب مکتبی و مذهبی بوده و رسالت هرانقلابی و هر فرد مسلمانی تا لحظه مرگ حفظ این انقلاب و قطع ریشه های استکباری و استعماری با حفظ اتحاد و هوشیاری است .
 • تاریخ: ۱۳۹۶/۱۱/۱
 • سرویس: قم
دیدار اعضا جامعه مدرسین،اساتید و طلاب حوزه علمیه با آیت الله نوری همدانی
اعضا جامعه مدرسین،اساتید و طلاب حوزه علمیه امروز چهارشنبه ۲۷ دی ماه در رابطه با موضوعات اخیر کشور با آیت الله نوری همدانی دیدار و گفتگو کردند.
ادامه مطالب